Barcelona 2006
16-11-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2006 Bàsquet U Primer - OR ELSAMEX
    U Segon - PLATA MAPFRE-2
    U Tercer - BRONZE INFOJOBS
bcn2006 Bowling U Primer - OR DAMM-2
    U Segon - PLATA GETRONICS 2
    U Tercer - BRONZE DMR Consulting
bcn2006 BTT F Primer - OR CARGILL Emma Munné Bellés
    F Segon - PLATA DAMM Maria del Mar Sau i Guasch
    M Primer - OR MAPFRE Joan Ramon Borras Solsona
    M Segon - PLATA SALICRÚ Xavier Novell i Auleda
    M Tercer - BRONZE TYCO Ricard Solé
bcn2006 Cursa F Primer - OR CITIOPERACIONES Vanessa Machuca
    F Segon - PLATA INFOJOBS.NET Mercedes Vera Segovia
    F Tercer - BRONZE INFOJOBS.NET Mercè Pérez Latonda
    M Primer - OR TELEVISIÓ DE CATALUNYA Lluís Bernabé Valera
    M Segon - PLATA TYCO Mario Salinas
    M Tercer - BRONZE ACESA-ABERTIS Xavier Comas Miret
bcn2006 Escacs U Primer - OR GETRONICS Roberto Villa Izquierdo
    U Segon - PLATA DMR Consulting Pere Garriga
    U Tercer - BRONZE CECOB David Guix Torres
bcn2006 Esquaix A Tercer - BRONZE DMR Consulting Edgar Casals Molina
    B Primer - OR MAPFRE Alfredo De Las Cuevas Rojo
    B Segon - PLATA DMR Consulting Cristian Casals Molina
bcn2006 Futbol 7 M Primer - OR ACESA-ABERTIS
    M Segon - PLATA DAMM-1
    M Tercer - BRONZE GIMAGE FARMA
bcn2006 Futbol Sala A Primer - OR aula32 CONSULTING
    A Segon - PLATA CITIOPERACIONES
    A Tercer - BRONZE INFOJOBS.NET
bcn2006 Karts R1 Tercer - BRONZE CALES DE PACHS
    R2 Primer - OR DMR Consulting-5
    R2 Segon - PLATA DMR Consulting-3
    R2 Tercer - BRONZE MAPFRE-4
bcn2006 Pàdel A Primer - OR EUROFRAGANCE Alegre-Ducamp
    B Tercer - BRONZE MOLÍ VELL González-Coca
    D Segon - PLATA TYCO Castaños-Gonzalbes
bcn2006 Pitch & Putt A Primer - OR CITIOPERACIONES Daniel Stuart Coleman
    A Segon - PLATA BAYER Georges Pons
    A Tercer - BRONZE ACESA-ABERTIS Pedro Valdenebro Fernández
bcn2006 Tennis B Primer - OR TELEVISIÓ DE CATALUNYA Hernández-Garrido
    B Segon - PLATA GIMAGE Cuatrecasas-Font
    D Tercer - BRONZE DMR Consulting Costa-Biosca
bcn2006 Tennis Taula U Primer - OR ESTEVE Xavier Garcia
    U Segon - PLATA TYCO Fernando Jover Riera
    U Tercer - BRONZE MCE CONSULTORES Sergi Fernandez Pons
bcn2006 Volei platja U Primer - OR ESTEVE
    U Segon - PLATA TYCO ELECTRONICS
    U Tercer - BRONZE INFOJOBS.NET