Barcelona 2006
18-08-2019

Equips Top

Edició Esport Mod. Ranking Pts. Logo Equip
bcn2006 Bàsquet U Primer - OR 10,00 ELSAMEX
    U Segon - PLATA 9,00 MAPFRE-2
    U Tercer - BRONZE 8,00 INFOJOBS
    U Quart 7,00 TYCO ELECTRONICS
    U Cinquè 6,00 CONSELL COMARCAL DEL MARESME
    U Sisè 5,00 CONSORCI SANITARI TERRASSA
    U Setè 4,00 DAMM
    U Vuitè 3,00 MAPFRE-1
    U Novè 2,00 DMR Consulting
    U Desè 1,00 ESTEVE
bcn2006 Bowling U Primer - OR 10,00 DAMM-2
    U Segon - PLATA 9,00 GETRONICS 2
    U Tercer - BRONZE 8,00 DMR Consulting
    U Quart 7,00 DAMM-1
    U Cinquè 6,00 DAMM-5
    U Sisè 5,00 GETRONICS 1
    U Setè 4,00 INFOJOBS-2
    U Vuitè 3,00 CITIOPERACIONES-1
    U Novè 2,00 DAMM-6
    U Desè 1,00 DAMM-3
bcn2006 BTT F Primer - OR 10,00 CARGILL Emma Munné Bellés
    F Segon - PLATA 9,00 DAMM Maria del Mar Sau i Guasch
    M Primer - OR 10,00 MAPFRE Joan Ramon Borras Solsona
    M Segon - PLATA 9,00 SALICRÚ Xavier Novell i Auleda
    M Tercer - BRONZE 8,00 TYCO Ricard Solé
    M Quart 7,00 MAPFRE Joan Pere Cadena Masip
    M Cinquè 6,00 GELAND Juan Pablo Muñoz Retamal
    M Sisè 5,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Josep M. Puig Lobato
    M Setè 4,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Quim Robert Cabrera
    M Vuitè 3,00 BAYER Antonio García Tejero
    M Novè 2,00 MOTOS J.GRAS Joan Gras Cabutí
    M Desè 1,00 CITIOPERACIONES Santiago Muria
bcn2006 Cursa F Primer - OR 10,00 CITIOPERACIONES Vanessa Machuca
    F Segon - PLATA 9,00 INFOJOBS.NET Mercedes Vera Segovia
    F Tercer - BRONZE 8,00 INFOJOBS.NET Mercè Pérez Latonda
    M Primer - OR 10,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Lluís Bernabé Valera
    M Segon - PLATA 9,00 TYCO Mario Salinas
    M Tercer - BRONZE 8,00 ACESA-ABERTIS Xavier Comas Miret
    M Quart 7,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Jordi Soler Figueras
    M Cinquè 6,00 ACESA-ABERTIS Juan María Sansón Soler
    M Sisè 5,00 BAYER José Carreño
    M Setè 4,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Artur Peguera Anoro
    M Vuitè 3,00 TYCO Xavier González
    M Novè 2,00 BAYER Lluís Miguel Peña
    M Desè 1,00 ACESA-ABERTIS Alejandro Calamardo Carbonell
bcn2006 Escacs U Primer - OR 10,00 GETRONICS Roberto Villa Izquierdo
    U Segon - PLATA 9,00 DMR Consulting Pere Garriga
    U Tercer - BRONZE 8,00 CECOB David Guix Torres
    U Quart 7,00 CECOB Manel Santolaria Peña
    U Cinquè 6,00 CECOB Pablo Díaz Flores
    U Sisè 5,00 ACESA-ABERTIS Oscar Colomé Rovira
    U Setè 4,00 DMR Consulting Joan Centellas Oller
    U Vuitè 3,00 ACESA-ABERTIS Ramon Jové Esquerra
    U Novè 2,00 DMR Consulting Jorge Zuluaga Botero
    U Desè 1,00 TYCO Antonio Moya
bcn2006 Esquaix A Tercer - BRONZE 8,00 DMR Consulting Edgar Casals Molina
    A Quart 7,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Daniel Lopez Braña
    A Cinquè 6,00 MAPFRE Jesus Alonso Laín
    A Vuitè 3,00 TYCO Antonio Moya
    B Primer - OR 10,00 MAPFRE Alfredo De Las Cuevas Rojo
    B Segon - PLATA 9,00 DMR Consulting Cristian Casals Molina
    B Sisè 5,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA David De Abasolo Muñoz
    B Setè 4,00 DMR Consulting José Luís Pérez Tejada
bcn2006 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 ACESA-ABERTIS
    M Segon - PLATA 9,00 DAMM-1
    M Tercer - BRONZE 8,00 GIMAGE FARMA
    M Quart 7,00 DAMM-3
    M Cinquè 6,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA
    M Sisè 5,00 CITIOPERACIONES
    M Setè 4,00 GADSA
    M Vuitè 3,00 DMR Consulting 3
    M Novè 2,00 CARGILL
    M Desè 1,00 DMR Consulting 2
bcn2006 Futbol Sala A Primer - OR 10,00 aula32 CONSULTING
    A Segon - PLATA 9,00 CITIOPERACIONES
    A Tercer - BRONZE 8,00 INFOJOBS.NET
    A Quart 7,00 DMR-CONSULTING
bcn2006 Karts R1 Tercer - BRONZE 8,00 CALES DE PACHS
    R1 Vuitè 3,00 MAPFRE-3
    R2 Primer - OR 10,00 DMR Consulting-5
    R2 Segon - PLATA 9,00 DMR Consulting-3
    R2 Tercer - BRONZE 8,00 MAPFRE-4
    R2 Cinquè 6,00 MAPFRE-7
    R2 Sisè 5,00 DMR Consulting-10
    R2 Setè 4,00 AJUNTAMENT DE VILASSAR DE MAR-2
    R2 Novè 2,00 DMR Consulting-7
    R2 Desè 1,00 MAPFRE-6
bcn2006 Pàdel A Primer - OR 10,00 EUROFRAGANCE Alegre-Ducamp
    A Cinquè 6,00 DANGEST Navas-Mir
    B Tercer - BRONZE 8,00 MOLÍ VELL González-Coca
    C Setè 4,00 MAPFRE-5 Jiménez-Garcia
    C Desè 1,00 LAMYTROF González-González
    D Segon - PLATA 9,00 TYCO Castaños-Gonzalbes
    D Novè 2,00 CITIOPERACIONES Díaz-Fernández
    E Sisè 5,00 MAPFRE-2 Rodríguez-Alvarez
    E Vuitè 3,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Muñoz-Tapias
    F Quart 7,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Muntañola-Nogueira
bcn2006 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 CITIOPERACIONES Daniel Stuart Coleman
    A Segon - PLATA 9,00 BAYER Georges Pons
    A Tercer - BRONZE 8,00 ACESA-ABERTIS Pedro Valdenebro Fernández
    A Quart 7,00 DMR Consulting Evaristo Perez-Inigo
    A Cinquè 6,00 DMR Consulting Marc Castells
    A Sisè 5,00 CARGILL Joaquim Campos Brull
    A Setè 4,00 FERRER & OJEDA Jordi Maeso Nuet
    A Vuitè 3,00 ACESA-ABERTIS Francesc.Josep Piqueras Millán
    A Novè 2,00 CARGILL Isidre Ferrer Comellas
    A Desè 1,00 DAMM Lázaro Custodio Durán
bcn2006 Tennis A Sisè 5,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Garasa-Hernández
    A Vuitè 3,00 ACESA-ABERTIS 3 Salsón-Bruguera
    A Novè 2,00 ACESA-ABERTIS 1 Piqueras-Martín
    B Primer - OR 10,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Hernández-Garrido
    B Segon - PLATA 9,00 GIMAGE Cuatrecasas-Font
    B Quart 7,00 MAPFRE-1 Gabalda-Cordobés
    C Desè 1,00 ESTEVE-1
    D Tercer - BRONZE 8,00 DMR Consulting Costa-Biosca
    D Cinquè 6,00 ESTEVE-2
    D Setè 4,00 ACESA-ABERTIS 2 Escobar-Pérez
bcn2006 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 ESTEVE Xavier Garcia
    U Segon - PLATA 9,00 TYCO Fernando Jover Riera
    U Tercer - BRONZE 8,00 MCE CONSULTORES Sergi Fernandez Pons
    U Quart 7,00 ACESA-ABERTIS Joan Altarriba Munné
    U Cinquè 6,00 ESTEVE Ramon Domènech
    U Sisè 5,00 DMR Consulting Enric Samper Sosa
    U Setè 4,00 CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Vuitè 3,00 CITIOPERACIONES Pedro Costa
    U Novè 2,00 DMR Consulting Joan Centellas Oller
    U Desè 1,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Miquel Àngel Rodríguez
bcn2006 Volei platja U Primer - OR 10,00 ESTEVE
    U Segon - PLATA 9,00 TYCO ELECTRONICS
    U Tercer - BRONZE 8,00 INFOJOBS.NET