Barcelona 2007
23-08-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2007 Aeròbic U Primer - OR B. BRAUN
    U Segon - PLATA TELEVISIÓ DE CATALUNYA
    U Tercer - BRONZE CARGILL
bcn2007 Bàsquet U Primer - OR ELSAMEX
    U Segon - PLATA EVERIS
    U Tercer - BRONZE DAMM-1
bcn2007 Bowling U Primer - OR DAMM-2
    U Segon - PLATA DAMM-10
    U Tercer - BRONZE CITIOPERACIONES-1
bcn2007 BTT F Primer - OR CRÈDIT ANDORRÀ Patricia Nogal Guardiola
    F Segon - PLATA DAMM Maria Del Mar Sau Guasch
    F Tercer - BRONZE MANGO Edurne Sampedro Roig
    M Primer - OR SALICRÚ Pere Amadó Codony
    M Segon - PLATA SALICRÚ Xavier Novell i Auleda
    M Tercer - BRONZE TYCO ELECTRONICS Ricard Sole
bcn2007 Cursa F Primer - OR MANGO Edurne Sampedro Roig
    F Segon - PLATA CONSELL COMARCAL DEL MARESME Gemma Velasco Vivó
    F Tercer - BRONZE INFOJOBS.NET Àngels Amigó Badia
    M Primer - OR GRUP AGBAR Jaume Garcia Soler
    M Segon - PLATA TYCO ELECTRONICS Abel Codina Salanellas
    M Tercer - BRONZE MANGO Josep Marti Corominas
bcn2007 Escacs U Primer - OR CECOB Manel Santolaria Peña
    U Segon - PLATA CECOB David Guix Torres
    U Tercer - BRONZE CECOB Pablo Díaz Flores
bcn2007 Esquaix M Primer - OR MANGO Christian David Trujillo Ñacle
    M Segon - PLATA TELEVISIÓ DE CATALUNYA Daniel Lopez Braña
    M Tercer - BRONZE EVERIS Cristian Casals Molina
bcn2007 Futbol 7 M Primer - OR B. BRAUN-3
    M Segon - PLATA GIMAGE-1
    M Tercer - BRONZE ACESA-ABERTIS
bcn2007 Futbol Sala FA Primer - OR CITIOPERACIONES
    FA Segon - PLATA EVERIS
    FA Tercer - BRONZE ESTEVE
    MA Tercer - BRONZE B. BRAUN-1
    MB Primer - OR GRUP AGBAR
    MB Segon - PLATA ESTEVE
bcn2007 Karts GF Primer - OR MAS GOURMETS
    GF Segon - PLATA B. BRAUN-4
    GF Tercer - BRONZE EVERIS-6
bcn2007 Pàdel C Primer - OR GRUP AGBAR Lázaro/Caldú
    E Segon - PLATA HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip
    H Tercer - BRONZE ESTEVE Bruna/Massana
bcn2007 Paintball U Primer - OR SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3
    U Segon - PLATA B. BRAUN-8
    U Tercer - BRONZE I.C.R.-1
bcn2007 Pitch & Putt A Primer - OR CITIOPERACIONES Daniel Coleman
    A Segon - PLATA ACESA-ABERTIS Pedro Valdenebro Fernández
    A Tercer - BRONZE GRUP AGBAR Enrique Jaén López
bcn2007 Raid natura U Primer - OR B. BRAUN
    U Segon - PLATA CITIOPERACIONES
    U Tercer - BRONZE CARGILL
bcn2007 Tennis A Tercer - BRONZE TELEVISIÓ DE CATALUNYA Egea/Hernández
    C Segon - PLATA GATES P.T. SPAIN S.A. López/López
    D Primer - OR CUATRECASAS Maristany/Tamayo
    F Primer - OR NEW ROMAN Mateu/Suñé
    F Segon - PLATA MANGO Morones/Perez
bcn2007 Tennis Taula U Primer - OR ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia
    U Segon - PLATA HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López
    U Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Angel Ramirez Torreblanca
bcn2007 Volei pista U Primer - OR ESTEVE
    U Segon - PLATA TYCO ELECTRONICS
    U Tercer - BRONZE INFOJOBS.NET