Barcelona 2007
10-12-2019

Equips Top

Edició Esport Mod. Ranking Pts. Logo Equip
bcn2007 Aeròbic U Primer - OR 10,00 B. BRAUN
    U Segon - PLATA 9,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA
    U Tercer - BRONZE 8,00 CARGILL
    U Quart 7,00 EVERIS
bcn2007 Bàsquet U Primer - OR 10,00 ELSAMEX
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS
    U Tercer - BRONZE 8,00 DAMM-1
    U Quart 7,00 CARGILL
    U Cinquè 6,00 INFOJOBS.NET
    U Sisè 5,00 GRUP AGBAR
    U Setè 4,00 ACESA-ABERTIS
    U Vuitè 3,00 CONSELL COMARCAL DEL MARESME
    U Novè 2,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA
    U Desè 1,00 LAYETANA INMOBILIARIA
bcn2007 Bowling U Primer - OR 10,00 DAMM-2
    U Segon - PLATA 9,00 DAMM-10
    U Tercer - BRONZE 8,00 CITIOPERACIONES-1
    U Quart 7,00 INFOJOBS.NET-2
    U Cinquè 6,00 B. BRAUN-4
    U Sisè 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3
    U Setè 4,00 DAMM-7
    U Vuitè 3,00 DAMM-3
    U Novè 2,00 DAMM-6
    U Desè 1,00 EUROFRAGANCE
bcn2007 BTT F Primer - OR 10,00 CRÈDIT ANDORRÀ Patricia Nogal Guardiola
    F Segon - PLATA 9,00 DAMM Maria Del Mar Sau Guasch
    F Tercer - BRONZE 8,00 MANGO Edurne Sampedro Roig
    F Quart 7,00 CARGILL Rosalia Diaz
    F Cinquè 6,00 DAMM Núria Batlle Pascual
    F Sisè 5,00 B. BRAUN Mª Teresa González Pascua
    F Setè 4,00 B. BRAUN Esperanza Galindo Ramos
    M Primer - OR 10,00 SALICRÚ Pere Amadó Codony
    M Segon - PLATA 9,00 SALICRÚ Xavier Novell i Auleda
    M Tercer - BRONZE 8,00 TYCO ELECTRONICS Ricard Sole
    M Quart 7,00 SALICRÚ Santi Trujillo Coll
    M Cinquè 6,00 B. BRAUN Samuel Madrid Giménez
    M Sisè 5,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Ferran Figuerola
    M Setè 4,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Carbonell Caro
    M Vuitè 3,00 DAMM José Luis Ruiz García
    M Novè 2,00 B. BRAUN Xavier Nafría Mitjans
    M Desè 1,00 CUATRECASAS Alberto Vizuete Sierra
bcn2007 Cursa F Primer - OR 10,00 MANGO Edurne Sampedro Roig
    F Segon - PLATA 9,00 CONSELL COMARCAL DEL MARESME Gemma Velasco Vivó
    F Tercer - BRONZE 8,00 INFOJOBS.NET Àngels Amigó Badia
    F Quart 7,00 MANGO Nathalie Valverde
    F Cinquè 6,00 MANGO Esther Delgado Rojo
    F Sisè 5,00 MANGO Noelia Clavijo Rodriguez
    F Setè 4,00 MANGO Monika Lelek
    F Vuitè 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ana González-Rodiles Cárdenas
    F Novè 2,00 MANGO Eva Domenech Campo
    M Primer - OR 10,00 GRUP AGBAR Jaume Garcia Soler
    M Segon - PLATA 9,00 TYCO ELECTRONICS Abel Codina Salanellas
    M Tercer - BRONZE 8,00 MANGO Josep Marti Corominas
    M Quart 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Damien Chardonnereau
    M Cinquè 6,00 ACESA-ABERTIS Alejandro Calamardo Carbonell
    M Sisè 5,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Joaquim Robert Cabrera
    M Setè 4,00 MANGO Jaume Passarell Beya
    M Vuitè 3,00 DAMM Josep Maria Almiñana Muntané
    M Novè 2,00 ACESA-ABERTIS Xavier Comas Miret
    M Desè 1,00 MANGO Jordi Garcia Valle
bcn2007 Escacs U Primer - OR 10,00 CECOB Manel Santolaria Peña
    U Segon - PLATA 9,00 CECOB David Guix Torres
    U Tercer - BRONZE 8,00 CECOB Pablo Díaz Flores
    U Quart 7,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Josep Maria Prat Rabell
    U Cinquè 6,00 B. BRAUN José María Fortes Gil
    U Sisè 5,00 B. BRAUN Joaquín Trescastro Julià
    U Setè 4,00 EVERIS Joel Saavedra López
    U Vuitè 3,00 B. BRAUN Adolfo Martínez
    U Novè 2,00 B. BRAUN Sergi Estruga Hurtado
    U Desè 1,00 TYCO ELECTRONICS Antonio Moya
bcn2007 Esquaix M Primer - OR 10,00 MANGO Christian David Trujillo Ñacle
    M Segon - PLATA 9,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Daniel Lopez Braña
    M Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Cristian Casals Molina
    M Quart 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Fernández García
    M Cinquè 6,00 MANGO Jordi Garcia Valle
    M Sisè 5,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA David De Abasolo Muñoz
    M Setè 4,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Joan Font Nolla
    M Vuitè 3,00 TYCO ELECTRONICS Martín Alonso Sala
    M Novè 2,00 EVERIS Antonio Eroles Navarro
    M Desè 1,00 TYCO ELECTRONICS Jesús Muñoz
bcn2007 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 B. BRAUN-3
    M Segon - PLATA 9,00 GIMAGE-1
    M Tercer - BRONZE 8,00 ACESA-ABERTIS
    M Quart 7,00 B. BRAUN-1
    M Cinquè 6,00 ESTEVE
    M Sisè 5,00 GADSA
    M Setè 4,00 DAMM-2
    M Vuitè 3,00 EUROFRAGANCE
    M Novè 2,00 CUATRECASAS-1
    M Desè 1,00 B. BRAUN-2
bcn2007 Futbol Sala FA Primer - OR 10,00 CITIOPERACIONES
    FA Segon - PLATA 9,00 EVERIS
    FA Tercer - BRONZE 8,00 ESTEVE
    MA Tercer - BRONZE 8,00 B. BRAUN-1
    MA Quart 7,00 ESTEVE QUÍMICA
    MA Cinquè 6,00 CRÈDIT ANDORRÀ
    MA Vuitè 3,00 INFOJOBS.NET
    MB Primer - OR 10,00 GRUP AGBAR
    MB Segon - PLATA 9,00 ESTEVE
    MB Sisè 5,00 B. BRAUN-2
    MB Setè 4,00 EVERIS
bcn2007 Karts GF Primer - OR 10,00 MAS GOURMETS
    GF Segon - PLATA 9,00 B. BRAUN-4
    GF Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS-6
    GF Quart 7,00 EVERIS-12
    GF Cinquè 6,00 SEREMA,S.A.
    GF Sisè 5,00 CALES DE PACHS-1
    GF Setè 4,00 ESTEVE-2
    GF Vuitè 3,00 ESTEVE QUÍMICA-2
    GF Novè 2,00 GATES P.T. SPAIN S.A.-1
    GF Desè 1,00 CRÈDIT ANDORRÀ-1
bcn2007 Pàdel A Vuitè 3,00 B. BRAUN García/Aguilar
    B Cinquè 6,00 B. BRAUN Ezquerra/Llamas
    C Primer - OR 10,00 GRUP AGBAR Lázaro/Caldú
    D Setè 4,00 ESTEVE Font/Córdoba
    E Segon - PLATA 9,00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip
    F Sisè 5,00 ESTEVE Prat/Hernández
    H Tercer - BRONZE 8,00 ESTEVE Bruna/Massana
    I Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martorell/Villalgordo
    J Quart 7,00 COBEGA Osuna/Ubach
    K Novè 2,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Montolio/Sànchez
bcn2007 Paintball U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3
    U Segon - PLATA 9,00 B. BRAUN-8
    U Tercer - BRONZE 8,00 I.C.R.-1
    U Quart 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-8
    U Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-10
    U Sisè 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2
    U Setè 4,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-7
    U Vuitè 3,00 CITIOPERACIONES-1
    U Novè 2,00 B. BRAUN-3
    U Desè 1,00 EVERIS-2
bcn2007 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 CITIOPERACIONES Daniel Coleman
    A Segon - PLATA 9,00 ACESA-ABERTIS Pedro Valdenebro Fernández
    A Tercer - BRONZE 8,00 GRUP AGBAR Enrique Jaén López
    A Quart 7,00 ACESA-ABERTIS Josep Graupera Bosch
    A Cinquè 6,00 GRUP AGBAR Erasmo de Alfonso de Janer
    A Sisè 5,00 BAYER Georges Pons
    A Setè 4,00 ACESA-ABERTIS Juan Carlos de las Heras Matas
    A Vuitè 3,00 CRÈDIT ANDORRÀ Joan Carles Busquet Solé
    A Novè 2,00 GRUP AGBAR Manuel Vázquez López
    A Desè 1,00 CRÈDIT ANDORRÀ Josep Lluis Grasa Jordana
bcn2007 Raid natura U Primer - OR 10,00 B. BRAUN
    U Segon - PLATA 9,00 CITIOPERACIONES
    U Tercer - BRONZE 8,00 CARGILL
    U Quart 7,00 CRÈDIT ANDORRÀ
    U Cinquè 6,00 CUATRECASAS-2
    U Sisè 5,00 CUATRECASAS-4
    U Setè 4,00 EVERIS
    U Vuitè 3,00 DAMM-1
    U Novè 2,00 GETRONICS
    U Desè 1,00 DAMM-2
bcn2007 Tennis A Tercer - BRONZE 8,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Egea/Hernández
    A Vuitè 3,00 CARGILL Olivas/Zarco
    B Quart 7,00 GIMAGE Font/Navarra
    B Setè 4,00 EVERIS Pérez/Biosca
    C Segon - PLATA 9,00 GATES P.T. SPAIN S.A. López/López
    C Novè 2,00 ESTEVE Rodríguez/Hernández
    D Primer - OR 10,00 CUATRECASAS Maristany/Tamayo
    E Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Guerrero/Diz
    E Desè 1,00 NEW ROMAN Freijó/Corbalán
    F Primer - OR 10,00 NEW ROMAN Mateu/Suñé
    F Segon - PLATA 9,00 MANGO Morones/Perez
    F Sisè 5,00 GIMAGE Cuatrecasas/Font
bcn2007 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia
    U Segon - PLATA 9,00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López
    U Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Angel Ramirez Torreblanca
    U Quart 7,00 TYCO ELECTRONICS Ferran Jover
    U Cinquè 6,00 ACESA-ABERTIS Joan Altarriba Munné
    U Sisè 5,00 ACESA-ABERTIS Javier Valero de la Muela
    U Setè 4,00 CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Vuitè 3,00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Josep Maria Cortés Pedricó
    U Novè 2,00 ACESA-ABERTIS Luís Bes Pellicena
    U Desè 1,00 ESTEVE Ramon Domènech Perelló
bcn2007 Volei pista U Primer - OR 10,00 ESTEVE
    U Segon - PLATA 9,00 TYCO ELECTRONICS
    U Tercer - BRONZE 8,00 INFOJOBS.NET