Barcelona 2007
10-12-2019

Horaris Esquaix

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
19-05 L A EVERIS Cristian Casals Molina 19-05 09:00 TYCO ELECTRONICS Juan José García P1
    A MANGO Jordi Garcia Valle 19-05 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Xavier Aliaga Roiget P2
    B TELEVISIÓ DE CATALUNYA David De Abasolo Muñoz 19-05 09:00 MANGO Christian David Trujillo Ñacle P3
    B EVERIS Oscar Abril Arranz 19-05 09:30 TYCO ELECTRONICS José Luís Hernández P1
    C TELEVISIÓ DE CATALUNYA Daniel Lopez Braña 19-05 09:30 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ricard Amenós Martínez P2
    C EVERIS Antonio Eroles Navarro 19-05 09:30 TYCO ELECTRONICS Martín Alonso Sala P3
    D TYCO ELECTRONICS Jesús Muñoz 19-05 10:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Fernández García P1
    D TELEVISIÓ DE CATALUNYA Joan Font Nolla 19-05 10:00 ACESA-ABERTIS Francesc Fernàndez Lesa P2
    A EVERIS Cristian Casals Molina 19-05 10:00 MANGO Jordi Garcia Valle P3
    A TYCO ELECTRONICS Juan José García 19-05 10:30 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Xavier Aliaga Roiget P1
    B TELEVISIÓ DE CATALUNYA David De Abasolo Muñoz 19-05 10:30 EVERIS Oscar Abril Arranz P2
    B MANGO Christian David Trujillo Ñacle 19-05 10:30 TYCO ELECTRONICS José Luís Hernández P3
    C TELEVISIÓ DE CATALUNYA Daniel Lopez Braña 19-05 11:00 EVERIS Antonio Eroles Navarro P1
    C SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ricard Amenós Martínez 19-05 11:00 TYCO ELECTRONICS Martín Alonso Sala P2
    D TYCO ELECTRONICS Jesús Muñoz 19-05 11:00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Joan Font Nolla P3
    D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Fernández García 19-05 11:30 ACESA-ABERTIS Francesc Fernàndez Lesa P1
    A EVERIS Cristian Casals Molina 19-05 11:30 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Xavier Aliaga Roiget P2
    A TYCO ELECTRONICS Juan José García 19-05 11:30 MANGO Jordi Garcia Valle P3
    B TELEVISIÓ DE CATALUNYA David De Abasolo Muñoz 19-05 12:00 TYCO ELECTRONICS José Luís Hernández P1
    B MANGO Christian David Trujillo Ñacle 19-05 12:00 EVERIS Oscar Abril Arranz P2
    C TELEVISIÓ DE CATALUNYA Daniel Lopez Braña 19-05 12:00 TYCO ELECTRONICS Martín Alonso Sala P3
    C SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ricard Amenós Martínez 19-05 12:30 EVERIS Antonio Eroles Navarro P1
    D TYCO ELECTRONICS Jesús Muñoz 19-05 12:30 ACESA-ABERTIS Francesc Fernàndez Lesa P2
    D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Fernández García 19-05 12:30 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Joan Font Nolla P3
19-05 E E EVERIS Cristian Casals Molina (Semifinal 1) 19-05 13:00 MANGO Christian David Trujillo Ñacle (Semifinal 1) P1
    E SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Fernández García (Semifinal 2) 19-05 13:00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Daniel Lopez Braña P2
    E EVERIS Cristian Casals Molina (3er-4rt lloc) 19-05 13:30 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Fernández García (3er-4rt lloc) P1
    E MANGO Christian David Trujillo Ñacle (Final) 19-05 14:00 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Daniel Lopez Braña (Final) P1