Barcelona 2007
18-08-2019

Horaris Futbol 7

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
18-05 L C GIMAGE-1 18-05 17:00 EVERIS-3 C1
    C CUATRECASAS-2 18-05 17:00 GETRONICS C2
    B CITIOPERACIONES 18-05 17:37 CUATRECASAS-1 C1
    D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA 18-05 17:37 EUROFRAGANCE C2
    A ACESA-ABERTIS 18-05 18:14 EVERIS-4 C1
    A B. BRAUN-2 18-05 18:14 ANUDAL C2
    D DAMM-2 18-05 18:51 BIOKIT C1
    B B. BRAUN-1 18-05 18:51 CARGILL C2
    E TELEVISIÓ DE CATALUNYA 18-05 19:28 EVERIS-2 C1
    E B. BRAUN-3 18-05 19:28 GIMAGE-2 C2
    F DAMM-1 18-05 20:05 CRÈDIT ANDORRÀ C1
    F ESTEVE 18-05 20:05 EVERIS-1 C2
    C GIMAGE-1 18-05 20:42 CUATRECASAS-2 C1
    C EVERIS-3 18-05 20:42 GETRONICS C2
19-05 L G GADSA 19-05 09:00 B. BRAUN-4 C1
    G CALES DE PACHS 19-05 09:00 ESTEVE QUÍMICA C2
    A ACESA-ABERTIS 19-05 09:37 B. BRAUN-2 C1
    A EVERIS-4 19-05 09:37 ANUDAL C2
    B CITIOPERACIONES 19-05 10:14 B. BRAUN-1 C1
    B CUATRECASAS-1 19-05 10:14 CARGILL C2
    D DAMM-2 19-05 10:51 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA C1
    D BIOKIT 19-05 10:51 EUROFRAGANCE C2
    E TELEVISIÓ DE CATALUNYA 19-05 11:28 B. BRAUN-3 C1
    E EVERIS-2 19-05 11:28 GIMAGE-2 C2
    F DAMM-1 19-05 12:05 ESTEVE C1
    F CRÈDIT ANDORRÀ 19-05 12:05 EVERIS-1 C2
    G GADSA 19-05 12:42 CALES DE PACHS C1
    G B. BRAUN-4 19-05 12:42 ESTEVE QUÍMICA C2
    A ACESA-ABERTIS 19-05 13:19 ANUDAL C1
    A EVERIS-4 19-05 13:19 B. BRAUN-2 C2
    B CITIOPERACIONES 19-05 13:56 CARGILL C1
    B CUATRECASAS-1 19-05 13:56 B. BRAUN-1 C2
    C GIMAGE-1 19-05 14:33 GETRONICS C1
    C EVERIS-3 19-05 14:33 CUATRECASAS-2 C2
    D DAMM-2 19-05 15:10 EUROFRAGANCE C1
    D BIOKIT 19-05 15:10 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA C2
    E TELEVISIÓ DE CATALUNYA 19-05 15:47 GIMAGE-2 C1
    E EVERIS-2 19-05 15:47 B. BRAUN-3 C2
    F DAMM-1 19-05 16:24 EVERIS-1 C1
    F CRÈDIT ANDORRÀ 19-05 16:24 ESTEVE C2
    G GADSA 19-05 17:01 ESTEVE QUÍMICA C1
    G B. BRAUN-4 19-05 17:01 CALES DE PACHS C2
19-05 E E B. BRAUN-1 (1er B) 19-05 17:38 GADSA (1er G) C1
    E GIMAGE-1 (1er C) 19-05 17:38 ESTEVE (1er F) C2
    E DAMM-2 (1er D) 19-05 18:15 B. BRAUN-3 (1er E) C1
    E B. BRAUN-1 (Semifinal 1) 19-05 18:15 GIMAGE-1 (Semifinal 1) C2
    E ACESA-ABERTIS (Semifinal 2) 19-05 18:52 B. BRAUN-3 (Semifinal 2) C1
    E ACESA-ABERTIS (3er-4rt lloc) 19-05 19:29 B. BRAUN-1 (3er-4rt lloc) C1
    E B. BRAUN-3 (Final) 19-05 20:06 GIMAGE-1 (Final) C1