Barcelona 2007
23-08-2019

Horaris Pàdel

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
18-05 L A NEW ROMAN Freijó/Fernández 18-05 17:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Pardo/Sanahuja P1
    A B. BRAUN García/Aguilar 18-05 17:00 CARGILL Acebedo/Leon P2
    B TYCO ELECTRONICS Castaños/Gonzalbes 18-05 17:00 EVERIS Berenguer/Caldes P3
    B B. BRAUN Ezquerra/Llamas 18-05 17:35 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Figueras/Fernandez P1
    C TELEVISIÓ DE CATALUNYA Nogueira/Muntañola 18-05 17:35 CARGILL Castelló/Tabernero P2
    C DAMM Ríos/Ayala 18-05 17:35 GRUP AGBAR Lázaro/Caldú P3
    D TELEVISIÓ DE CATALUNYA Manzanas/Ramírez 18-05 18:10 ESTEVE Font/Córdoba P1
    D TYCO ELECTRONICS Ros/Xargayó 18-05 18:10 NEW ROMAN Suñé/de Mier P2
    E CITIOPERACIONES Díaz/Fernández 18-05 18:10 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip P3
    E EVERIS Viaplana/Genovese 18-05 18:45 TYCO ELECTRONICS Carrillo/Herrera P1
    F SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Gutiérrez/Gómez 18-05 18:45 CARGILL Garcia/Gea P2
    F TYCO ELECTRONICS Gatnau/Vera 18-05 18:45 ESTEVE Prat/Hernández P3
    G B. BRAUN Lombarte/Reyes 18-05 19:20 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Franch/Catalan P1
    G EVERIS Gómez/Delgado 18-05 19:20 ESTEVE Pastor/Palomino P2
    H ESTEVE Bruna/Massana 18-05 19:20 B. BRAUN Gracia/Pino P3
    H DAMM Prats/López 18-05 19:55 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Sans/Macia P1
    I GRUP AGBAR Hurtado/Poch 18-05 19:55 CITIOPERACIONES Zamora/Brown P2
    I SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martorell/Villalgordo 18-05 19:55 INFOJOBS.NET Ferrer/Fisas P3
    J SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallón/Romero 18-05 20:30 ANUDAL Pérez/Hernampérez P1
    J CARGILL Ortega/García 18-05 20:30 COBEGA Osuna/Ubach P2
    K SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Aracil/Salas 18-05 20:30 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Montolio/Sànchez P3
19-05 L K INFOJOBS.NET Velasco/Beaussant 19-05 09:00 TYCO ELECTRONICS Ruesca/Acero P1
    A NEW ROMAN Freijó/Fernández 19-05 09:00 B. BRAUN García/Aguilar P2
    A SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Pardo/Sanahuja 19-05 09:00 CARGILL Acebedo/Leon P3
    B TYCO ELECTRONICS Castaños/Gonzalbes 19-05 09:35 B. BRAUN Ezquerra/Llamas P1
    B EVERIS Berenguer/Caldes 19-05 09:35 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Figueras/Fernandez P2
    C TELEVISIÓ DE CATALUNYA Nogueira/Muntañola 19-05 09:35 DAMM Ríos/Ayala P3
    C CARGILL Castelló/Tabernero 19-05 10:10 GRUP AGBAR Lázaro/Caldú P1
    D TELEVISIÓ DE CATALUNYA Manzanas/Ramírez 19-05 10:10 TYCO ELECTRONICS Ros/Xargayó P2
    D ESTEVE Font/Córdoba 19-05 10:10 NEW ROMAN Suñé/de Mier P3
    E CITIOPERACIONES Díaz/Fernández 19-05 10:45 EVERIS Viaplana/Genovese P1
    E HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip 19-05 10:45 TYCO ELECTRONICS Carrillo/Herrera P2
    F SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Gutiérrez/Gómez 19-05 10:45 TYCO ELECTRONICS Gatnau/Vera P3
    F CARGILL Garcia/Gea 19-05 11:20 ESTEVE Prat/Hernández P1
    G B. BRAUN Lombarte/Reyes 19-05 11:20 EVERIS Gómez/Delgado P2
    G SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Franch/Catalan 19-05 11:20 ESTEVE Pastor/Palomino P3
    H ESTEVE Bruna/Massana 19-05 11:55 DAMM Prats/López P1
    H B. BRAUN Gracia/Pino 19-05 11:55 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Sans/Macia P2
    I GRUP AGBAR Hurtado/Poch 19-05 11:55 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martorell/Villalgordo P3
    I CITIOPERACIONES Zamora/Brown 19-05 12:30 INFOJOBS.NET Ferrer/Fisas P1
    D ESTEVE Font/Córdoba 19-05 12:30 TYCO ELECTRONICS Ros/Xargayó P2
    J ANUDAL Pérez/Hernampérez 19-05 12:30 COBEGA Osuna/Ubach P3
    K SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Aracil/Salas 19-05 13:05 INFOJOBS.NET Velasco/Beaussant P1
    K TELEVISIÓ DE CATALUNYA Montolio/Sànchez 19-05 13:05 TYCO ELECTRONICS Ruesca/Acero P2
    A NEW ROMAN Freijó/Fernández 19-05 13:05 CARGILL Acebedo/Leon P3
    A SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Pardo/Sanahuja 19-05 13:40 B. BRAUN García/Aguilar P1
    B TYCO ELECTRONICS Castaños/Gonzalbes 19-05 13:40 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Figueras/Fernandez P2
    B EVERIS Berenguer/Caldes 19-05 13:40 B. BRAUN Ezquerra/Llamas P3
    C TELEVISIÓ DE CATALUNYA Nogueira/Muntañola 19-05 14:15 GRUP AGBAR Lázaro/Caldú P1
    C CARGILL Castelló/Tabernero 19-05 14:15 DAMM Ríos/Ayala P2
    D TELEVISIÓ DE CATALUNYA Manzanas/Ramírez 19-05 14:15 NEW ROMAN Suñé/de Mier P3
    J SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallón/Romero 19-05 14:50 CARGILL Ortega/García P1
    E CITIOPERACIONES Díaz/Fernández 19-05 14:50 TYCO ELECTRONICS Carrillo/Herrera P2
    E HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip 19-05 14:50 EVERIS Viaplana/Genovese P3
    F SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Gutiérrez/Gómez 19-05 15:25 ESTEVE Prat/Hernández P1
    F CARGILL Garcia/Gea 19-05 15:25 TYCO ELECTRONICS Gatnau/Vera P2
    G B. BRAUN Lombarte/Reyes 19-05 15:25 ESTEVE Pastor/Palomino P3
    G SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Franch/Catalan 19-05 16:00 EVERIS Gómez/Delgado P1
    H ESTEVE Bruna/Massana 19-05 16:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Sans/Macia P2
    H B. BRAUN Gracia/Pino 19-05 16:00 DAMM Prats/López P3
    I GRUP AGBAR Hurtado/Poch 19-05 17:00 INFOJOBS.NET Ferrer/Fisas P1
    I CITIOPERACIONES Zamora/Brown 19-05 17:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martorell/Villalgordo P2
    J SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallón/Romero 19-05 17:00 COBEGA Osuna/Ubach P3
    J ANUDAL Pérez/Hernampérez 19-05 17:35 CARGILL Ortega/García P1
    K SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Aracil/Salas 19-05 17:35 TYCO ELECTRONICS Ruesca/Acero P2
    K TELEVISIÓ DE CATALUNYA Montolio/Sànchez 19-05 17:35 INFOJOBS.NET Velasco/Beaussant P3
19-05 E E EVERIS Gómez/Delgado (Vuitens) 19-05 18:10 COBEGA Osuna/Ubach (Vuitens) P1
    E ESTEVE Bruna/Massana (Vuitens) 19-05 18:10 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martorell/Villalgordo (Vuitens) P2
    E ESTEVE Prat/Hernández (Vuitens) 19-05 18:10 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Montolio/Sànchez (Vuitens) P3
    E ESTEVE Font/Córdoba (Quarts) 19-05 18:45 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip (Quarts) P1
    E B. BRAUN García/Aguilar (Quarts) 19-05 18:45 ESTEVE Bruna/Massana (Quarts) P2
    E GRUP AGBAR Lázaro/Caldú (Quarts) 19-05 18:45 ESTEVE Prat/Hernández (Quarts) P3
    E B. BRAUN Ezquerra/Llamas (Quarts) 19-05 19:15 COBEGA Osuna/Ubach (Quarts) P1
    E ESTEVE Bruna/Massana (Semis) 19-05 19:15 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip (Semis) P2
    E COBEGA Osuna/Ubach (Semis) 19-05 19:45 GRUP AGBAR Lázaro/Caldú (Semis) P1
    E HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip (Final) 19-05 20:15 GRUP AGBAR Lázaro/Caldú (Final) P1
    E COBEGA Osuna/Ubach (3er-4rt lloc) 19-05 20:15 ESTEVE Bruna/Massana (3er-4rt lloc) P2