Barcelona 2007
10-12-2019

Horaris Tennis

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
19-05 L A TELEVISIÓ DE CATALUNYA Egea/Hernández 19-05 09:00 ACESA-ABERTIS Rillo/Torné P1
    A CARGILL Olivas/Zarco 19-05 09:00 CUATRECASAS Esteruelas/Molins P2
    B EVERIS Pérez/Biosca 19-05 09:00 GIMAGE Font/Navarra P5
    B ACESA-ABERTIS Escobar/Cabrera 19-05 09:00 ESTEVE Guirao/Gordi P6
    C ESTEVE Rodríguez/Hernández 19-05 09:45 MANGO Carmona/Cano P1
    C DAMM Blasco/Cara 19-05 09:45 GATES P.T. SPAIN S.A. López/López P2
    D TELEVISIÓ DE CATALUNYA Garrido/Sanromà 19-05 10:30 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Freixa/Esteve P1
    D CUATRECASAS Maristany/Tamayo 19-05 10:30 B. BRAUN Ruiz/Márquez P2
    E B. BRAUN Ezquerra/Nieves 19-05 11:15 CUATRECASAS Boil/Ciria P1
    E SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Guerrero/Diz 19-05 11:15 NEW ROMAN Freijó/Corbalán P2
    F MANGO Morones/Perez 19-05 12:00 GRUP AGBAR Peiró/Redón P1
    F NEW ROMAN Mateu/Suñé 19-05 12:00 GIMAGE Cuatrecasas/Font P2
    A TELEVISIÓ DE CATALUNYA Egea/Hernández 19-05 12:45 CARGILL Olivas/Zarco P1
    A ACESA-ABERTIS Rillo/Torné 19-05 12:45 CUATRECASAS Esteruelas/Molins P2
    B EVERIS Pérez/Biosca 19-05 13:30 ACESA-ABERTIS Escobar/Cabrera P1
    B GIMAGE Font/Navarra 19-05 13:30 ESTEVE Guirao/Gordi P2
    C ESTEVE Rodríguez/Hernández 19-05 13:30 DAMM Blasco/Cara P4
    C MANGO Carmona/Cano 19-05 14:15 GATES P.T. SPAIN S.A. López/López P1
    D TELEVISIÓ DE CATALUNYA Garrido/Sanromà 19-05 14:15 CUATRECASAS Maristany/Tamayo P2
    D HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Freixa/Esteve 19-05 14:15 B. BRAUN Ruiz/Márquez P4
    E B. BRAUN Ezquerra/Nieves 19-05 15:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Guerrero/Diz P1
    E CUATRECASAS Boil/Ciria 19-05 15:00 NEW ROMAN Freijó/Corbalán P2
    F MANGO Morones/Perez 19-05 15:00 NEW ROMAN Mateu/Suñé P3
    F GRUP AGBAR Peiró/Redón 19-05 15:00 GIMAGE Cuatrecasas/Font P4
    A TELEVISIÓ DE CATALUNYA Egea/Hernández 19-05 15:45 CUATRECASAS Esteruelas/Molins P1
    A ACESA-ABERTIS Rillo/Torné 19-05 15:45 CARGILL Olivas/Zarco P2
    B EVERIS Pérez/Biosca 19-05 15:45 ESTEVE Guirao/Gordi P3
    B GIMAGE Font/Navarra 19-05 15:45 ACESA-ABERTIS Escobar/Cabrera P4
    C ESTEVE Rodríguez/Hernández 19-05 16:30 GATES P.T. SPAIN S.A. López/López P1
    C MANGO Carmona/Cano 19-05 16:30 DAMM Blasco/Cara P2
    D TELEVISIÓ DE CATALUNYA Garrido/Sanromà 19-05 16:30 B. BRAUN Ruiz/Márquez P3
    D HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Freixa/Esteve 19-05 16:30 CUATRECASAS Maristany/Tamayo P4
    E B. BRAUN Ezquerra/Nieves 19-05 17:15 NEW ROMAN Freijó/Corbalán P1
    E CUATRECASAS Boil/Ciria 19-05 17:15 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Guerrero/Diz P2
    F MANGO Morones/Perez 19-05 17:15 GIMAGE Cuatrecasas/Font P3
    F GRUP AGBAR Peiró/Redón 19-05 17:15 NEW ROMAN Mateu/Suñé P4
19-05 E E SCHNEIDER ELECTRIC Guerrero/Diz (Quarts) 19-05 18:00 CUATRECASAS Maristany/Tamayo (Quarts) P1
    E GATES P.T. SPAIN S.A. López/López (Quarts) 19-05 18:00 GIMAGE Cuatrecasas/Font (Quarts) P2
    E TELEVISIÓ DE CATALUNYA Egea/Hernández (Semis) 19-05 18:45 CUATRECASAS Maristany/Tamayo (Semis) P1
    E GIMAGE Font/Navarra (Semis) 19-05 18:45 GATES P.T. SPAIN S.A. López/López (Semis) P2
    E TELEVISIÓ DE CATALUNYA Egea/Hernández (3er-4rt lloc) 19-05 19:30 GIMAGE Font/Navarra (3er-4rt lloc) P1
    E CUATRECASAS Maristany/Tamayo (Final) 19-05 19:30 GATES P.T. SPAIN S.A. López/López (Final) P2