Barcelona 2007
10-12-2019

Horaris Tennis Taula

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
19-05 L A ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia 19-05 13:30 B. BRAUN Manolo Valenzuela T1
    A TELEVISIÓ DE CATALUNYA Ramon Icart Mas 19-05 13:30 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López T2
    B TYCO ELECTRONICS Ferran Jover 19-05 13:30 CARGILL Mercè Segura Tomás T3
    B B. BRAUN Pedro Serrano 19-05 13:55 ACESA-ABERTIS Luís Bes Pellicena T1
    C ACESA-ABERTIS Joan Altarriba Munné 19-05 13:55 EVERIS Núria Dieguez Navarra T2
    C CARGILL Javier De La cuesta Gómez 19-05 13:55 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Josep Maria Cortés Pedricó T3
    D ESTEVE Ramon Domènech Perelló 19-05 14:20 FERRER & OJEDA Edgar Rius T1
    D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Angel Ramirez Torreblanca 19-05 14:20 FERRER & OJEDA Marc Balagueró Esteban T2
    E CECOB Vicenç Mateu Fernández 19-05 14:20 ACESA-ABERTIS Javier Valero de la Muela T3
    E B. BRAUN Lorenzo Colorado 19-05 14:45 CARGILL Mercè Bravo T1
    A ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia 19-05 15:10 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Ramon Icart Mas T1
    A B. BRAUN Manolo Valenzuela 19-05 15:10 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López T2
    B TYCO ELECTRONICS Ferran Jover 19-05 15:10 B. BRAUN Pedro Serrano T3
    B CARGILL Mercè Segura Tomás 19-05 15:35 ACESA-ABERTIS Luís Bes Pellicena T1
    C ACESA-ABERTIS Joan Altarriba Munné 19-05 15:35 CARGILL Javier De La cuesta Gómez T2
    C EVERIS Núria Dieguez Navarra 19-05 15:35 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Josep Maria Cortés Pedricó T3
    D ESTEVE Ramon Domènech Perelló 19-05 16:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Angel Ramirez Torreblanca T1
    D FERRER & OJEDA Edgar Rius 19-05 16:00 FERRER & OJEDA Marc Balagueró Esteban T2
    E CECOB Vicenç Mateu Fernández 19-05 16:00 B. BRAUN Lorenzo Colorado T3
    E ACESA-ABERTIS Javier Valero de la Muela 19-05 16:25 CARGILL Mercè Bravo T1
    A ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia 19-05 16:50 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López T1
    A B. BRAUN Manolo Valenzuela 19-05 16:50 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Ramon Icart Mas T2
    B TYCO ELECTRONICS Ferran Jover 19-05 16:50 ACESA-ABERTIS Luís Bes Pellicena T3
    B CARGILL Mercè Segura Tomás 19-05 17:15 B. BRAUN Pedro Serrano T1
    C ACESA-ABERTIS Joan Altarriba Munné 19-05 17:15 TELEVISIÓ DE CATALUNYA Josep Maria Cortés Pedricó T2
    C EVERIS Núria Dieguez Navarra 19-05 17:15 CARGILL Javier De La cuesta Gómez T3
    D ESTEVE Ramon Domènech Perelló 19-05 17:40 FERRER & OJEDA Marc Balagueró Esteban T1
    D FERRER & OJEDA Edgar Rius 19-05 17:40 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Angel Ramirez Torreblanca T2
    E CECOB Vicenç Mateu Fernández 19-05 17:40 CARGILL Mercè Bravo T3
    E ACESA-ABERTIS Javier Valero de la Muela 19-05 18:05 B. BRAUN Lorenzo Colorado T1
19-05 E E SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Angel Ramirez Torreblanca (Quarts) 19-05 18:30 ACESA-ABERTIS Javier Valero de la Muela (Quarts) T1
    E ACESA-ABERTIS Joan Altarriba Munné (Quarts) 19-05 18:30 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López (Quarts) T2
    E ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia (Semis) 19-05 18:55 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Angel Ramirez Torreblanca (Semis) T1
    E TYCO ELECTRONICS Ferran Jover (Semis) 19-05 18:55 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López (Semis) T2
    E SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Angel Ramirez Torreblanca (3er-4rt lloc) 19-05 19:20 TYCO ELECTRONICS Ferran Jover (3er-4rt lloc) T1
    E ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia (Final) 19-05 19:45 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López (Final) T1