Barcelona 2008
22-07-2019

Detall de punts SCHNEIDER ELECTRIC

Esport Logo Equip Grup Pos. Comentari Coef. Punts
Aeròbic SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Soizic Ruffel U 3 Tercer - BRONZE 1,00 8,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Mª Teresa Santos Filgueira U 5 Cinquè 1,00 6,00
              14.00
Bàsquet SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3 U 8 Vuitè 1,00 3,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 U 9 Novè 1,00 2,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 U 10 Desè 1,00 1,00
              6.00
Bowling SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-6 U 9 Novè 1,00 2,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-7 U 10 Desè 1,00 1,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 U 14   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-8 U 16   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-5 U 19   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-4 U 20   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-9 U 22   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-12 U 31   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-10 U 38   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 U 41   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3 U 43   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-11 U 999   1,00 0,00
              3.00
BTT SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Juan Manuel Carrillo Manzanera M 12   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jesus Campos Gañez M 20   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Rojo Rojo M 21   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Manuel Milan Gonzalez M 24   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Carbonell Caro M 25   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ignacio Rivas Machota M 35   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Vilà Villanova M 36   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Xavier Serrano Campillo M 41   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA David Maldonado Archilla M 998   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jose Hernandez Garcia M 998   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Carlos Ramos Latorre M 998   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Pedro Latorre Jimenez M 998   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Julian Callejo Fernandez M 998   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Francisco Carlos Campillos Perez M 999   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Daniel Palomera Congosto M 999   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Isaac Riera Moya M 999   1,00 0,00
              0.00
Cros SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ivan Coronas Coma M 3 Tercer - BRONZE 1,00 8,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Patrocinio Valle Soltero M 9 Novè 1,00 2,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ferran Barnet Cistero M 11   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Armengol Muñoz M 13   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Josep Maria Aixas Granja M 17   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Vizuete Pila M 25   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Oscar Lorca Arce M 999   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Manuel Robles Galindo M 999   1,00 0,00
              10.00
Cursa SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ivan Coronas Coma M 10 Desè 1,00 1,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Daniel Blanco Blanco M 33   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Joan Porqueras Lajas M 35   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Francesc Prats Segui M 41   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Caroline Loiseau F 998   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Victor Sanchez Sanchez M 999   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Heike Hauer . F 999   1,00 0,00
              1.00
Esquaix SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Vanessa Letournel * F 1 Primer - OR 1,00 10,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Fernandez Garcia M 9 Novè 1,00 2,00
              12.00
Futbol 7 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 M 16   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 M 25   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3 M 29   1,00 0,00
              0.00
Futbol Sala SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA M 10 Desè 1,00 1,00
              1.00
Karts SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-6 D 3 Tercer - BRONZE 1,00 8,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-4 C 5 Cinquè 1,00 6,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-8 E 5 Cinquè 1,00 6,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-5 D 7 Setè 1,00 4,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-6 GF 8 Vuitè 1,00 3,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 B 11   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 B 12   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3 C 12   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-7 E 12   1,00 0,00
              27.00
Pàdel SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Garcia-ruano/Villalgordo H 27   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Vallecillo/Garcia A 41   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Pelegri/Rodrigo I 41   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Belzunce/Romero L 41   1,00 0,00
              0.00
Paintball SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-7 U 5 Cinquè 1,00 6,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-8 U 5 Cinquè 1,00 6,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-9 U 27   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-4 U 30   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 U 34   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3 U 36   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 U 49   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-5 U 49   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-6 U 999   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-10 U 999   1,00 0,00
              12.00
Pitch & Putt SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Gumersindo Collado Delgado A 20   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Javier Del Peso Taranco A 22   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Carmen Iglesias Romero A 30   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Katia Villa Capellan A 58   1,00 0,00
              0.00
Raid natura SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 U 6 Sisè 1,00 5,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 U 14   1,00 0,00
              5.00
Tennis SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallon/Diz M 1 Primer - OR 1,00 10,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Rojas/Guerrero M 5 Cinquè 1,00 6,00
              16.00
Tennis Taula SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Angel Ramirez Torreblanca U 5 Cinquè 1,00 6,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Pons I Bofill U 8 Vuitè 1,00 3,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA David Miro Fernandez U 15   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Sergi Balletbo Mateo U 25   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Luis Dalmau Bayle U 33   1,00 0,00
  SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Esther Artal Ollé U 37   1,00 0,00
              9.00
              116,00