Barcelona 2008
23-08-2019

Horaris Bàsquet

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
30-05 L A EVERIS 30-05 18:00 ALTRAN ESPAÑA P1
    F CONSELL COMARCAL DEL MARESME 30-05 18:00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. P2
    F GRUP AGBAR-2 30-05 18:00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU P3
    L DKV SEGUROS 30-05 18:50 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 P1
    C INFOJOBS.NET 30-05 18:50 CUATRECASAS P2
    C SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 30-05 18:50 PANRICO-DONUTS P3
    D GRUP AGBAR-1 30-05 19:40 TV3-CATRADIO P1
    D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3 30-05 19:40 SILK P2
    A DAMM-2 30-05 19:40 CAIXA MANLLEU P3
31-05 L B DAMM-1 31-05 08:10 CONSORCI SANITARI DE TERRASSA P1
    E ACESA-AUCAT-ABERTIS 31-05 08:10 B. BRAUN P2
    A EVERIS 31-05 09:00 DAMM-2 P1
    A ALTRAN ESPAÑA 31-05 09:00 CAIXA MANLLEU P2
    C INFOJOBS.NET 31-05 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 P3
    C CUATRECASAS 31-05 09:50 PANRICO-DONUTS P1
    B DAMM-1 31-05 09:50 DKV SEGUROS P2
    E ACESA-AUCAT-ABERTIS 31-05 09:50 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 P3
    D GRUP AGBAR-1 31-05 10:40 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3 P1
    D TV3-CATRADIO 31-05 10:40 SILK P2
    L CONSORCI SANITARI DE TERRASSA 31-05 10:40 B. BRAUN P3
    F CONSELL COMARCAL DEL MARESME 31-05 11:30 GRUP AGBAR-2 P2
    F ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. 31-05 11:30 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU P3
    C INFOJOBS.NET 31-05 12:20 PANRICO-DONUTS P1
    C CUATRECASAS 31-05 12:20 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 P2
    D GRUP AGBAR-1 31-05 12:20 SILK P3
    D TV3-CATRADIO 31-05 13:10 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3 P1
    L ACESA-AUCAT-ABERTIS 31-05 13:10 DAMM-1 P2
    E B. BRAUN 31-05 13:10 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 P3
    F CONSELL COMARCAL DEL MARESME 31-05 16:00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU P1
    F ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. 31-05 16:00 GRUP AGBAR-2 P2
    A EVERIS 31-05 16:00 CAIXA MANLLEU P3
    A ALTRAN ESPAÑA 31-05 16:50 DAMM-2 P1
    B CONSORCI SANITARI DE TERRASSA 31-05 16:50 DKV SEGUROS P3
31-05 E E CUATRECASAS (1er C) 31-05 17:40 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU (1er F) P1
    E GRUP AGBAR-1 (1er D) 31-05 17:40 B. BRAUN (1er E) P2
    E EVERIS (1er A) 31-05 19:00 GRUP AGBAR-1 (guanyador D/E) P1
    E DAMM-1 (1er B) 31-05 19:00 CUATRECASAS (guanyador C/F) P2
    E GRUP AGBAR-1 (FINALISTA A/D/E) 31-05 20:15 CUATRECASAS (FINALISTA B/C/F) P1