Barcelona 2008
15-12-2019

Classificació Equips BTT

Mod. Posició Crono Info extra Logo Corredor/a
F 1 04:06:52 LL MANGO Sophia Younas
  998     ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Roser Masferrer Puyal
  999 ---   CRÈDIT ANDORRÀ Patrícia Nogal Guardiola
  999 ---   MANGO Carmen Sera Martinez
  999 ---   MANGO Loli Fernanadez Aparicio
  999 ---   ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Cristina Bassols Pascual
  999 ---   TV3-CATRADIO Natalia Gumà Serra
M 1 01:38:50 LL SALICRÚ Pere Amadó Codony
  2 01:46:17 LL UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Xavi Vilasajona
  3 01:56:53 LL EVERIS Carles Feliu Fortuño
  4 02:10:19 LL SALICRÚ Santi Trujillo Coll
  5 02:17:54 LL GRUP AGBAR Valentí Adame Quintero
  6 02:20:14 LL ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Ramon Ortega Coll
  7 02:20:19 LL ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Carles Torelló Farrés
  8 02:22:54 LL SALICRÚ José Pérez
  9 02:25:43 LL NOVARTIS Jorge Rodríguez Garrido
  10 02:29:45 LL CRÈDIT ANDORRÀ Albert Gil Salvador
  11 02:29:52 LL B. BRAUN Marçal Canals Diaz
  12 02:33:54 LL SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Juan Manuel Carrillo Manzanera
  13 02:34:37 LL MANGO Francesc Hernandez Boluda
  14 02:36:46 LL TV3-CATRADIO Josep Maria Puig Lobato
  15 02:37:37 LL ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Javier Barreiro Gonzalez
  16 02:38:04 LL HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Lluís Teixell
  17 02:42:01 LL B. BRAUN David Berbel Aldoma
  18 02:54:39 LL ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Enric Vidal Jerez
  19 02:57:17 LL B. BRAUN Martín Cárdenas Acedo
  20 02:57:34 LL SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jesus Campos Gañez
  21 02:59:00 LL SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Rojo Rojo
  22 03:04:58 LL B. BRAUN Francisco Remache Moreno
  23 03:06:32 LL ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Jose M. Ramírez Canosa
  24 03:10:47 LL SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Manuel Milan Gonzalez
  25 03:10:53 LL SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Carbonell Caro
  26 03:20:44 LL GRUP AGBAR Xavier Gimenez Esteban
  27 03:22:12 LL GRUP AGBAR Ramon Ariño Tarrago
  28 03:22:20 LL MANGO Oriol Graupera Mota
  29 03:22:41 LL UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Josep Prieto
  30 03:27:20 LL EVERIS Luís García Paredes
  31 03:29:36 LL ESTEVE Sergi Palomino Martínez
  32 03:29:46 LL ESTEVE Àngel Balcells Seriols
  33 03:41:04 LL MANGO Jordi Garcia Valle
  34 03:41:08 LL MANGO Christian Garcia Valle
  35 03:57:03 LL SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ignacio Rivas Machota
  36 03:57:24 LL SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Vilà Villanova
  37 04:01:05 LL MANGO Sergio Viciana Fernandez
  38 01:46:05 C NOVARTIS Daniel Sánchez Cobo
  39 01:52:19 C DAMM Jordi Diaz Moliner
  40 02:02:32 C BAYER Ramón Tamayo Aparicio
  41 02:05:55 C SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Xavier Serrano Campillo
  42 02:07:09 C BAYER Angel Martí Saavedra
  43 02:13:59 C MANGO Emiliano Vera Manzanas
  44 02:14:05 C BAYER Jordi Torres Jiménez
  45 02:20:25 C NOVARTIS Juan Lorca
  46 02:20:48 C NOVARTIS Antonio Miguel Romero Montilla
  47 02:29:38 C MANGO Juan Carlos Soto Muñoz
  48 02:35:54 C BAYER Agustin Umbert Maestre
  49 02:41:45 C UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Pau Cortadas
  50 abandona LL GRUP AGBAR Josep Lluís Verdu Roman
  50 ko LL MANGO Tony Amador Robledillo
  998     B. BRAUN Joaquín Oliva Aguilar
  998     B. BRAUN Miguel Angel Sanchez Manzano
  998     B. BRAUN Sergio Jané Gasalla
  998     BAYER Mariano Hernandez Hermosilla
  998     DAMM Antonio Zárate García
  998     DAMM Antonio Díaz García
  998     DAMM Antonio Romero Romero
  998     DAMM José Antonio Pino Gómez
  998     DAMM Juan A. Pérez Maqueda
  998     ESTEVE Antonio Huerga Pablos
  998     ESTEVE José Antonio Díaz Redondo
  998     ESTEVE Josep Llamas Garcia
  998     ESTEVE Mario Carceler Lanaspa
  998     EVERIS Jaume Prada Villoslada
  998     EVERIS Joan Salvador Bou Macias
  998     GRUP AGBAR Francesc Jabalera Sanchez
  998     GRUP AGBAR Joan Agset Martinez
  998     GRUP AGBAR Joan Roca Tarazon
  998     GRUP AGBAR Joaquim Oliveras Riera
  998     GRUP AGBAR Pere Cañellas Berenguer
  998     MANGO Luis Iniesta Bosch
  998     NOVARTIS Manuel Caminero Larios
  998     NOVARTIS Manuel Merino Gómez
  998     NOVARTIS Ramón Sánchez
  998     ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Andreu Amela Alerm
  998     ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Juan Carlos Fontela Couselo
  998     ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Victor Funes Rodriguez
  998     SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Carlos Ramos Latorre
  998     SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA David Maldonado Archilla
  998     SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jose Hernandez Garcia
  998     SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Julian Callejo Fernandez
  998     SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Pedro Latorre Jimenez
  999 ---   B. BRAUN Alejandro Medina Ajates
  999 ---   CRÈDIT ANDORRÀ Sergi Puigdemasa Bonilla
  999 ---   CUATRECASAS Alberto Vizuete Sierra
  999 ---   DAMM Antonio Padilla Gutierrez
  999 ---   DAMM Jordi Boix Pérez
  999 ---   DAMM José Luis Ruiz García
  999 ---   DAMM Jose Martínez Serrano
  999 ---   DAMM Juan Padilla Gutierrez
  999 ---   DAMM Juan Ruíz García
  999 ---   ESTEVE Eduard Zafra Heras
  999 ---   ESTEVE Juan Manuel García Herrerís
  999 ---   ESTEVE Rafael Rodríguez Díaz
  999 ---   GRUP AGBAR Miquel Paraira Faus
  999 ---   HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Lluis Amat
  999 ---   MANGO Antonio Carrasco Bernardino
  999 ---   MANGO David Garrido Guerrero
  999 ---   MANGO Joan Josep Miquel Balbedú
  999 ---   MANGO Oscar Viciana Fernandez
  999 ---   MANGO Xavier Ivan Verdaquer Mirons
  999 ---   NOVARTIS Aleix Canals
  999 ---   NOVARTIS Emilio González Moreno
  999 ---   NOVARTIS Ricard Serrat
  999 ---   ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Alberto Perez Peiró
  999 ---   ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Alberto Terracina
  999 ---   SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Daniel Palomera Congosto
  999 ---   SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Francisco Carlos Campillos Perez
  999 ---   SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Isaac Riera Moya
  999 ---   TV3-CATRADIO-3
  999 ---   TV3-CATRADIO-4
  999 ---   UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Artur Ricart