Barcelona 2008
23-08-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2008 Aeròbic U Primer - OR TV3-CATRADIO Rosa Fuentes Miranda
    U Segon - PLATA ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Alex Mora Jardon
    U Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Soizic Ruffel
bcn2008 Bàsquet U Primer - OR CUATRECASAS
    U Segon - PLATA GRUP AGBAR-1
    U Tercer - BRONZE DAMM-1
bcn2008 Bowling U Primer - OR DAMM-1
    U Segon - PLATA DAMM-2
    U Tercer - BRONZE DAMM-4
bcn2008 BTT F Primer - OR MANGO Sophia Younas
    M Primer - OR SALICRÚ Pere Amadó Codony
    M Segon - PLATA UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Xavi Vilasajona
    M Tercer - BRONZE EVERIS Carles Feliu Fortuño
bcn2008 Cros F Primer - OR UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Ana María Rodera
    M Primer - OR B. BRAUN Damián López Buzón
    M Segon - PLATA GRUP AGBAR Joan Manuel Crespo Gómez
    M Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ivan Coronas Coma
bcn2008 Cursa F Primer - OR UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Ana Maria Rodera
    F Segon - PLATA ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Mar Llobet Cantacorps
    F Tercer - BRONZE MANGO Julia De La Rosa Escribano
    M Primer - OR SANT JOAN DE DÉU-SERVEIS DE SALUT MENTAL David Gil Moldes
    M Segon - PLATA EVERIS Jose Luis Garcia Garcia
    M Tercer - BRONZE BAYER Jose Carreño Quero
bcn2008 Escacs U Primer - OR GETRONICS Josué Expósito Amaro
    U Segon - PLATA HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Anton Benet
    U Tercer - BRONZE CECOB David Guix Torres
bcn2008 Esquaix F Primer - OR SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Vanessa Letournel *
    M Primer - OR ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. David Roque
    M Segon - PLATA ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Carlos Martinez Cancio
    M Tercer - BRONZE EVERIS Cristian Casals Molina
bcn2008 Futbol 7 M Primer - OR B. BRAUN-1
    M Segon - PLATA ACESA-AUCAT-ABERTIS
    M Tercer - BRONZE DAMM-3
bcn2008 Futbol Sala F Primer - OR EVERIS
    F Segon - PLATA CESPA
    F Tercer - BRONZE CITIOPERACIONES
    M Primer - OR B. BRAUN-1
    M Segon - PLATA GRUP AGBAR
    M Tercer - BRONZE B. BRAUN-3
bcn2008 Karts GF Primer - OR B. BRAUN-8
    GF Segon - PLATA ACESA-AUCAT-ABERTIS
    GF Tercer - BRONZE EVERIS-3
bcn2008 Pàdel A Primer - OR GRUP AGBAR Caldú/Lázaro
    C Segon - PLATA ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Arnau/Herrero
    G Tercer - BRONZE TV3-CATRADIO Carratalà/Montoliu
bcn2008 Paintball U Primer - OR DAMM-1
    U Segon - PLATA CUATRECASAS-6
    U Tercer - BRONZE DAMM-2
bcn2008 Pitch & Putt A Primer - OR CITIOPERACIONES Daniel Coleman
    A Segon - PLATA CRÈDIT ANDORRÀ Joan Carles Busquet Solé
    A Tercer - BRONZE GRUP AGBAR Enrique Jaén López
bcn2008 Raid natura U Primer - OR GRUP AGBAR-1
    U Segon - PLATA B. BRAUN-5
    U Tercer - BRONZE EVERIS-3
bcn2008 Tennis F Primer - OR GATES P.T. SPAIN S.A. Bosch/Garcia
    F Segon - PLATA UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Boixadòs/Muñoz
    F Tercer - BRONZE ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Piera/Masferrer
    M Primer - OR SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallon/Diz
    M Segon - PLATA TV3-CATRADIO Garrido/Cabanes
    M Tercer - BRONZE GATES P.T. SPAIN S.A. Lopez/Lopez
bcn2008 Tennis Taula U Primer - OR GRUP AGBAR Valentí Barlam Afpachs
    U Segon - PLATA UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Jordi Serres
    U Tercer - BRONZE GRUP AGBAR Santiago Garcia Tapia
bcn2008 Volei pista U Primer - OR ESTEVE
    U Segon - PLATA ALTRAN ESPAÑA
    U Tercer - BRONZE SILK