Barcelona 2008
26-06-2019

Equips Top

Edició Esport Mod. Ranking Pts. Logo Equip
bcn2008 Aeròbic U Primer - OR 10,00 TV3-CATRADIO Rosa Fuentes Miranda
    U Segon - PLATA 9,00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Alex Mora Jardon
    U Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Soizic Ruffel
    U Quart 7,00 B. BRAUN Maria Vert Carbó
    U Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Mª Teresa Santos Filgueira
    U Sisè 5,00 B. BRAUN Mónica Díaz García
    U Setè 4,00 EVERIS Laura Sanjuan Quer
    U Vuitè 3,00 PANRICO-DONUTS Mara Moreno Navarro
    U Novè 2,00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Sandra Mariño Zafra
    U Desè 1,00 EVERIS Raquel Reboredo Penedo
bcn2008 Bàsquet U Primer - OR 10,00 CUATRECASAS
    U Segon - PLATA 9,00 GRUP AGBAR-1
    U Tercer - BRONZE 8,00 DAMM-1
    U Quart 7,00 EVERIS
    U Cinquè 6,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Sisè 5,00 B. BRAUN
    U Setè 4,00 CONSELL COMARCAL DEL MARESME
    U Vuitè 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3
    U Novè 2,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1
    U Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2
bcn2008 Bowling U Primer - OR 10,00 DAMM-1
    U Segon - PLATA 9,00 DAMM-2
    U Tercer - BRONZE 8,00 DAMM-4
    U Quart 7,00 DAMM-3
    U Cinquè 6,00 B. BRAUN-3
    U Sisè 5,00 CITIOPERACIONES
    U Setè 4,00 B. BRAUN-6
    U Vuitè 3,00 DAMM-7
    U Novè 2,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-6
    U Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-7
bcn2008 BTT F Primer - OR 10,00 MANGO Sophia Younas
    M Primer - OR 10,00 SALICRÚ Pere Amadó Codony
    M Segon - PLATA 9,00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Xavi Vilasajona
    M Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Carles Feliu Fortuño
    M Quart 7,00 SALICRÚ Santi Trujillo Coll
    M Cinquè 6,00 GRUP AGBAR Valentí Adame Quintero
    M Sisè 5,00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Ramon Ortega Coll
    M Setè 4,00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Carles Torelló Farrés
    M Vuitè 3,00 SALICRÚ José Pérez
    M Novè 2,00 NOVARTIS Jorge Rodríguez Garrido
    M Desè 1,00 CRÈDIT ANDORRÀ Albert Gil Salvador
bcn2008 Cros F Primer - OR 10,00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Ana María Rodera
    M Primer - OR 10,00 B. BRAUN Damián López Buzón
    M Segon - PLATA 9,00 GRUP AGBAR Joan Manuel Crespo Gómez
    M Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ivan Coronas Coma
    M Quart 7,00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Pau Cortadas
    M Cinquè 6,00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Enric Serradell
    M Sisè 5,00 CRÈDIT ANDORRÀ Ruben Galan Calvo
    M Setè 4,00 ACESA-AUCAT-ABERTIS Xavier Comas
    M Vuitè 3,00 B. BRAUN Estebán Calvo Martín
    M Novè 2,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Patrocinio Valle Soltero
    M Desè 1,00 GRUP AGBAR David Saporta Baronet
bcn2008 Cursa F Primer - OR 10,00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Ana Maria Rodera
    F Segon - PLATA 9,00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Mar Llobet Cantacorps
    F Tercer - BRONZE 8,00 MANGO Julia De La Rosa Escribano
    F Quart 7,00 BAYER Pilar Lopez Crespo
    F Cinquè 6,00 CALES DE PACHS Anna Salamé Alvarez
    F Sisè 5,00 TV3-CATRADIO Beatriz Garcia Berche
    F Setè 4,00 NOVARTIS Noemí Muñoz Estévez
    F Vuitè 3,00 BAYER Elena Medina Rodríguez
    F Novè 2,00 MANGO Sonia Martinez Pueyo
    F Desè 1,00 MANGO Carmen Sera Martinez
    M Primer - OR 10,00 SANT JOAN DE DÉU-SERVEIS DE SALUT MENTAL David Gil Moldes
    M Segon - PLATA 9,00 EVERIS Jose Luis Garcia Garcia
    M Tercer - BRONZE 8,00 BAYER Jose Carreño Quero
    M Quart 7,00 MANGO Josep Marti Coromina
    M Cinquè 6,00 TV3-CATRADIO Joaquim Robert Cabrera
    M Sisè 5,00 NOVARTIS Pere Roca Oliva
    M Setè 4,00 B. BRAUN Sergi Pinedo Martínez
    M Vuitè 3,00 GRUP AGBAR Joan Manuel Crespo Gómez
    M Novè 2,00 GRUP AGBAR Miquel Garriga Aldeguer
    M Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Ivan Coronas Coma
bcn2008 Escacs U Primer - OR 10,00 GETRONICS Josué Expósito Amaro
    U Segon - PLATA 9,00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Anton Benet
    U Tercer - BRONZE 8,00 CECOB David Guix Torres
    U Quart 7,00 TV3-CATRADIO Josep Maria Prat Rabell
    U Cinquè 6,00 EVERIS Pere Garriga Solé
    U Sisè 5,00 B. BRAUN José Mº Fortes Gil
    U Setè 4,00 TV3-CATRADIO Jose Manuel Cortes Mamblona
    U Vuitè 3,00 DAMM Jesus Fernandez Ruiz
    U Novè 2,00 CECOB Pablo Díaz Flores
    U Desè 1,00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Eduard Pagès
bcn2008 Esquaix F Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Vanessa Letournel *
    M Primer - OR 10,00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. David Roque
    M Segon - PLATA 9,00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Carlos Martinez Cancio
    M Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Cristian Casals Molina
    M Quart 7,00 MANGO Jordi García Valle
    M Cinquè 6,00 TV3-CATRADIO Jordi Borda Marsiñach
    M Sisè 5,00 GRUP AGBAR Fco. Javier De Fuentes Muñiz
    M Setè 4,00 GRUP AGBAR Julio Prieto Seisdedos
    M Vuitè 3,00 MANGO Christian Trujillo Ñacle
    M Novè 2,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Fernandez Garcia
    M Desè 1,00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Héctor Corominas Macias
bcn2008 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 B. BRAUN-1
    M Segon - PLATA 9,00 ACESA-AUCAT-ABERTIS
    M Tercer - BRONZE 8,00 DAMM-3
    M Quart 7,00 B. BRAUN-3
    M Cinquè 6,00 ESTEVE-1
    M Sisè 5,00 GIMAGE
    M Setè 4,00 CRÈDIT ANDORRÀ
    M Vuitè 3,00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L.
    M Novè 2,00 DAMM-4
    M Desè 1,00 DAMM-2
bcn2008 Futbol Sala F Primer - OR 10,00 EVERIS
    F Segon - PLATA 9,00 CESPA
    F Tercer - BRONZE 8,00 CITIOPERACIONES
    F Quart 7,00 B. BRAUN
    F Cinquè 6,00 DAMM
    M Primer - OR 10,00 B. BRAUN-1
    M Segon - PLATA 9,00 GRUP AGBAR
    M Tercer - BRONZE 8,00 B. BRAUN-3
    M Quart 7,00 PANRICO-DONUTS
    M Cinquè 6,00 NOVARTIS
    M Sisè 5,00 EADAALUMNI
    M Setè 4,00 EVERIS-2
    M Vuitè 3,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU-1
    M Novè 2,00 GATES P.T. SPAIN S.A.
    M Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA
bcn2008 Karts GF Primer - OR 10,00 B. BRAUN-8
    GF Segon - PLATA 9,00 ACESA-AUCAT-ABERTIS
    GF Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS-3
    GF Quart 7,00 ESTEVE-2
    GF Cinquè 6,00 BAYER
    GF Sisè 5,00 GATES P.T. SPAIN S.A.
    GF Setè 4,00 ESTEVE-3
    GF Vuitè 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-6
    GF Novè 2,00 ESTEVE-1
    GF Desè 1,00 B. BRAUN-6
bcn2008 Pàdel A Primer - OR 10,00 GRUP AGBAR Caldú/Lázaro
    B Cinquè 6,00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip
    C Segon - PLATA 9,00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Arnau/Herrero
    F Vuitè 3,00 PANRICO-DONUTS Marco/Barón
    G Tercer - BRONZE 8,00 TV3-CATRADIO Carratalà/Montoliu
    H Desè 1,00 B. BRAUN Gracia/Riera
    I Setè 4,00 ESTEVE Rodríguez/Romero
    K Novè 2,00 ESTEVE Font/Córdoba
    L Quart 7,00 GRUP AGBAR Carrero/Pélaez
    M Sisè 5,00 ACESA-AUCAT-ABERTIS Larriba/Renau
bcn2008 Paintball U Primer - OR 10,00 DAMM-1
    U Segon - PLATA 9,00 CUATRECASAS-6
    U Tercer - BRONZE 8,00 DAMM-2
    U Quart 7,00 PANRICO-DONUTS
    U Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-8
    U Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-7
    U Setè 4,00 SILK
    U Vuitè 3,00 SANT JOAN DE DÉU-SERVEIS DE SALUT MENTAL
    U Novè 2,00 B. BRAUN-7
    U Desè 1,00 EVERIS-14
bcn2008 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 CITIOPERACIONES Daniel Coleman
    A Segon - PLATA 9,00 CRÈDIT ANDORRÀ Joan Carles Busquet Solé
    A Tercer - BRONZE 8,00 GRUP AGBAR Enrique Jaén López
    A Quart 7,00 CRÈDIT ANDORRÀ Josep Escabrós Duró
    A Cinquè 6,00 CAIXA MANLLEU Jaume Arenas Vilà
    A Sisè 5,00 CRÈDIT ANDORRÀ Josep Bascompte Grau
    A Setè 4,00 TV3-CATRADIO Ramon Chafer Martínez
    A Vuitè 3,00 GRUP AGBAR Àlex Garcia Mateu
    A Novè 2,00 ACESA-AUCAT-ABERTIS Josep Mª Graupera
    A Desè 1,00 CRÈDIT ANDORRÀ Daniel Escabrós Formentí
bcn2008 Raid natura U Primer - OR 10,00 GRUP AGBAR-1
    U Segon - PLATA 9,00 B. BRAUN-5
    U Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS-3
    U Quart 7,00 EVERIS-1
    U Cinquè 6,00 CRÈDIT ANDORRÀ-1
    U Sisè 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2
    U Setè 4,00 GRUP AGBAR-2
    U Vuitè 3,00 B. BRAUN-1
    U Novè 2,00 EVERIS-2
    U Desè 1,00 B. BRAUN-2
bcn2008 Tennis F Primer - OR 10,00 GATES P.T. SPAIN S.A. Bosch/Garcia
    F Segon - PLATA 9,00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Boixadòs/Muñoz
    F Tercer - BRONZE 8,00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Piera/Masferrer
    F Quart 7,00 NOVARTIS Birbe/Pujol
    F Cinquè 6,00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Castellet/Márquez
    F Sisè 5,00 CUATRECASAS Roy/García
    F Setè 4,00 MANGO Fernandez/Montagut
    F Vuitè 3,00 MANGO Duran/Cano
    M Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallon/Diz
    M Segon - PLATA 9,00 TV3-CATRADIO Garrido/Cabanes
    M Tercer - BRONZE 8,00 GATES P.T. SPAIN S.A. Lopez/Lopez
    M Quart 7,00 ESTEVE Guirao/Gordi
    M Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Rojas/Guerrero
    M Sisè 5,00 GIMAGE Bolló/Cano
    M Setè 4,00 NOVARTIS Aguiló/Cobián
    M Vuitè 3,00 EVERIS Costa/Biosca
    M Novè 2,00 CUATRECASAS Ciria/Groeper
    M Desè 1,00 NOVARTIS Vall-Llosera/Cano
bcn2008 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 GRUP AGBAR Valentí Barlam Afpachs
    U Segon - PLATA 9,00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Jordi Serres
    U Tercer - BRONZE 8,00 GRUP AGBAR Santiago Garcia Tapia
    U Quart 7,00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López
    U Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Angel Ramirez Torreblanca
    U Sisè 5,00 ESTEVE Ramon Domènech Perelló
    U Setè 4,00 CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Vuitè 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Pons I Bofill
    U Novè 2,00 TV3-CATRADIO Joan Garcia Riera
    U Desè 1,00 ACESA-AUCAT-ABERTIS Luis Bes
bcn2008 Volei pista U Primer - OR 10,00 ESTEVE
    U Segon - PLATA 9,00 ALTRAN ESPAÑA
    U Tercer - BRONZE 8,00 SILK
    U Quart 7,00 PANRICO-DONUTS
    U Cinquè 6,00 EVERIS-1
    U Sisè 5,00 GIMAGE-2
    U Setè 4,00 EVERIS-2
    U Vuitè 3,00 INFOJOBS.NET-2
    U Novè 2,00 INFOJOBS.NET-1
    U Desè 1,00 GIMAGE-1