Barcelona 2008
23-08-2019

Resultats Futbol 7

Data Hora F Grup Equip1 Logo Resultat Logo Equip2
30-05 17:00 L A B. BRAUN-3 3-1 GETRONICS
    L A EVERIS-3 1-4 AVANADE
    L B GIMAGE 5-0 ALTRAN ESPAÑA
    L B CUATRECASAS-2 3-1 EVERIS-1
    L D B. BRAUN-1 1-0 EVERIS-2
    L D ESTEVE-2 5-2 TV3-CATRADIO
    L H CUATRECASAS-1 2-3 GRUP AGBAR
    L H INFOJOBS.NET 1-1 CRÈDIT ANDORRÀ
    L A B. BRAUN-3 1-1 EVERIS-3
    L E ESTEVE-1 2-0 CITIOPERACIONES
    L F SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 1-4 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L.
    L G EUROFRAGANCE 2-0 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA
    L C B. BRAUN-2 5-7 DAMM-1
    L E SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3 0-3 DAMM-4
    L F DAMM-2 5-0 CALES DE PACHS
    L G SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 1-1 DAMM-3
    L A GETRONICS 0-3 AVANADE
    L B ALTRAN ESPAÑA 0-3 EVERIS-1
    L B GIMAGE 4-1 CUATRECASAS-2
    L H CUATRECASAS-1 3-2 INFOJOBS.NET
    L D EVERIS-2 2-2 TV3-CATRADIO
    L D B. BRAUN-1 2-1 ESTEVE-2
    L E ESTEVE-1 3-1 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3
    L H GRUP AGBAR 1-2 CRÈDIT ANDORRÀ
31-05 08:30 L C ACESA-AUCAT-ABERTIS 4-0 ESTEVE QUÍMICA
    L E CITIOPERACIONES 0-1 DAMM-4
    L F DAMM-2 5-1 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2
    L F CALES DE PACHS 1-2 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L.
    L G EUROFRAGANCE 3-0 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1
    L G UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA 2-2 DAMM-3
    L A B. BRAUN-3 3-0 AVANADE
    L A GETRONICS 7-1 EVERIS-3
    L C ACESA-AUCAT-ABERTIS 4-1 B. BRAUN-2
    L C ESTEVE QUÍMICA 1-1 DAMM-1
    L B GIMAGE 3-1 EVERIS-1
    L B ALTRAN ESPAÑA 0-1 CUATRECASAS-2
    L H CUATRECASAS-1 1-1 CRÈDIT ANDORRÀ
    L H GRUP AGBAR 3-3 INFOJOBS.NET
    L D B. BRAUN-1 1-0 WO TV3-CATRADIO
    L D EVERIS-2 3-2 ESTEVE-2
    L E ESTEVE-1 0-0 DAMM-4
    L E CITIOPERACIONES 2-0 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3
    L F DAMM-2 0-2 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L.
    L F CALES DE PACHS 0-1 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2
    L G EUROFRAGANCE 2-3 DAMM-3
    L G UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA 2-4 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1
    L C ACESA-AUCAT-ABERTIS 4-1 DAMM-1
    L C ESTEVE QUÍMICA 3-0 B. BRAUN-2
31-05 18:00 E E B. BRAUN-3 (1er grup A) 2-1 CRÈDIT ANDORRÀ (1er grup H)
    E E B. BRAUN-1 (1er grup D) 3-3 (p. 4-3) ESTEVE-1 (1er grup E)
    E E GIMAGE (1er grup B) 2-3 DAMM-3 (1er grup G)
    E E ACESA-AUCAT-ABERTIS (1er grup C) 3-1 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. (1er grup F)
    E E B. BRAUN-3 (semifinalista grups A/H) 0-1 B. BRAUN-1 (semifinalista grups D/E)
    E E DAMM-3 (semifinalista grups B/G) 0-4 ACESA-AUCAT-ABERTIS (semifinalista grups C/F)
    E E B. BRAUN-1 (finalista grups A/D/E/H) 1-0 ACESA-AUCAT-ABERTIS (finalista grups B/C/F/G)