Barcelona 2008
23-08-2019

Horaris Karts

Grup Data Hora Acció
A 16-maig, divendres 20:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:30 Briefing general
    21:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    21:15 Entrenaments classificatoris
    21:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    21:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    22:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    22:55 Cerimònia de lliurament de premis
B 23-maig, divendres 18:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    18:30 Briefing general
    19:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    19:15 Entrenaments classificatoris
    19:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    19:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    20:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    20:55 Cerimònia de lliurament de premis
C 23-maig, divendres 20:15 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:45 Briefing general
    21:15 Briefing estratègic als capitans d'equip
    21:30 Entrenaments classificatoris
    21:45 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    22:00 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    23:00 Bandera a quadres i fi de cursa
    23:10 Cerimònia de lliurament de premis
D 24-maig, dissabte 11:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    11:30 Briefing general
    12:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    12:15 Entrenaments classificatoris
    12:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    12:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    13:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    13:55 Cerimònia de lliurament de premis
E 24-maig, dissabte 13:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    13:30 Briefing general
    14:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    14:15 Entrenaments classificatoris
    14:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    14:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    15:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    15:55 Cerimònia de lliurament de premis
F 06-juny, divendres 18:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    18:30 Briefing general
    19:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    19:15 Entrenaments classificatoris
    19:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    19:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    20:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    20:55 Cerimònia de lliurament de premis
FINAL 06-juny, divendres 20:15 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:45 Briefing general
    21:15 Briefing estratègic als capitans d'equip
    21:30 Entrenaments classificatoris
    21:45 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    22:00 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    23:00 Bandera a quadres i fi de cursa
    23:10 Cerimònia de lliurament de premis