Barcelona 2008
15-12-2019

Resultats Pàdel

Data Hora F Grup Equip1 Logo Resultat Logo Equip2
30-05 17:00 L C ESTEVE Pastor/Palomino 6-7 GRUP AGBAR Fainé/Fernández
    L C ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Arnau/Herrero 9-0 WO SILK Cases/Rodriguez
    L D EVERIS Fernandez/Genovese 3-5 PANRICO-DONUTS Sanclimens/Alonso
    L D COBEGA Osuna/Ubach 0-9 WO ALTRAN ESPAÑA Latorre/Alvarez
    L F ESTEVE Barreto/Almeda 0-5 CUATRECASAS Guallar/Hernández
    L A GRUP AGBAR Caldú/Lázaro 9-1 ALTRAN ESPAÑA Barenys/Perez
    L A DKV SEGUROS Guillén/Gutiérrez 9-0 WO SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Vallecillo/Garcia
    L E GRUP AGBAR Hurtado/Poch 0-9 WO GIMAGE Tapias/Pérez
    L E GRUP AGBAR Cabedo/Garcia 0-5 TV3-CATRADIO Lopez/Torra
    L F PANRICO-DONUTS Marco/Barón 9-1 TV3-CATRADIO Nogueira/Muntañola
    L G TV3-CATRADIO Carratalà/Montoliu 9-1 GRUP AGBAR Romero/Romero
    L G ESTEVE Martínez/Olmo 9-0 WO INFOJOBS.NET Valle/Alarcon
    L H ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Delgado/Raya 1-9 PANRICO-DONUTS Molins/Barreira
    L K GIMAGE Font/Cuatrecasas 9-3 PANRICO-DONUTS Aguilar/Roig
    L K ESTEVE Font/Córdoba 9-7 EVERIS Mayol/Ilyef
    L H SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Garcia-ruano/Villalgordo 2-9 B. BRAUN Gracia/Riera
    L I TV3-CATRADIO Manzanas/Ramirez 1-9 B. BRAUN Ezquerra/Llamas
    L I SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Pelegri/Rodrigo 0-9 ESTEVE Rodríguez/Romero
    L J B. BRAUN García/Aguilar 9-8 ALTRAN ESPAÑA Carne/Rojas
    L J TV3-CATRADIO Lopez/Mauri 9-0 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Prehn/Rovellat
    L B HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip 9-0 PANRICO-DONUTS Silva/Monfort
    L B EVERIS Salinas/Arias 9-4 NOVARTIS Laborda/Singla
    L L NOVARTIS Cuadra/Larriba 2-9 GRUP AGBAR Carrero/Pélaez
    L L B. BRAUN Maldonado/Ayuso 8-3 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Belzunce/Romero
    L C ESTEVE Pastor/Palomino 0-9 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Arnau/Herrero
    L C GRUP AGBAR Fainé/Fernández 9-0 WO SILK Cases/Rodriguez
    L J B. BRAUN García/Aguilar 9-2 TV3-CATRADIO Lopez/Mauri
31-05 08:20 L D COBEGA Osuna/Ubach 0-9 WO EVERIS Fernandez/Genovese
    L D ALTRAN ESPAÑA Latorre/Alvarez 4-9 PANRICO-DONUTS Sanclimens/Alonso
    L F ESTEVE Barreto/Almeda 3-9 PANRICO-DONUTS Marco/Barón
    L F CUATRECASAS Guallar/Hernández 8-3 TV3-CATRADIO Nogueira/Muntañola
    L M ACESA-AUCAT-ABERTIS Larriba/Renau 9-2 DAMM Pujol/Alonso
    L A GRUP AGBAR Caldú/Lázaro 9-0 DKV SEGUROS Guillén/Gutiérrez
    L A ALTRAN ESPAÑA Barenys/Perez 9-0 WO SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Vallecillo/Garcia
    L E GRUP AGBAR Hurtado/Poch 4-6 GRUP AGBAR Cabedo/Garcia
    L E GIMAGE Tapias/Pérez 4-8 TV3-CATRADIO Lopez/Torra
    L M INFOJOBS.NET Velasco/Sanchez 9-6 INFOJOBS.NET Fisas/ Grau
    L B HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip 9-0 EVERIS Salinas/Arias
    L B PANRICO-DONUTS Silva/Monfort 9-6 NOVARTIS Laborda/Singla
    L G ESTEVE Martínez/Olmo 1-9 TV3-CATRADIO Carratalà/Montoliu
    L G INFOJOBS.NET Valle/Alarcon 3-9 GRUP AGBAR Romero/Romero
    L H SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Garcia-ruano/Villalgordo 9-3 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Delgado/Raya
    L H B. BRAUN Gracia/Riera 9-0 PANRICO-DONUTS Molins/Barreira
    L I TV3-CATRADIO Manzanas/Ramirez 9-1 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Pelegri/Rodrigo
    L I B. BRAUN Ezquerra/Llamas 5-8 ESTEVE Rodríguez/Romero
    L J ALTRAN ESPAÑA Carne/Rojas 0-9 WO ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Prehn/Rovellat
    L K GIMAGE Font/Cuatrecasas 6-9 ESTEVE Font/Córdoba
    L K PANRICO-DONUTS Aguilar/Roig 3-9 EVERIS Mayol/Ilyef
    L L B. BRAUN Maldonado/Ayuso 4-6 NOVARTIS Cuadra/Larriba
    L L SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Belzunce/Romero 1-9 GRUP AGBAR Carrero/Pélaez
    L D COBEGA Osuna/Ubach 0-9 PANRICO-DONUTS Sanclimens/Alonso
    L D ALTRAN ESPAÑA Latorre/Alvarez 4-9 EVERIS Fernandez/Genovese
    L M ACESA-AUCAT-ABERTIS Larriba/Renau 9-4 INFOJOBS.NET Velasco/Sanchez
    L M DAMM Pujol/Alonso 4-9 INFOJOBS.NET Fisas/ Grau
    L C ESTEVE Pastor/Palomino 9-0 WO SILK Cases/Rodriguez
    L C GRUP AGBAR Fainé/Fernández 1-9 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Arnau/Herrero
    L F ESTEVE Barreto/Almeda 6-5 TV3-CATRADIO Nogueira/Muntañola
    L F CUATRECASAS Guallar/Hernández 1-9 PANRICO-DONUTS Marco/Barón
    L A GRUP AGBAR Caldú/Lázaro 9-0 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Vallecillo/Garcia
    L A ALTRAN ESPAÑA Barenys/Perez 9-2 DKV SEGUROS Guillén/Gutiérrez
    L B HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip 9-0 NOVARTIS Laborda/Singla
    L E GIMAGE Tapias/Pérez 9-0 GRUP AGBAR Cabedo/Garcia
    L E GRUP AGBAR Hurtado/Poch 0-9 TV3-CATRADIO Lopez/Torra
    L B PANRICO-DONUTS Silva/Monfort 9-0 WO EVERIS Salinas/Arias
    L G ESTEVE Martínez/Olmo 6-8 GRUP AGBAR Romero/Romero
    L G INFOJOBS.NET Valle/Alarcon 0-9 TV3-CATRADIO Carratalà/Montoliu
    L H SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Garcia-ruano/Villalgordo 2-9 PANRICO-DONUTS Molins/Barreira
    L H B. BRAUN Gracia/Riera 9-1 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Delgado/Raya
    L I TV3-CATRADIO Manzanas/Ramirez 0-9 ESTEVE Rodríguez/Romero
    L I B. BRAUN Ezquerra/Llamas 9-0 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Pelegri/Rodrigo
    L J B. BRAUN García/Aguilar 9-0 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Prehn/Rovellat
    L J ALTRAN ESPAÑA Carne/Rojas 0-9 WO TV3-CATRADIO Lopez/Mauri
    L K GIMAGE Font/Cuatrecasas 0-9 WO EVERIS Mayol/Ilyef
    L K PANRICO-DONUTS Aguilar/Roig 0-9 ESTEVE Font/Córdoba
    L L B. BRAUN Maldonado/Ayuso 1-9 GRUP AGBAR Carrero/Pélaez
    L L SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Belzunce/Romero 4-9 NOVARTIS Cuadra/Larriba
    L M ACESA-AUCAT-ABERTIS Larriba/Renau 9-3 INFOJOBS.NET Fisas/ Grau
    L M DAMM Pujol/Alonso 0-9 WO INFOJOBS.NET Velasco/Sanchez
31-05 17:20 E E PANRICO-DONUTS Marco/Barón (1er grup F) 6-4 ESTEVE Font/Córdoba (1er grup K)
    E E TV3-CATRADIO Carratalà/Montoliu (1er grup G) 6-1 B. BRAUN García/Aguilar (1er grup J)
    E E B. BRAUN Gracia/Riera (1er grup H) 3-6 ESTEVE Rodríguez/Romero (1er grup I)
    E E TV3-CATRADIO López/Torra (1er grup E) 3-6 GRUP AGBAR Carrero/Pelaez (1er grup L)
    E E GRUP AGBAR Caldú/Lázaro (1er grup A) 6-1 ESTEVE Rodríguez/Romero (quart-finalista grups H/I)
    E E HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip (1er grup B) 4-6 TV3-CATRADIO Carratalà/Montoliu (quart-finalista grups G/J)
    E E PANRICO-DONUTS Sanclimens/Alonso (1er grup D) 1-6 ACESA-AUCAT-ABERTIS Larriba/Renau (1er grup M)
    E E ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Arnau/Herrero (1er grup C) 6-0 PANRICO-DONUTS Marco/Barón (quart-finalista grup F/K)
    E E GRUP AGBAR Carrero/Pelaez (quart-finalista grups E/L) 6-3 ACESA-AUCAT-ABERTIS Larriba/Renau (quart-finalista grups D/M)
    E E GRUP AGBAR Caldú/Lázaro (semi-finalista grup A/H/I) 6-1 GRUP AGBAR Carrero/Pelaez (semi-finalista grups D/E/L/M
    E E ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Arnau/Herrero (semi-finalista grups C/F/K) 6-2 TV3-CATRADIO Carratalà/Montoliu (semi-finalista grups B/G/J)
    E E GRUP AGBAR Caldú/Lázaro (finalista grups A/D/E/H/I/L/M) 9-7 ROCHE DIAGNOSTICS Arnau/Herrero (semi-finalista grups B/C/F/G/J/K)