Barcelona 2008
15-12-2019

Horaris Tennis

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
30-05 L A CUATRECASAS Ciria/Groeper 30-05 17:00 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Braso/Gago HN1
    C TV3-CATRADIO Garrido/Cabanes 30-05 17:00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Hauck/Tous UB1
    G CUATRECASAS Roy/García 30-05 17:00 MANGO Duran/Cano UB2
    D GIMAGE Bolló/Cano 30-05 17:00 DAMM Rios/Ayala UB3
    D GRUP AGBAR Piqueras/Ainsa 30-05 17:45 EVERIS Bejarano/González HN1
    E SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallon/Diz 30-05 17:45 CALES DE PACHS Grané/Manso HN2
    G ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Piera/Masferrer 30-05 17:45 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Boixadòs/Muñoz UB1
    F GIMAGE Millà/Nicolau 30-05 18:30 CUATRECASAS Barthe/Teindas HN1
    I EVERIS Costa/Biosca 30-05 18:30 TV3-CATRADIO Penabad/Expòsito HN2
    C GRUP AGBAR Arco/García 30-05 18:30 NOVARTIS Corchero/Pocull UB1
    E NOVARTIS Calvo/Porta 30-05 19:15 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Freixa/Poal HN1
    H ESTEVE Guirao/Gordi 30-05 19:15 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Rojas/Guerrero HN2
    J UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Castellet/Márquez 30-05 19:15 MANGO Fernandez/Montagut UB1
    F NOVARTIS Aguiló/Cobián 30-05 20:00 GRUP AGBAR García/García HN1
    I ACESA-AUCAT-ABERTIS Rillo/Martín 30-05 20:00   pendent de confirmar HN2
    J GATES P.T. SPAIN S.A. Bosch/Garcia 30-05 20:00 NOVARTIS Birbe/Pujol UB1
    H UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Oistrach/Puig 30-05 20:45   pendent de confirmar UB1
31-05 L I EVERIS Costa/Biosca 31-05 08:15 ACESA-AUCAT-ABERTIS Rillo/Martín HN1
    I TV3-CATRADIO Penabad/Expòsito 31-05 08:15   pendent de confirmar HN2
    F GIMAGE Millà/Nicolau 31-05 08:15 NOVARTIS Aguiló/Cobián UB1
    F CUATRECASAS Barthe/Teindas 31-05 08:15 GRUP AGBAR García/García UB2
    G CUATRECASAS Roy/García 31-05 08:15 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Piera/Masferrer UB3
    G MANGO Duran/Cano 31-05 08:15 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Boixadòs/Muñoz UB4
    H ESTEVE Guirao/Gordi 31-05 08:15 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Oistrach/Puig UB5
    H SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Rojas/Guerrero 31-05 08:15   pendent de confirmar UB6
    B NOVARTIS Vall-Llosera/Cano 31-05 09:00 INFOJOBS.NET Llongueras/Ferrer HN1
    A CUATRECASAS Ciria/Groeper 31-05 09:00 GRUP AGBAR Peiró/Redon HN2
    B GATES P.T. SPAIN S.A. Lopez/Lopez 31-05 09:00 ACESA-AUCAT-ABERTIS Minguez/Renau UB1
    C UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Hauck/Tous 31-05 09:45 NOVARTIS Corchero/Pocull HN1
    J NOVARTIS Birbe/Pujol 31-05 09:45 MANGO Fernandez/Montagut HN2
    A B. BRAUN Márquez/Ruiz 31-05 09:45 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Braso/Gago UB1
    E SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallon/Diz 31-05 10:30 NOVARTIS Calvo/Porta HN1
    E CALES DE PACHS Grané/Manso 31-05 10:30 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Freixa/Poal HN2
    C TV3-CATRADIO Garrido/Cabanes 31-05 10:30 GRUP AGBAR Arco/García UB1
    D DAMM Rios/Ayala 31-05 11:15 EVERIS Bejarano/González HN1
    B GATES P.T. SPAIN S.A. Lopez/Lopez 31-05 11:15 NOVARTIS Vall-Llosera/Cano HN2
    J GATES P.T. SPAIN S.A. Bosch/Garcia 31-05 11:15 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Castellet/Márquez UB1
    F GIMAGE Millà/Nicolau 31-05 12:00 GRUP AGBAR García/García HN1
    F CUATRECASAS Barthe/Teindas 31-05 12:00 NOVARTIS Aguiló/Cobián HN2
    D GIMAGE Bolló/Cano 31-05 12:00 GRUP AGBAR Piqueras/Ainsa UB1
    G MANGO Duran/Cano 31-05 12:45 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Piera/Masferrer HN1
    H ESTEVE Guirao/Gordi 31-05 12:45   pendent de confirmar HN2
    B ACESA-AUCAT-ABERTIS Minguez/Renau 31-05 12:45 INFOJOBS.NET Llongueras/Ferrer UB1
    A B. BRAUN Márquez/Ruiz 31-05 13:15 GRUP AGBAR Peiró/Redon UB2
    G CUATRECASAS Roy/García 31-05 13:30 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Boixadòs/Muñoz UB1
    J GATES P.T. SPAIN S.A. Bosch/Garcia 31-05 16:00 MANGO Fernandez/Montagut HN1
    J NOVARTIS Birbe/Pujol 31-05 16:00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Castellet/Márquez HN2
    H SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Rojas/Guerrero 31-05 16:00 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Oistrach/Puig UB1
    I EVERIS Costa/Biosca 31-05 16:00   pendent de confirmar UB2
    I TV3-CATRADIO Penabad/Expòsito 31-05 16:00 ACESA-AUCAT-ABERTIS Rillo/Martín UB3
    E CALES DE PACHS Grané/Manso 31-05 16:45 NOVARTIS Calvo/Porta HN1
    D GIMAGE Bolló/Cano 31-05 16:45 EVERIS Bejarano/González HN2
    D DAMM Rios/Ayala 31-05 16:45 GRUP AGBAR Piqueras/Ainsa UB1
    E SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallon/Diz 31-05 16:45 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Freixa/Poal UB3
    B GATES P.T. SPAIN S.A. Lopez/Lopez 31-05 17:30 INFOJOBS.NET Llongueras/Ferrer HN1
06-06 E E GIMAGE Bolló/Cano (1er grup D) 06-06 17:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallon/Diz (1er grup E) HN1
    E ESTEVE Guirao/Gordi (1er grup H) 06-06 17:00 EVERIS Costa/Biosca (1er grup I) HN2
06-06 L C TV3-CATRADIO Garrido/Cabanes 06-06 17:00 NOVARTIS Corchero/Pocull UB1
    C UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA Hauck/Tous 06-06 17:00 GRUP AGBAR Arco/García UB2
06-06 E E SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Rojas/Guerrero 06-06 17:45 ESTEVE Guirao/Gordi (quart-finalista grups H/I) HN1
    E TV3-CATRADIO Garrido/Cabanes (1er grup C) 06-06 17:45 NOVARTIS Aguiló/Cobián (1er grup F) HN2
06-06 L B ACESA-AUCAT-ABERTIS Minguez/Renau 06-06 17:45 NOVARTIS Vall-Llosera/Cano UB1
06-06 E E ESTEVE Guirao/Gordi (semi-finalista grups A/H/I) 06-06 18:30 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallon/Diz (semi-finalista grups D/E) HN1
    E TV3-CATRADIO Garrido/Cabanes (semi-finalista grups C/F) 06-06 18:30 GATES P.T. SPAIN S.A. Lopez/Lopez (semi-finalista grup B) HN2
06-06 L A GRUP AGBAR Peiró/Redon 06-06 18:30 ROCHE DIAGNOSTICS, S.L. Braso/Gago UB1
06-06 E E SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Tallon/Diz (finalista grups A/D/E/H/I) 06-06 19:15 TV3-CATRADIO Garrido/Cabanes (finalista grups B/C/F/G/J) HN1
    E UOC Boixadòs/Muñoz (finalista femení grup G) 06-06 19:15 GATES P.T. SPAIN S.A. Bosch/Garcia (finalista femení grup J) HN2
    E ESTEVE Guirao/Gordi (3er-4rt lloc) 06-06 19:15 GATES P.T. SPAIN S.A. López/López (3er-4rt lloc) HN2