Barcelona 2009
09-12-2019

Horaris Bàsquet

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
22-05 L A GRUP AGBAR 22-05 17:00 SILK HN1
    B CONSELL COMARCAL DEL MARESME 22-05 17:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 HN2
    C EVERIS 22-05 17:00 SANT JOAN DE DÉU-3 HN3
    C ROCHE 22-05 17:50 UOC HN1
    A SANT JOAN DE DÉU-2 22-05 17:50 NESTLE HN2
    B SETTING CONSULTORíA 22-05 17:50 SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. HN3
    B CONSELL COMARCAL DEL MARESME 22-05 18:40 SETTING CONSULTORíA HN1
    C EVERIS 22-05 18:40 ROCHE HN2
    A GRUP AGBAR 22-05 18:40 SANT JOAN DE DÉU-2 HN3
    A SILK 22-05 19:30 NESTLE HN1
    B SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 22-05 19:30 SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. HN2
    C SANT JOAN DE DÉU-3 22-05 19:30 UOC HN3
    C EVERIS 22-05 20:20 UOC HN1
    A GRUP AGBAR 22-05 20:20 NESTLE HN2
    B CONSELL COMARCAL DEL MARESME 22-05 20:20 SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. HN3
    B SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1 22-05 21:10 SETTING CONSULTORíA HN1
    C SANT JOAN DE DÉU-3 22-05 21:10 ROCHE HN2
    A SILK 22-05 21:10 SANT JOAN DE DÉU-2 HN3
23-05 L D SANT JOAN DE DÉU-1 23-05 08:30 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 UB1
    E DAMM Damm 23-05 08:30 CONSORCI SANITARI DE TERRASSA UB2
    D INFOJOBS.NET 23-05 09:20 DAMM Stars UB1
    E ACESA-AUCAT-ABERTIS 23-05 09:20 CARGILL UB2
    D SANT JOAN DE DÉU-1 23-05 10:10 INFOJOBS.NET UB1
    E DAMM Damm 23-05 10:10 NOVARTIS UB2
    D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 23-05 11:00 DAMM Stars UB1
    E CONSORCI SANITARI DE TERRASSA 23-05 11:00 ACESA-AUCAT-ABERTIS UB2
    D SANT JOAN DE DÉU-1 23-05 11:50 DAMM Stars UB1
    E CARGILL 23-05 11:50 NOVARTIS UB2
    D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 23-05 12:40 INFOJOBS.NET UB1
    E DAMM Damm 23-05 12:40 ACESA-AUCAT-ABERTIS UB2
    E CONSORCI SANITARI DE TERRASSA 23-05 13:30 CARGILL UB1
    E ACESA-AUCAT-ABERTIS 23-05 13:30 NOVARTIS UB2
23-05 E E UOC (1r C, renúncia EVERIS) 23-05 16:30 SANT JOAN DE DÉU-1 (1r D) UB1
23-05 L E DAMM Damm 23-05 16:30 CARGILL UB2
23-05 E E CONSELL COMARCAL DEL MARESME (semis 1r B, renúncia SCHNEIDER-1) 23-05 17:20 SANT JOAN DE DÉU-1 (semis 1r C/1r D) UB1
23-05 L E CONSORCI SANITARI DE TERRASSA 23-05 17:20 NOVARTIS UB2
23-05 E E GRUP AGBAR (semis 1r A) 23-05 18:10 DAMM Damm (semis 1r E) UB1
    E GRUP AGBAR (finalista A/E) 23-05 19:30 SANT JOAN DE DÉU-1 (finalista B/C/D) UB1