Barcelona 2009
16-09-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2009 Aeròbic U Primer - OR DAMM Elisabet Casas Romero
    U Segon - PLATA AGRUPACIó MúTUA Vanessa Garrido Ibáñez
    U Tercer - BRONZE ROCHE Álex Mora Jardón
bcn2009 Aquatló F Primer - OR SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Noelia Corbalán Mangrané
    M Primer - OR HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Héctor Corominas Macias
    M Segon - PLATA SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Luis Dalmau Bayle
    M Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Francisco Aniorte Pérez
bcn2009 Bàsquet U Primer - OR GRUP AGBAR
    U Primer - OR SANT JOAN DE DÉU-1
    U Tercer - BRONZE CONSELL COMARCAL DEL MARESME
bcn2009 Bowling U Primer - OR CITIOPERACIONES
    U Segon - PLATA DAMM El Prat 3
    U Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-9
bcn2009 BTT F Primer - OR CRÈDIT ANDORRÀ Patrícia Nogal Guardiola
    F Segon - PLATA ROCHE Cristina Bassols Pascual
    F Tercer - BRONZE ROCHE Roser Masferrer Puyal
    M Primer - OR SALICRÚ Pere Amadó Codony
    M Segon - PLATA UOC Xavi Vilajosana Guillen
    M Tercer - BRONZE SALICRÚ Albert Sevilla
bcn2009 Cros F Primer - OR UOC Gemma Aguado Roman
    F Segon - PLATA UOC Ana Maria Rodera Bermudez
    F Tercer - BRONZE SANT JOAN DE DÉU Nieves López Jiménez
    M Primer - OR EVERIS José Luís García García
    M Segon - PLATA GRUP AGBAR Joan Manel Crespo Gómez
    M Tercer - BRONZE SANT JOAN DE DÉU David Gil
bcn2009 Cursa F Primer - OR DAMM Irene Rodríguez Güell
    F Segon - PLATA ROCHE Mar Llobet Cantacorps
    F Tercer - BRONZE AGRUPACIó MúTUA Sandra Masdeu Turrell
    M Primer - OR SANT JOAN DE DÉU David Gil
    M Segon - PLATA CRÈDIT ANDORRÀ Ferran Gomez Soriano
    M Tercer - BRONZE SILK David Canals Navarro
bcn2009 Escacs U Primer - OR CECOB Manel Santolaria Peña
    U Segon - PLATA CECOB Olufemi Sharaibi
    U Tercer - BRONZE CECOB Pablo Díaz Flores
bcn2009 Esquaix M Primer - OR EVERIS Cristian Casals Molina
    M Segon - PLATA ROCHE Carlos Martinez Cancio
    M Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Fernández García
bcn2009 Futbol 7 M Primer - OR GADSA
    M Segon - PLATA ESTEVE QUÍMICA
    M Tercer - BRONZE ACCENTURE
bcn2009 Futbol Sala F Primer - OR EVERIS
    F Segon - PLATA CESPA
    F Tercer - BRONZE B.BRAUN
    M Primer - OR DAMM Cervezas DAMM
    M Segon - PLATA EVERIS Violeta
    M Tercer - BRONZE UOC
bcn2009 Gimcana aquàtica U Primer - OR BAYER
    U Segon - PLATA DAMM Inedit
    U Tercer - BRONZE DAMM Barcelona World Race
bcn2009 Karts GF Primer - OR BAYER
    GF Segon - PLATA GATES P.T. SPAIN S.A.
    GF Tercer - BRONZE ESTEVE
bcn2009 Pàdel D Primer - OR RADIO MARCA Ruiz/Casal
    G Tercer - BRONZE ESTEVE Romero/González
    I Segon - PLATA EVERIS Costa/Biosca
bcn2009 Paintball U Primer - OR EVERIS-1
    U Segon - PLATA EVERIS-2
    U Tercer - BRONZE PANRICO-DONUTS-1
bcn2009 Pitch & Putt A Primer - OR CITIOPERACIONES Daniel Coleman
    A Segon - PLATA GRUP AGBAR Carles Pallarès Fernández
    A Tercer - BRONZE NOVARTIS Mercè Grau Farré
bcn2009 Raid natura U Primer - OR CALES DE PACHS
    U Segon - PLATA EVERIS raam
    U Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2
bcn2009 Tennis F Primer - OR UOC Marquez/Castellet
    M Primer - OR ESTEVE Guirao /Gordi
    M Segon - PLATA NOVARTIS Pocull/Corchero
    M Tercer - BRONZE EVERIS Arechaga/Pérez
    X Primer - OR NOVARTIS Birbe/Coll
    X Segon - PLATA AGRUPACIó MúTUA Pérez/Oriol
    X Tercer - BRONZE RADIO MARCA Hierro/Escribano
bcn2009 Tennis Taula U Primer - OR GRUP AGBAR Valentín Barlam Aspachs
    U Segon - PLATA EVERIS Víctor Climent Garcia
    U Tercer - BRONZE ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia
bcn2009 Volei pista U Primer - OR ESTEVE
    U Segon - PLATA SILK
    U Tercer - BRONZE EVERIS AXSLK