Barcelona 2009
15-12-2019

Equips Top

Edició Esport Mod. Ranking Pts. Logo Equip
bcn2009 Aeròbic U Primer - OR 10,00 DAMM Elisabet Casas Romero
    U Segon - PLATA 9,00 AGRUPACIó MúTUA Vanessa Garrido Ibáñez
    U Tercer - BRONZE 8,00 ROCHE Álex Mora Jardón
    U Quart 7,00 NOVARTIS Sheila Félix
    U Cinquè 6,00 NOVARTIS Rocío López De la Cruz
    U Sisè 5,00 ROCHE Sandra Mariño Zafra
    U Setè 4,00 ROCHE Pía Lipke
    U Setè 4,00 ROCHE Roser Masferrer Puyal
    U Setè 4,00 NOVARTIS María Teresa Saa Nimo
    U Setè 4,00 ROCHE Eva García Rodríguez
    U Setè 4,00 NOVARTIS M.Lluïsa Benlloch Cama
bcn2009 Aquatló F Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Noelia Corbalán Mangrané
    M Primer - OR 10,00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Héctor Corominas Macias
    M Segon - PLATA 9,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Luis Dalmau Bayle
    M Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Francisco Aniorte Pérez
    M Quart 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA David Barés Sánchez
bcn2009 Bàsquet U Primer - OR 10,00 GRUP AGBAR
    U Primer - OR 10,00 SANT JOAN DE DÉU-1
    U Tercer - BRONZE 8,00 CONSELL COMARCAL DEL MARESME
    U Quart 7,00 DAMM Damm
    U Cinquè 6,00 UOC
    U Sisè 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1
    U Setè 4,00 EVERIS
    U Vuitè 3,00 NOVARTIS
    U Novè 2,00 CARGILL
    U Desè 1,00 NESTLE
bcn2009 Bowling U Primer - OR 10,00 CITIOPERACIONES
    U Segon - PLATA 9,00 DAMM El Prat 3
    U Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-9
    U Quart 7,00 DAMM El Prat 2
    U Cinquè 6,00 ROCHE-4
    U Sisè 5,00 EVERIS Evevida
    U Setè 4,00 SETTING CONSULTORíA-2
    U Vuitè 3,00 SETTING CONSULTORíA-1
    U Novè 2,00 DAMM El Prat 4
    U Desè 1,00 DAMM Lateros Damm Team
bcn2009 BTT F Primer - OR 10,00 CRÈDIT ANDORRÀ Patrícia Nogal Guardiola
    F Segon - PLATA 9,00 ROCHE Cristina Bassols Pascual
    F Tercer - BRONZE 8,00 ROCHE Roser Masferrer Puyal
    F Quart 7,00 GRUP AGBAR Carolina Risso
    M Primer - OR 10,00 SALICRÚ Pere Amadó Codony
    M Segon - PLATA 9,00 UOC Xavi Vilajosana Guillen
    M Tercer - BRONZE 8,00 SALICRÚ Albert Sevilla
    M Quart 7,00 SETTING CONSULTORíA Jordi Muriel Quesada
    M Cinquè 6,00 GRUP AGBAR Valentí Adame Quintero
    M Sisè 5,00 DAMM José Luís Ruiz García
    M Setè 4,00 SETTING CONSULTORíA Alexandre Pérez Pérez
    M Vuitè 3,00 DAMM David Ortiz Pérez
    M Novè 2,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Carbonell Caro
    M Desè 1,00 GRUP AGBAR Joan Roca Tarazon
bcn2009 Cros F Primer - OR 10,00 UOC Gemma Aguado Roman
    F Segon - PLATA 9,00 UOC Ana Maria Rodera Bermudez
    F Tercer - BRONZE 8,00 SANT JOAN DE DÉU Nieves López Jiménez
    F Quart 7,00 PANRICO-DONUTS Marta Aguilar Bartolome
    M Primer - OR 10,00 EVERIS José Luís García García
    M Segon - PLATA 9,00 GRUP AGBAR Joan Manel Crespo Gómez
    M Tercer - BRONZE 8,00 SANT JOAN DE DÉU David Gil
    M Quart 7,00 PANRICO-DONUTS David Cruzate Palomo
    M Cinquè 6,00 UOC Pau Cortadas Guasch
    M Sisè 5,00 UOC Enric Serradell Lopez
    M Setè 4,00 SANT JOAN DE DÉU David Poveda
    M Vuitè 3,00 DAMM José Antonio Novo Selas
    M Novè 2,00 NOVARTIS Aleix Canals Comas
    M Desè 1,00 SANT JOAN DE DÉU José Manuel Acebedo
bcn2009 Cursa F Primer - OR 10,00 DAMM Irene Rodríguez Güell
    F Segon - PLATA 9,00 ROCHE Mar Llobet Cantacorps
    F Tercer - BRONZE 8,00 AGRUPACIó MúTUA Sandra Masdeu Turrell
    F Quart 7,00 UOC Ana Maria Rodera Bermudez
    F Cinquè 6,00 SANT JOAN DE DÉU Yolanda Osorio López
    F Sisè 5,00 CALES DE PACHS Anna Salamé Alvarez
    F Setè 4,00 BAYER Pilar Lopez
    F Vuitè 3,00 UOC Teresa Guasch Pascual
    F Novè 2,00 INFOJOBS.NET Merce Perez Latonda
    M Primer - OR 10,00 SANT JOAN DE DÉU David Gil
    M Segon - PLATA 9,00 CRÈDIT ANDORRÀ Ferran Gomez Soriano
    M Tercer - BRONZE 8,00 SILK David Canals Navarro
    M Quart 7,00 SILK Jordi Bruy Sala
    M Cinquè 6,00 SILK Miquel Perea Borràs
    M Sisè 5,00 SILK Pere Martra Manonelles
    M Setè 4,00 GRUP AGBAR David Saporta Baronet
    M Vuitè 3,00 SILK Sergio Dueñas Rodríguez
    M Novè 2,00 SANT JOAN DE DÉU David Poveda
    M Desè 1,00 ROCHE Josep Folch Albalat
bcn2009 Escacs U Primer - OR 10,00 CECOB Manel Santolaria Peña
    U Segon - PLATA 9,00 CECOB Olufemi Sharaibi
    U Tercer - BRONZE 8,00 CECOB Pablo Díaz Flores
    U Quart 7,00 SETTING CONSULTORíA Ferran Aguiló Piñol
    U Cinquè 6,00 CECOB David Guix Torres
    U Sisè 5,00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Eduard Pagès Ruiz
    U Setè 4,00 SILK Carlos Fernández Cuenca
    U Vuitè 3,00 SILK Ramon Vallés Fort
    U Novè 2,00 AGRUPACIó MúTUA Carles Canals Otin
    U Desè 1,00 NOVARTIS Juan Jose Piedra
bcn2009 Esquaix M Primer - OR 10,00 EVERIS Cristian Casals Molina
    M Segon - PLATA 9,00 ROCHE Carlos Martinez Cancio
    M Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Antonio Fernández García
    M Quart 7,00 GRUP AGBAR Julio Prieto Seisdedos
    M Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Juan José Rodríguez Fernández
    M Sisè 5,00 ANUDAL Javier Personat Valle
    M Setè 4,00 ANUDAL Enric Franch Vas
bcn2009 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 GADSA
    M Segon - PLATA 9,00 ESTEVE QUÍMICA
    M Tercer - BRONZE 8,00 ACCENTURE
    M Quart 7,00 ACESA-AUCAT-ABERTIS
    M Cinquè 6,00 ROCHE-1
    M Sisè 5,00 DAMM Estrella Damm
    M Setè 4,00 NOVARTIS-2
    M Vuitè 3,00 DAMM Drink Team
    M Novè 2,00 DAMM Santa Coloma
    M Desè 1,00 CRÈDIT ANDORRÀ
bcn2009 Futbol Sala F Primer - OR 10,00 EVERIS
    F Segon - PLATA 9,00 CESPA
    F Tercer - BRONZE 8,00 B.BRAUN
    F Quart 7,00 INFOJOBS.NET
    M Primer - OR 10,00 DAMM Cervezas DAMM
    M Segon - PLATA 9,00 EVERIS Violeta
    M Tercer - BRONZE 8,00 UOC
    M Quart 7,00 EVERIS-2
    M Cinquè 6,00 SANT JOAN DE DÉU
    M Sisè 5,00 PANRICO-DONUTS
    M Setè 4,00 EVERIS-1
    M Vuitè 3,00 SILK
    M Novè 2,00 BIOKIT
    M Desè 1,00 EVERIS-3
bcn2009 Gimcana aquàtica U Primer - OR 10,00 BAYER
    U Segon - PLATA 9,00 DAMM Inedit
    U Tercer - BRONZE 8,00 DAMM Barcelona World Race
    U Quart 7,00 EVERIS L'aigua de veris
    U Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2
    U Sisè 5,00 UOC-1
    U Setè 4,00 UOC-2
    U Vuitè 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1
    U Novè 2,00 UOC-3
    U Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-3
bcn2009 Karts GF Primer - OR 10,00 BAYER
    GF Segon - PLATA 9,00 GATES P.T. SPAIN S.A.
    GF Tercer - BRONZE 8,00 ESTEVE
    GF Quart 7,00 EVERIS-1
    GF Cinquè 6,00 ACESA-AUCAT-ABERTIS
    GF Sisè 5,00 EVERIS-7
    GF Setè 4,00 DAMM Dream Team
    GF Vuitè 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-7
    GF Novè 2,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1
    GF Desè 1,00 DAMM Damm
bcn2009 Pàdel A Cinquè 6,00 GRUP AGBAR Caldú/Garcia
    B Setè 4,00 EVERIS Sanz /Fertonani
    C Sisè 5,00 ACCENTURE Catalá/Ondiviela
    D Primer - OR 10,00 RADIO MARCA Ruiz/Casal
    E Vuitè 3,00 FLUIDRA Sans/López
    F Desè 1,00 ESTEVE Barreto/Rodriguez
    G Tercer - BRONZE 8,00 ESTEVE Romero/González
    H Quart 7,00 ESTEVE Coll/Prat
    I Segon - PLATA 9,00 EVERIS Costa/Biosca
    K Novè 2,00 LA SEDA DE BARCELONA Español/Pellerín
bcn2009 Paintball U Primer - OR 10,00 EVERIS-1
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS-2
    U Tercer - BRONZE 8,00 PANRICO-DONUTS-1
    U Quart 7,00 PANRICO-DONUTS-2
    U Cinquè 6,00 NOVARTIS-2
    U Cinquè 6,00 NOVARTIS-3
    U Setè 4,00 SILK
    U Vuitè 3,00 SETTING CONSULTORíA
    U Novè 2,00 DAMM & Pintball
    U Novè 2,00 PANRICO-DONUTS-3
bcn2009 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 CITIOPERACIONES Daniel Coleman
    A Segon - PLATA 9,00 GRUP AGBAR Carles Pallarès Fernández
    A Tercer - BRONZE 8,00 NOVARTIS Mercè Grau Farré
    A Quart 7,00 GRUP AGBAR Joan Maria Ginesta Ventura
    A Cinquè 6,00 CRÈDIT ANDORRÀ Josep Escabrós Duró
    A Sisè 5,00 BAYER Pedro Bolado Herrero
    A Setè 4,00 BAYER Georges Pons
    A Vuitè 3,00 INFOJOBS.NET Augusto Alarcón Otal
    A Novè 2,00 GATES P.T. SPAIN S.A. Valenti Tuneu Granados
    A Desè 1,00 GRUP AGBAR Enrique Jaén López
bcn2009 Raid natura U Primer - OR 10,00 CALES DE PACHS
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS raam
    U Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2
    U Quart 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-1
    U Cinquè 6,00 UOC
    U Sisè 5,00 AGRUPACIó MúTUA
    U Setè 4,00 SANT JOAN DE DÉU
    U Vuitè 3,00 EVERIS Espartanas
    U Novè 2,00 EVERIS Walkyrias
    U Desè 1,00 EVERIS Los porritas
bcn2009 Tennis F Primer - OR 10,00 UOC Marquez/Castellet
    M Primer - OR 10,00 ESTEVE Guirao /Gordi
    M Segon - PLATA 9,00 NOVARTIS Pocull/Corchero
    M Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Arechaga/Pérez
    M Quart 7,00 NOVARTIS Aguilo/Loaiza
    M Cinquè 6,00 GRUP AGBAR Sarroca/López
    M Sisè 5,00 NOVARTIS Calvo/Maneu
    M Setè 4,00 GRUP AGBAR Arco/Ainsa
    M Vuitè 3,00 DAMM Bartolomé/Ayala
    M Novè 2,00 CARGILL Zarco/Olivas
    M Desè 1,00 ROCHE Serra/Herrero
    X Primer - OR 10,00 NOVARTIS Birbe/Coll
    X Segon - PLATA 9,00 AGRUPACIó MúTUA Pérez/Oriol
    X Tercer - BRONZE 8,00 RADIO MARCA Hierro/Escribano
bcn2009 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 GRUP AGBAR Valentín Barlam Aspachs
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS Víctor Climent Garcia
    U Tercer - BRONZE 8,00 ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia
    U Quart 7,00 UOC Jordi Serres Marimon
    U Cinquè 6,00 ROCHE Luis Suarez Novau
    U Sisè 5,00 CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Setè 4,00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López
    U Vuitè 3,00 CAIXA TERRASSA Jordi Pont Rodríguez
    U Novè 2,00 ACESA-AUCAT-ABERTIS Luis Bes
    U Desè 1,00 ROCHE Antonio Carballo Reguero
bcn2009 Volei pista U Primer - OR 10,00 ESTEVE
    U Segon - PLATA 9,00 SILK
    U Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS AXSLK
    U Quart 7,00 GRUP AGBAR
    U Cinquè 6,00 NOVARTIS
    U Sisè 5,00 PANRICO-DONUTS
    U Setè 4,00 ROCHE-2
    U Vuitè 3,00 ROCHE-1