Barcelona 2009
06-12-2019

Horaris Pàdel

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
22-05 L D HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip 22-05 17:00 SANT JOAN DE DÉU Ortiz/Vargas HN1
    E PANRICO-DONUTS Sanclimens/Alonso 22-05 17:00 FLUIDRA Sans/López HN2
    A GRUP AGBAR Caldú/Garcia 22-05 17:00 SANT JOAN DE DÉU Herrera/Olive UB1
    B ROCHE Fraticelli /Rodriguez 22-05 17:00 EVERIS Sanz /Fertonani UB2
    C GRUP AGBAR Garcia/Ciudad 22-05 17:00 NOVARTIS Gambus/De Medrano UB3
    D RADIO MARCA Ruiz/Casal 22-05 17:40 DAMM Buixó/Pallarols HN1
    E ROCHE Garces/Delgado 22-05 17:40 SANT JOAN DE DÉU Solis/Portos HN2
    A NOVARTIS Singla/Moriana 22-05 17:40 ROCHE Lopez /Romero UB1
    B ACESA-AUCAT-ABERTIS Rodriguez/Eisler 22-05 17:40 NOVARTIS Cuello de Oro/Cuadra UB2
    C EVERIS Arias/Fernandez 22-05 17:40 ACCENTURE Catalá/Ondiviela UB3
    D HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip 22-05 18:20 RADIO MARCA Ruiz/Casal HN1
    E PANRICO-DONUTS Sanclimens/Alonso 22-05 18:20 ROCHE Garces/Delgado HN2
    A GRUP AGBAR Caldú/Garcia 22-05 18:20 NOVARTIS Singla/Moriana UB1
    B ROCHE Fraticelli /Rodriguez 22-05 18:20 ACESA-AUCAT-ABERTIS Rodriguez/Eisler UB2
    C GRUP AGBAR Garcia/Ciudad 22-05 18:20 EVERIS Arias/Fernandez UB3
    D SANT JOAN DE DÉU Ortiz/Vargas 22-05 19:00 DAMM Buixó/Pallarols HN1
    E FLUIDRA Sans/López 22-05 19:00 SANT JOAN DE DÉU Solis/Portos HN2
    A SANT JOAN DE DÉU Herrera/Olive 22-05 19:00 ROCHE Lopez /Romero UB1
    B EVERIS Sanz /Fertonani 22-05 19:00 NOVARTIS Cuello de Oro/Cuadra UB2
    C NOVARTIS Gambus/De Medrano 22-05 19:00 ACCENTURE Catalá/Ondiviela UB3
    D HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Ballbé/Masip 22-05 19:40 DAMM Buixó/Pallarols HN1
    E PANRICO-DONUTS Sanclimens/Alonso 22-05 19:40 SANT JOAN DE DÉU Solis/Portos HN2
    A GRUP AGBAR Caldú/Garcia 22-05 19:40 ROCHE Lopez /Romero UB1
    B ROCHE Fraticelli /Rodriguez 22-05 19:40 NOVARTIS Cuello de Oro/Cuadra UB2
    D SANT JOAN DE DÉU Ortiz/Vargas 22-05 20:20 RADIO MARCA Ruiz/Casal HN1
    E FLUIDRA Sans/López 22-05 20:20 ROCHE Garces/Delgado HN2
    A SANT JOAN DE DÉU Herrera/Olive 22-05 20:20 NOVARTIS Singla/Moriana UB1
    B EVERIS Sanz /Fertonani 22-05 20:20 ACESA-AUCAT-ABERTIS Rodriguez/Eisler UB2
    C GRUP AGBAR Garcia/Ciudad 22-05 21:00 ACCENTURE Catalá/Ondiviela UB1
    C NOVARTIS Gambus/De Medrano 22-05 21:00 EVERIS Arias/Fernandez UB2
23-05 L F ACESA-AUCAT-ABERTIS Garcia/Trujillo 23-05 09:00 CARGILL Sariols/Acevedo UB1
    G ESTEVE Romero/González 23-05 09:00 ACCENTURE Sánchez/Méndez UB2
    H ESTEVE Coll/Prat 23-05 09:00 EVERIS Alvarez/Pons UB3
    J PANRICO-DONUTS Aguilar/Figueira 23-05 09:40 ANUDAL Anaya/Hernampérez HN1
    K GRUP AGBAR Romero/Romero 23-05 09:40 SILK Gallego/Martra HN2
    G SETTING CONSULTORíA Maneja/Colomer 23-05 09:40 AGRUPACIó MúTUA Tomás/Bouzou UB1
    H ROCHE Manchado /Font 23-05 09:40 ACCENTURE Roca/Alegria UB2
    I EVERIS Costa/Biosca 23-05 09:40 ESTEVE Palomino/Pastor UB3
    J ROCHE de la Maza/de Greve 23-05 10:20 INFOJOBS.NET Velasco/Guirado HN1
    K INFOJOBS.NET Fisas/Alarcón 23-05 10:20 LA SEDA DE BARCELONA Español/Pellerín HN2
    H ESTEVE Coll/Prat 23-05 10:20 ROCHE Manchado /Font UB1
    I NOVARTIS De La Fuente/Fernandez 23-05 10:20 SILK Rodríguez/Pérez UB2
    F ESTEVE Barreto/Rodriguez 23-05 10:20 AGRUPACIó MúTUA Cuatrecases/Pujol UB3
    J PANRICO-DONUTS Aguilar/Figueira 23-05 11:00 ROCHE de la Maza/de Greve HN1
    K GRUP AGBAR Romero/Romero 23-05 11:00 INFOJOBS.NET Fisas/Alarcón HN2
    I EVERIS Costa/Biosca 23-05 11:00 NOVARTIS De La Fuente/Fernandez UB1
    F ACESA-AUCAT-ABERTIS Garcia/Trujillo 23-05 11:00 ESTEVE Barreto/Rodriguez UB2
    G ESTEVE Romero/González 23-05 11:00 SETTING CONSULTORíA Maneja/Colomer UB3
    J ANUDAL Anaya/Hernampérez 23-05 11:40 INFOJOBS.NET Velasco/Guirado HN1
    K SILK Gallego/Martra 23-05 11:40 LA SEDA DE BARCELONA Español/Pellerín HN2
    F CARGILL Sariols/Acevedo 23-05 11:40 AGRUPACIó MúTUA Cuatrecases/Pujol UB1
    G ACCENTURE Sánchez/Méndez 23-05 11:40 AGRUPACIó MúTUA Tomás/Bouzou UB2
    H EVERIS Alvarez/Pons 23-05 11:40 ACCENTURE Roca/Alegria UB3
    J PANRICO-DONUTS Aguilar/Figueira 23-05 12:20 INFOJOBS.NET Velasco/Guirado HN1
    K GRUP AGBAR Romero/Romero 23-05 12:20 LA SEDA DE BARCELONA Español/Pellerín HN2
    G ESTEVE Romero/González 23-05 12:20 AGRUPACIó MúTUA Tomás/Bouzou UB1
    H ESTEVE Coll/Prat 23-05 12:20 ACCENTURE Roca/Alegria UB2
    I ESTEVE Palomino/Pastor 23-05 12:20 SILK Rodríguez/Pérez UB3
    J ANUDAL Anaya/Hernampérez 23-05 13:00 ROCHE de la Maza/de Greve HN1
    K SILK Gallego/Martra 23-05 13:00 INFOJOBS.NET Fisas/Alarcón HN2
    I EVERIS Costa/Biosca 23-05 13:00 SILK Rodríguez/Pérez UB1
    F ACESA-AUCAT-ABERTIS Garcia/Trujillo 23-05 13:00 AGRUPACIó MúTUA Cuatrecases/Pujol UB2
    G ACCENTURE Sánchez/Méndez 23-05 13:00 SETTING CONSULTORíA Maneja/Colomer UB3
    F CARGILL Sariols/Acevedo 23-05 13:40 ESTEVE Barreto/Rodriguez UB1
    H EVERIS Alvarez/Pons 23-05 13:40 ROCHE Manchado /Font UB2
    I ESTEVE Palomino/Pastor 23-05 13:40 NOVARTIS De La Fuente/Fernandez UB3
23-05 E E FLUIDRA Sans/López (1r E) 23-05 16:20 ANUDAL Anaya/Hernampérez (1r J) HN1
    E RADIO MARCA Ruiz/Casal (1r D) 23-05 16:20 LA SEDA DE BARCELONA Español/Pellerín (1r K) HN2
    E ESTEVE Barreto/Rodriguez (1r F) 23-05 16:20 ESTEVE Romero/González (1r G) UB1
    E ACCENTURE Serra/Lozano (1r C) 23-05 16:20 ESTEVE Coll/Prat (1r H) UB2
    E EVERIS Sanz /Fertonani (1r B) 23-05 16:20 EVERIS Costa/Biosca (1r I) UB3
    E FLUIDRA Sans/López (quarts E/J) 23-05 17:00 RADIO MARCA Ruiz/Casal (quarts D/K) HN1
    E GRUP AGBAR Caldú/Garcia (quarts 1r A) 23-05 17:00 ESTEVE Romero/González (quarts F/G) UB1
    E ESTEVE Coll/Prat (semis C/H) 23-05 17:00 EVERIS Costa/Biosca (semis B/I) UB2
    E ESTEVE Romero/González (semis A/F/G) 23-05 18:00 RADIO MARCA Ruiz/Casal (semis D/E/J/K) UB1
    E EVERIS Costa/Biosca (finalista) 23-05 19:00 RADIO MARCA Ruiz/Casal (finalista) UB1
    E ESTEVE Romero/González (3r-4rt lloc) 23-05 19:00   ESTEVE Coll/Prat (3r-4rt lloc) UB2