Barcelona 2009
20-08-2019

Horaris Tennis Taula

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
23-05 L A GRUP AGBAR Valentín Barlam Aspachs 23-05 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Manel Rodriguez Navajas T1
    B HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López 23-05 09:00 CAIXA TERRASSA Jordi Pont Rodríguez T2
    C ROCHE Miquel Soriano Sepulveda 23-05 09:00 NOVARTIS Joan Miquel T3
    A EVERIS Carlos González Martín 23-05 09:20 NOVARTIS Fernando Llovet T1
    B GRUP AGBAR Jordi Sanglas Xicota 23-05 09:20 ESTEVE Juan Carlos Medina T2
    C SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Octavi Vidal Altimiras 23-05 09:20 ACESA-AUCAT-ABERTIS Luis Bes T3
    A GRUP AGBAR Valentín Barlam Aspachs 23-05 09:40 EVERIS Carlos González Martín T1
    B HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López 23-05 09:40 GRUP AGBAR Jordi Sanglas Xicota T2
    C ROCHE Miquel Soriano Sepulveda 23-05 09:40 SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Octavi Vidal Altimiras T3
    A SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Manel Rodriguez Navajas 23-05 10:00 NOVARTIS Fernando Llovet T1
    B CAIXA TERRASSA Jordi Pont Rodríguez 23-05 10:00 ESTEVE Juan Carlos Medina T2
    C NOVARTIS Joan Miquel 23-05 10:00 ACESA-AUCAT-ABERTIS Luis Bes T3
    A GRUP AGBAR Valentín Barlam Aspachs 23-05 10:20 NOVARTIS Fernando Llovet T1
    B HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López 23-05 10:20 ESTEVE Juan Carlos Medina T2
    C ROCHE Miquel Soriano Sepulveda 23-05 10:20 ACESA-AUCAT-ABERTIS Luis Bes T3
    A SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Manel Rodriguez Navajas 23-05 10:40 EVERIS Carlos González Martín T1
    B CAIXA TERRASSA Jordi Pont Rodríguez 23-05 10:40 GRUP AGBAR Jordi Sanglas Xicota T2
    C NOVARTIS Joan Miquel 23-05 10:40 SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Octavi Vidal Altimiras T3
    D ROCHE Miquel Maier Alsina 23-05 11:00 GRUP AGBAR Francesc Xavier Garcia Bernabeu T1
    E ROCHE Gabriel Romero Gutierrez 23-05 11:00 GRUP AGBAR Rafael Pedraza Piñol T2
    F ROCHE Luis Suarez Novau 23-05 11:00 NOVARTIS Xavier Casals Navarro T3
    D ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia 23-05 11:20 EVERIS Joan Centellas Oller T1
    E ACESA-AUCAT-ABERTIS Javier Valero de la Muela 23-05 11:20 CRÈDIT ANDORRÀ Xavier Vilalta Falgueras T2
    F SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Dani García Ruiz 23-05 11:20 GRUP AGBAR Eva Maria Mazanka T3
    D ROCHE Miquel Maier Alsina 23-05 11:40 ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia T1
    E ROCHE Gabriel Romero Gutierrez 23-05 11:40 ACESA-AUCAT-ABERTIS Javier Valero de la Muela T2
    F ROCHE Luis Suarez Novau 23-05 11:40 SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Dani García Ruiz T3
    D GRUP AGBAR Francesc Xavier Garcia Bernabeu 23-05 12:00 EVERIS Joan Centellas Oller T1
    E GRUP AGBAR Rafael Pedraza Piñol 23-05 12:00 CRÈDIT ANDORRÀ Xavier Vilalta Falgueras T2
    F NOVARTIS Xavier Casals Navarro 23-05 12:00 GRUP AGBAR Eva Maria Mazanka T3
    D ROCHE Miquel Maier Alsina 23-05 12:20 EVERIS Joan Centellas Oller T1
    E ROCHE Gabriel Romero Gutierrez 23-05 12:20 CRÈDIT ANDORRÀ Xavier Vilalta Falgueras T2
    F ROCHE Luis Suarez Novau 23-05 12:20 GRUP AGBAR Eva Maria Mazanka T3
    D GRUP AGBAR Francesc Xavier Garcia Bernabeu 23-05 12:40 ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia T1
    E GRUP AGBAR Rafael Pedraza Piñol 23-05 12:40 ACESA-AUCAT-ABERTIS Javier Valero de la Muela T2
    F NOVARTIS Xavier Casals Navarro 23-05 12:40 SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Dani García Ruiz T3
    G CECOB Vicenç Mateu Fernández 23-05 13:00 ROCHE Antonio Carballo Reguero T1
    G GRUP AGBAR Àlex Ciudad Gama 23-05 13:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Xavier Barnils Castany T2
    H UOC Jordi Serres Marimon 23-05 13:00 SICELUB IBéRICO Cristián Schmid Scopel T3
    H EVERIS Víctor Climent Garcia 23-05 13:20 NOVARTIS Miguel Aguilo Hernandez T1
    G CECOB Vicenç Mateu Fernández 23-05 13:20 GRUP AGBAR Àlex Ciudad Gama T2
    G ROCHE Antonio Carballo Reguero 23-05 13:20 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Xavier Barnils Castany T3
    H UOC Jordi Serres Marimon 23-05 13:40 EVERIS Víctor Climent Garcia T1
    H SICELUB IBéRICO Cristián Schmid Scopel 23-05 13:40 NOVARTIS Miguel Aguilo Hernandez T2
    G CECOB Vicenç Mateu Fernández 23-05 13:40 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Xavier Barnils Castany T3
    G ROCHE Antonio Carballo Reguero 23-05 14:00 GRUP AGBAR Àlex Ciudad Gama T1
    H UOC Jordi Serres Marimon 23-05 14:00 NOVARTIS Miguel Aguilo Hernandez T2
    H SICELUB IBéRICO Cristián Schmid Scopel 23-05 14:00 EVERIS Víctor Climent Garcia T3
23-05 E E GRUP AGBAR Valentín Barlam Aspachs (1r A) 23-05 16:00 GRUP AGBAR Francesc Xavier Garcia Bernabeu (2n D) T1
    E HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López (1r B) 23-05 16:00 ROCHE Miquel Soriano Sepulveda (2n C) T2
    E ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia (1r D) 23-05 16:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Manel Rodriguez Navajas (2n A) T3
    E ACESA-AUCAT-ABERTIS Luis Bes (1r C) 23-05 16:20 CAIXA TERRASSA Jordi Pont Rodríguez (2n B) T1
    E UOC Jordi Serres Marimon (1r H) 23-05 16:20 GRUP AGBAR Rafael Pedraza Piñol (2n E) T2
    E CECOB Vicenç Mateu Fernández (1r G) 23-05 16:20 NOVARTIS Xavier Casals Navarro (2n F) T3
    E ACESA-AUCAT-ABERTIS Javier Valero de la Muela (1r E) 23-05 16:40 EVERIS Víctor Climent Garcia (2n H) T1
    E ROCHE Luis Suarez Novau (1r F) 23-05 16:40 ROCHE Antonio Carballo Reguero (2n G) T2
    E GRUP AGBAR Valentín Barlam Aspachs (quarts 1A/2D) 23-05 17:00 HOSPITAL DOS DE MAIG. CSI Roger Moltó López (quarts 1B/2C) T1
    E ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia (quarts 1D/2A) 23-05 17:00 CAIXA TERRASSA Jordi Pont Rodríguez (quarts 1C/2B) T2
    E UOC Jordi Serres Marimon (quarts 1H/2E) 23-05 17:20 CECOB Vicenç Mateu Fernández (quarts 1G/2F) T1
    E EVERIS Víctor Climent Garcia (quarts 1E/2H) 23-05 17:20 ROCHE Luis Suarez Novau (quarts 1F/2G) T2
    E GRUP AGBAR Valentín Barlam Aspachs (semis 1A/2D/1B/2C) 23-05 17:40 ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia (semis 1D/2A/1C/2B) T1
    E UOC Jordi Serres Marimon (semis 1H/2E/1G/2F) 23-05 17:40 EVERIS Víctor Climent Garcia (semis 1E/2H/1F/2G) T2
    E ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia (3r-4rt lloc) 23-05 18:00 UOC Jordi Serres Marimon (3r-4rt lloc) T1
    E GRUP AGBAR Valentín Barlam Aspachs (finalista A/B/C/D) 23-05 18:30 EVERIS Víctor Climent Garcia (finalista E/F/G/H) T1