Barcelona 2010
14-12-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2010 Aeròbic U Primer - OR NOVARTIS Silvia Esmerats
    U Segon - PLATA NOVARTIS Aixa Ortiz
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS Zaira César
bcn2010 Aquatló F Primer - OR HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Marta Sandoval Puig
    M Primer - OR UOC Pau Cortadas Guasch
    M Segon - PLATA HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Héctor Corominas Macias
    M Tercer - BRONZE HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Fernando Garcia Diez
bcn2010 Bàsquet U Primer - OR HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA DAMM-DAMM
    U Tercer - BRONZE UOC
bcn2010 Bowling U Primer - OR DAMM-PRAT 1
    U Segon - PLATA CITIOPERACIONES-1
    U Tercer - BRONZE ROCHE-2
bcn2010 BTT M Primer - OR UOC Xavi Vilajosana Guillén
    M Segon - PLATA SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Carbonell Caro
    M Tercer - BRONZE HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Gonzalo Galofre Pujol
bcn2010 Cros F Primer - OR ROCHE Mar Llobet Cantacorps
    F Segon - PLATA UOC Ana María Rodera Bermúdez
    F Tercer - BRONZE UOC Gemma Aguado Roman
    M Primer - OR BAYER José Carreño Quero
    M Segon - PLATA EVERIS José Luís García García
    M Tercer - BRONZE SILK David Canals Navarro
bcn2010 Cursa F Primer - OR ROCHE Mar Llobet Cantacorps
    F Segon - PLATA CALES DE PACHS Anna Salamé Alvarez
    F Tercer - BRONZE BAYER Pilar López Crespo
    M Primer - OR HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI David Viros Porcuna
    M Segon - PLATA SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Carles Serrano Guasch
    M Tercer - BRONZE SILK David Canals Navarro
bcn2010 Escacs U Primer - OR CECOB Douglas Tomás Martínez
    U Segon - PLATA CECOB Fernando Cárdenas
    U Tercer - BRONZE CECOB Jaume Gabarró Figueras
bcn2010 Esquaix M Primer - OR EVERIS Christian Paul Benito
    M Segon - PLATA UOC Roger Griset
    M Tercer - BRONZE DAMM Tomas Manrique Cil
bcn2010 Futbol 7 M Primer - OR EVERIS
    M Segon - PLATA SCHNEIDER ELECTRIC-DREAM TEAM
    M Tercer - BRONZE TMB
bcn2010 Futbol Sala F Primer - OR EVERIS
    F Segon - PLATA CESPA
    F Tercer - BRONZE CITIOPERACIONES
    M Primer - OR TMB
    M Segon - PLATA UOC
    M Tercer - BRONZE FLUIDRA
bcn2010 Gimcana aquàtica U Primer - OR SCHNEIDER ELECTRIC-LOS SELYUCIDAS
    U Segon - PLATA EVERIS-2
    U Tercer - BRONZE SYNERGY NETWORK-1
bcn2010 Karts GF Primer - OR EVERIS-2
    GF Segon - PLATA GATES P.T. SPAIN S.A.
    GF Tercer - BRONZE DAMM-DREAM TEAM
bcn2010 Pàdel E Tercer - BRONZE ROCHE Arnau/Herrero
    F Primer - OR HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Masip/Ballbé
    I Segon - PLATA KPMG Casanovas/Tomassetti
bcn2010 Paintball U Primer - OR EVERIS-18
    U Primer - OR EVERIS-20
    U Segon - PLATA DAMM-DESTROYERS FACTORY
    U Segon - PLATA DAMM-MIGUELITOS SQUAD
    U Tercer - BRONZE INFOJOBS.NET-1
    U Tercer - BRONZE SILK-5
bcn2010 Pitch & Putt A Primer - OR CITIOPERACIONES Daniel Coleman
    A Segon - PLATA NOVARTIS Mercè Grau Farré
    A Tercer - BRONZE BAYER Oliver Gierlichs
bcn2010 Raid natura U Primer - OR FUNDACIó CLAROR-1
    U Segon - PLATA EVERIS-3
    U Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC-LAS SUPERNENAS
bcn2010 Tennis F Primer - OR SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Gimeno/Herrera
    F Segon - PLATA NEW ROMAN Suñé-Mateu
    F Tercer - BRONZE UOC Márquez/Castellet
    M Primer - OR NEW ROMAN Sànchez/Freijó
    M Segon - PLATA NOVARTIS Corchero/Sanz
    M Tercer - BRONZE EVERIS Pérez/Arechaga
bcn2010 Tennis Taula U Primer - OR ESTEVE Xavier Garcia Hijalarubia
    U Segon - PLATA TMB Jesús Montesinos González
    U Tercer - BRONZE EVERIS Víctor Climent Garcia
bcn2010 Volei pista U Primer - OR ESTEVE
    U Segon - PLATA SILK
    U Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC-MANDRILES