Barcelona 2010
09-12-2019

Equips Top

Edició Esport Mod. Ranking Pts. Logo Equip
bcn2010 Aeròbic U Primer - OR 10,00 NOVARTIS Silvia Esmerats
    U Segon - PLATA 9,00 NOVARTIS Aixa Ortiz
    U Tercer - BRONZE 8,00 NOVARTIS Zaira César
    U Quart 7,00 NOVARTIS Sheila Felix Rosario
    U Cinquè 6,00 NOVARTIS Rocío López de la Cruz
    U Sisè 5,00 NOVARTIS Laura Canto
    U Setè 4,00 UOC Marta Castelló Viader
    U Vuitè 3,00 ROCHE Pía Lipke
    U Novè 2,00 ROCHE Eva García Rodríguez
bcn2010 Aquatló F Primer - OR 10,00 HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Marta Sandoval Puig
    M Primer - OR 10,00 UOC Pau Cortadas Guasch
    M Segon - PLATA 9,00 HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Héctor Corominas Macias
    M Tercer - BRONZE 8,00 HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Fernando Garcia Diez
    M Quart 7,00 PIVOTAL Santiago Esteva Gras
    M Cinquè 6,00 NOVARTIS Ignacio Quiles Lara
bcn2010 Bàsquet U Primer - OR 10,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA 9,00 DAMM-DAMM
    U Tercer - BRONZE 8,00 UOC
    U Quart 7,00 CONSORCI SANITARI DE TERRASSA-CST
    U Cinquè 6,00 NOVARTIS-1
    U Sisè 5,00 DAMM-MINESOTA DAMM
    U Setè 4,00 NOVARTIS-2
    U Vuitè 3,00 TECH DATA-1
    U Novè 2,00 ROCHE-2
    U Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC-DINASTIA MING
bcn2010 Bowling U Primer - OR 10,00 DAMM-PRAT 1
    U Segon - PLATA 9,00 CITIOPERACIONES-1
    U Tercer - BRONZE 8,00 ROCHE-2
    U Quart 7,00 DAMM-ROSELLON515
    U Cinquè 6,00 DAMM-1
    U Sisè 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-CAPELLADES-2
    U Setè 4,00 DAMM-PRAT 3
    U Vuitè 3,00 EVERIS-1
    U Novè 2,00 DAMM-PRAT 2
    U Desè 1,00 ROCHE-4
bcn2010 BTT M Primer - OR 10,00 UOC Xavi Vilajosana Guillén
    M Segon - PLATA 9,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Carbonell Caro
    M Tercer - BRONZE 8,00 HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Gonzalo Galofre Pujol
    M Quart 7,00 ROCHE Miguel Carrasco Reyes
    M Cinquè 6,00 BAYER Angel Martí Saavedra
    M Sisè 5,00 DAMM David Benitez Colomino
    M Setè 4,00 ROCHE Juan Carlos Fontela Couselo
    M Vuitè 3,00 ANUDAL Antonio Gallardo Gil
    M Novè 2,00 DAMM David Ortiz Pérez
    M Desè 1,00 DAMM Angel Jimenez Osma
bcn2010 Cros F Primer - OR 10,00 ROCHE Mar Llobet Cantacorps
    F Segon - PLATA 9,00 UOC Ana María Rodera Bermúdez
    F Tercer - BRONZE 8,00 UOC Gemma Aguado Roman
    M Primer - OR 10,00 BAYER José Carreño Quero
    M Segon - PLATA 9,00 EVERIS José Luís García García
    M Tercer - BRONZE 8,00 SILK David Canals Navarro
    M Quart 7,00 UOC Pau Cortadas Guasch
    M Cinquè 6,00 NOVARTIS Ramon Sánchez Fontcuberta
    M Sisè 5,00 DAMM José Antonio Novo Selas
    M Setè 4,00 UOC Enric Serradell Lopez
    M Vuitè 3,00 UOC Marc Vilalta Reixach
    M Novè 2,00 NOVARTIS Daniel Sánchez Cobo
    M Desè 1,00 VERIPACK EMBALAJES Bernardo Becerra Rivera
bcn2010 Cursa F Primer - OR 10,00 ROCHE Mar Llobet Cantacorps
    F Segon - PLATA 9,00 CALES DE PACHS Anna Salamé Alvarez
    F Tercer - BRONZE 8,00 BAYER Pilar López Crespo
    F Quart 7,00 INFOJOBS.NET Mercè Perez Latonda
    F Cinquè 6,00 EVERIS Elvira Garcia Ramirez
    F Sisè 5,00 HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Marta Sandoval Puig
    F Setè 4,00 INFOJOBS.NET Diane Sterling
    F Vuitè 3,00 INFOJOBS.NET Marta Gil Soler
    M Primer - OR 10,00 HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI David Viros Porcuna
    M Segon - PLATA 9,00 SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Carles Serrano Guasch
    M Tercer - BRONZE 8,00 SILK David Canals Navarro
    M Quart 7,00 ALIANÇA Sergio Bailén López
    M Cinquè 6,00 EVERIS Denis Zaffonato
    M Sisè 5,00 SILK Jordi Bruy Sala
    M Setè 4,00 ROCHE Daniel Pons Cassi
    M Vuitè 3,00 SILK Rubén Devesa Insa
    M Novè 2,00 EVERIS Stefano Passaro
    M Desè 1,00 SILK Pere Martra Manonelles
bcn2010 Escacs U Primer - OR 10,00 CECOB Douglas Tomás Martínez
    U Segon - PLATA 9,00 CECOB Fernando Cárdenas
    U Tercer - BRONZE 8,00 CECOB Jaume Gabarró Figueras
    U Quart 7,00 UOC Xavier Duran Albareda
    U Cinquè 6,00 HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Eduard Pagès Ruiz
    U Sisè 5,00 CECOB Francisco Javier Ramón Serrano
    U Setè 4,00 HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Anton Benet Català
    U Setè 4,00 CECOB Manel Santolaria Peña
    U Novè 2,00 CECOB Olufemi Sharaibi
    U Desè 1,00 CECOB Adekola Adedeji
bcn2010 Esquaix M Primer - OR 10,00 EVERIS Christian Paul Benito
    M Segon - PLATA 9,00 UOC Roger Griset
    M Tercer - BRONZE 8,00 DAMM Tomas Manrique Cil
    M Quart 7,00 EVERIS Carlos Roig Giménez
    M Cinquè 6,00   J.BOU Jordi Bou i Salazar
    M Cinquè 6,00 ANUDAL Javier Personat Valle
    M Setè 4,00 ANUDAL Enric Franch Vas
bcn2010 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 EVERIS
    M Segon - PLATA 9,00 SCHNEIDER ELECTRIC-DREAM TEAM
    M Tercer - BRONZE 8,00 TMB
    M Quart 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS HOMBRES DE VERDE
    M Cinquè 6,00 ROCHE
    M Sisè 5,00 ESTEVE QUÍMICA
    M Setè 4,00 ESTEVE-CENTRAL MDM 221
    M Vuitè 3,00 NOVARTIS
    M Novè 2,00 CITIOPERACIONES
    M Desè 1,00 CALES DE PACHS
bcn2010 Futbol Sala F Primer - OR 10,00 EVERIS
    F Segon - PLATA 9,00 CESPA
    F Tercer - BRONZE 8,00 CITIOPERACIONES
    F Quart 7,00 ROCHE
    M Primer - OR 10,00 TMB
    M Segon - PLATA 9,00 UOC
    M Tercer - BRONZE 8,00 FLUIDRA
    M Quart 7,00 DAMM-ESTRELLA DAMM
    M Cinquè 6,00 INFOJOBS.NET
    M Sisè 5,00 DAMM-DIECI-GAY
    M Setè 4,00 PANRICO-DONUTS
    M Vuitè 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC-GREEN TEAM
    M Novè 2,00 GATES P.T. SPAIN S.A.
    M Desè 1,00 EVERIS-3
bcn2010 Gimcana aquàtica U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS SELYUCIDAS
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS-2
    U Tercer - BRONZE 8,00 SYNERGY NETWORK-1
    U Quart 7,00 SILK-1
    U Cinquè 6,00 EVERIS-1
    U Sisè 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-AQUATIC TEAM
    U Setè 4,00 UOC-2
    U Vuitè 3,00 EVERIS-4
    U Novè 2,00 EVERIS-3
    U Desè 1,00 BAYER-1
bcn2010 Karts GF Primer - OR 10,00 EVERIS-2
    GF Segon - PLATA 9,00 GATES P.T. SPAIN S.A.
    GF Tercer - BRONZE 8,00 DAMM-DREAM TEAM
    GF Quart 7,00 EVERIS-3
    GF Cinquè 6,00 ESTEVE-2
    GF Sisè 5,00 CALES DE PACHS-1
    GF Setè 4,00 BAYER
    GF Vuitè 3,00 KPMG-4
    GF Novè 2,00 DAMM-GP TEAM
    GF Desè 1,00 CITIOPERACIONES
bcn2010 Pàdel A Vuitè 3,00 EVERIS Costa/Biosca
    B Cinquè 6,00 ESTEVE Coll/Prat
    C Sisè 5,00 ESTEVE Rodríguez/Barreto
    D Setè 4,00 ANUDAL Gunfaus/Perez
    E Tercer - BRONZE 8,00 ROCHE Arnau/Herrero
    F Primer - OR 10,00 HOSPITAL SANT JOAN DESPÍ. CSI Masip/Ballbé
    G Desè 1,00 TV3 Montolio/Mauri
    H Quart 7,00 ESTEVE Montes/Font
    I Segon - PLATA 9,00 KPMG Casanovas/Tomassetti
    J Desè 1,00 KPMG Le Flohic/Tarrech
    K Novè 2,00 ROCHE Font/Manchado
bcn2010 Paintball U Primer - OR 10,00 EVERIS-20
    U Primer - OR 10,00 EVERIS-18
    U Segon - PLATA 9,00 DAMM-DESTROYERS FACTORY
    U Segon - PLATA 9,00 DAMM-MIGUELITOS SQUAD
    U Tercer - BRONZE 8,00 INFOJOBS.NET-1
    U Tercer - BRONZE 8,00 SILK-5
    U Quart 7,00 DAMM-LOS GUANTANAMOS
    U Quart 7,00 DAMM-LOS GUAPOS DE LA BOLA EL MUNDO
    U Cinquè 6,00 DAMM-LOS OFFICES
    U Cinquè 6,00 DAMM-HRS REY NALDO´S TEAM
    U Sisè 5,00 EVERIS-5
    U Sisè 5,00 EVERIS-4
    U Setè 4,00 EVERIS-1
    U Setè 4,00 EVERIS-8
    U Vuitè 3,00 SILK-3
    U Vuitè 3,00 SILK-2
    U Novè 2,00 NOVARTIS-5
    U Novè 2,00 NOVARTIS-10
    U Desè 1,00 EVERIS-14
    U Desè 1,00 EVERIS-15
bcn2010 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 CITIOPERACIONES Daniel Coleman
    A Segon - PLATA 9,00 NOVARTIS Mercè Grau Farré
    A Tercer - BRONZE 8,00 BAYER Oliver Gierlichs
    A Quart 7,00 DAMM Ana Garriga Roca
    A Cinquè 6,00 DAMM Carles Cobertera Realp
    A Sisè 5,00 BAYER Francisco Illán García
    A Setè 4,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Alex Vecino Miro
    A Vuitè 3,00 ROCHE Manuel Fernandez Martinez
    A Novè 2,00 CAPGEMINI Jordi Medrano Picó
    A Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Paula Cianflone
bcn2010 Raid natura U Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR-1
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS-3
    U Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC-LAS SUPERNENAS
    U Quart 7,00 NOVARTIS-1
    U Cinquè 6,00 EVERIS-4
    U Sisè 5,00 EVERIS-5
    U Setè 4,00 DAMM-OE, OE, OE
    U Vuitè 3,00 EVERIS-2
    U Novè 2,00 NOVARTIS-2
    U Desè 1,00 CITIOPERACIONES-1
bcn2010 Tennis F Primer - OR 10,00 SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Gimeno/Herrera
    F Segon - PLATA 9,00 NEW ROMAN Suñé-Mateu
    F Tercer - BRONZE 8,00 UOC Márquez/Castellet
    M Primer - OR 10,00 NEW ROMAN Sànchez/Freijó
    M Segon - PLATA 9,00 NOVARTIS Corchero/Sanz
    M Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Pérez/Arechaga
    M Quart 7,00 EVERIS Aranda/López
    M Cinquè 6,00 EVERIS Cano/Mejias
    M Sisè 5,00 NOVARTIS Fernández/Muñoz
    M Setè 4,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Marti/Aliaga
    M Vuitè 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Gomez/Bosch
    M Novè 2,00 KPMG Vidal/Rüecker
    M Desè 1,00 NOVARTIS Porta/Aguiló
bcn2010 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 ESTEVE Xavier Garcia Hijalarubia
    U Segon - PLATA 9,00 TMB Jesús Montesinos González
    U Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Víctor Climent Garcia
    U Quart 7,00 UOC Jordi Serres Marimon
    U Cinquè 6,00 ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero De La Muela
    U Sisè 5,00 DAMM Jordi Guillamet Guinjoan
    U Sisè 5,00 NOVARTIS Tomas Gorgodian
    U Sisè 5,00 ESTEVE José Mª Arenas Iglesias
    U Novè 2,00 ROCHE Antonio Carballo Reguero
    U Novè 2,00 CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Novè 2,00 PORT DE BARCELONA Jordi Guiral
bcn2010 Volei pista U Primer - OR 10,00 ESTEVE
    U Segon - PLATA 9,00 SILK
    U Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC-MANDRILES
    U Quart 7,00 DAMM-BOKS