Barcelona 2010
20-08-2019

Horaris Tennis Taula

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
29-05 L A EVERIS Víctor Climent Garcia 29-05 09:00 ROCHE Miquel Maier Alsina T1
    B ESTEVE Xavier Garcia Hijalarubia 29-05 09:00 ROCHE Gabriel Romero Gutierrez T2
    C UOC Jordi Serres Marimon 29-05 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Pons I Bofill T3
    A NOVARTIS Nicolás García-Nieto Colón 29-05 09:20 DAMM Jordi Guillamet Guinjoan T1
    B PORT DE BARCELONA Miquel Giner 29-05 09:20 TMB Jesús Montesinos González T2
    C DAMM Antonio Moreno Rojo 29-05 09:20 ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero De La Muela T3
    A EVERIS Víctor Climent Garcia 29-05 09:40 NOVARTIS Nicolás García-Nieto Colón T1
    B ESTEVE Xavier Garcia Hijalarubia 29-05 09:40 PORT DE BARCELONA Miquel Giner T2
    C UOC Jordi Serres Marimon 29-05 09:40 DAMM Antonio Moreno Rojo T3
    A ROCHE Miquel Maier Alsina 29-05 10:00 DAMM Jordi Guillamet Guinjoan T1
    B ROCHE Gabriel Romero Gutierrez 29-05 10:00 TMB Jesús Montesinos González T2
    C SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Pons I Bofill 29-05 10:00 ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero De La Muela T3
    A EVERIS Víctor Climent Garcia 29-05 10:20 DAMM Jordi Guillamet Guinjoan T1
    B ESTEVE Xavier Garcia Hijalarubia 29-05 10:20 TMB Jesús Montesinos González T2
    C UOC Jordi Serres Marimon 29-05 10:20 ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero De La Muela T3
    A ROCHE Miquel Maier Alsina 29-05 10:40 NOVARTIS Nicolás García-Nieto Colón T1
    B ROCHE Gabriel Romero Gutierrez 29-05 10:40 PORT DE BARCELONA Miquel Giner T2
    C SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Pons I Bofill 29-05 10:40 DAMM Antonio Moreno Rojo T3
    D ROCHE Luis Suarez Novau 29-05 11:00 ESTEVE José Mª Arenas Iglesias T1
    E CECOB Vicenç Mateu Fernández 29-05 11:00 ROCHE Miquel Soriano Sepulveda T2
    F ROCHE Antonio Carballo Reguero 29-05 11:00 SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Dani Garcia Ruiz T3
    D PORT DE BARCELONA Eduard Ballesteros 29-05 11:20 ALIANÇA Marc Casado Viadel T1
    E NOVARTIS Tomas Gorgodian 29-05 11:20 CITIOPERACIONES Giorgio Mastrobattista T2
    F PORT DE BARCELONA Jordi Guiral 29-05 11:20 CAPGEMINI Kassem Borhot Romero T3
    D ROCHE Luis Suarez Novau 29-05 11:40 PORT DE BARCELONA Eduard Ballesteros T1
    E CECOB Vicenç Mateu Fernández 29-05 11:40 NOVARTIS Tomas Gorgodian T2
    F ROCHE Antonio Carballo Reguero 29-05 11:40 PORT DE BARCELONA Jordi Guiral T3
    D ESTEVE José Mª Arenas Iglesias 29-05 12:00 ALIANÇA Marc Casado Viadel T1
    E ROCHE Miquel Soriano Sepulveda 29-05 12:00 CITIOPERACIONES Giorgio Mastrobattista T2
    F SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Dani Garcia Ruiz 29-05 12:00 CAPGEMINI Kassem Borhot Romero T3
    D ROCHE Luis Suarez Novau 29-05 12:20 ALIANÇA Marc Casado Viadel T1
    E CECOB Vicenç Mateu Fernández 29-05 12:20 CITIOPERACIONES Giorgio Mastrobattista T2
    F ROCHE Antonio Carballo Reguero 29-05 12:20 CAPGEMINI Kassem Borhot Romero T3
    D ESTEVE José Mª Arenas Iglesias 29-05 12:40 PORT DE BARCELONA Eduard Ballesteros T1
    E ROCHE Miquel Soriano Sepulveda 29-05 12:40 NOVARTIS Tomas Gorgodian T2
    F SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Dani Garcia Ruiz 29-05 12:40 PORT DE BARCELONA Jordi Guiral T3
29-05 E E (2n C) ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero De La Muela 29-05 13:00 (2n F) PORT DE BARCELONA Jordi Guiral T1
    E (1r E) CECOB Vicenç Mateu Fernández 29-05 13:00 (2n B) TMB Jesús Montesinos T2
    E (1r F) ROCHE Antonio Carballo Reguero 29-05 13:00 (2n A) DAMM Jordi Guillamet T3
    E (2n D)   29-05 13:20 (2n E) NOVARTIS Tomas Gorgodian T1
    E (1r A) EVERIS Víctor Climent 29-05 13:20 vencedor 2n C - 2n F (quartfinalista) ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero T2
    E (1r D) ESTEVE José Mª Arenas Iglesias 29-05 13:20 vencedor 1r E - 2n B (quartfinalista) TMB Jesús Montesinos T3
    E (1r C) UOC Jordi Serres Marimon 29-05 13:40 vencedor 1r F - 2n A (quartfinalista) DAMM Jordi Guillamet T1
    E vencedor 1r A / 2n C - 2n F (semifinalista) EVERIS Víctor Climent 29-05 13:40 vencedor 1r D / 1r E - 2n B (semifinalista) TMB Jesús Montesinos T1
    E (1r B) ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia 29-05 13:40 vencedor 2n D - 2n E (quartfinalista) NOVARTIS Tomas Gorgodian T2
    E vencedor 1r C / 1r F - 2n A (semifinalista) UOC Jordi Serres Marimon 29-05 17:00 vencedor 1r B / 2n D - 2n E (semifinalista) ESTEVE Xavier Garcia T2
    E finalista TMB Jesús Montesinos 29-05 17:20 finalista ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia T1
    E semifinalista (3r - 4t) EVERIS Víctor Climent 29-05 17:20 semifinalista (3r - 4t) UOC Jordi Serres Marimon T2