Barcelona 2010
09-12-2019

Resultats Tennis Taula

Data Hora F Grup Equip1 Logo Resultat Logo Equip2
29-05 09:00 L A EVERIS Víctor Climent Garcia 11-0,11-0,11-0 wo ROCHE Miquel Maier Alsina
    L B ESTEVE Xavier Garcia Hijalarubia 11-0,11-0,11-0 wo ROCHE Gabriel Romero Gutierrez
    L C UOC Jordi Serres Marimon 11-3, 11-4, 11-9 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Pons I Bofill
    L A NOVARTIS Nicolás García-Nieto Colón 0-11, 0-11, 0-11 wo DAMM Jordi Guillamet Guinjoan
    L B PORT DE BARCELONA Miquel Giner 0-11, 0-11, 0-11 wo TMB Jesús Montesinos González
    L C DAMM Antonio Moreno Rojo 0-11, 0-11, 0-11 wo ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero De La Muela
    L A EVERIS Víctor Climent Garcia 0-11, 0-11, 0-11 wo NOVARTIS Nicolás García-Nieto Colón
    L B ESTEVE Xavier Garcia Hijalarubia 11-0,11-0,11-0 wo PORT DE BARCELONA Miquel Giner
    L C UOC Jordi Serres Marimon 11-0,11-0,11-0 wo DAMM Antonio Moreno Rojo
    L A ROCHE Miquel Maier Alsina 0-11, 0-11, 0-11 wo DAMM Jordi Guillamet Guinjoan
    L B ROCHE Gabriel Romero Gutierrez 0-11, 0-11, 0-11 wo TMB Jesús Montesinos González
    L C SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Pons I Bofill 9-11, 9-11, 9-11 ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero De La Muela
    L A EVERIS Víctor Climent Garcia 11,6, 11-9, 11-1 DAMM Jordi Guillamet Guinjoan
    L B ESTEVE Xavier Garcia Hijalarubia 8-11, 11-9, 11-8, 11-8 TMB Jesús Montesinos González
    L C UOC Jordi Serres Marimon 11-5, 11-7, 11-8 ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero De La Muela
    L A ROCHE Miquel Maier Alsina wo - wo NOVARTIS Nicolás García-Nieto Colón
    L B ROCHE Gabriel Romero Gutierrez wo - wo PORT DE BARCELONA Miquel Giner
    L C SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Jordi Pons I Bofill 11-0, 11-0, 11-0 wo DAMM Antonio Moreno Rojo
    L D ROCHE Luis Suarez Novau 0-11, 0-11, 0-11 wo ESTEVE José Mª Arenas Iglesias
    L E CECOB Vicenç Mateu Fernández 11-2, 11-5, 11-2 ROCHE Miquel Soriano Sepulveda
    L F ROCHE Antonio Carballo Reguero 11-0, 11-0, 11-0 wo SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Dani Garcia Ruiz
    L D PORT DE BARCELONA Eduard Ballesteros wo - wo ALIANÇA Marc Casado Viadel
    L E NOVARTIS Tomas Gorgodian 11-7, 11-7, 11-8 CITIOPERACIONES Giorgio Mastrobattista
    L F PORT DE BARCELONA Jordi Guiral 11-7, 11-4, 11-2 CAPGEMINI Kassem Borhot Romero
    L D ROCHE Luis Suarez Novau wo - wo PORT DE BARCELONA Eduard Ballesteros
    L E CECOB Vicenç Mateu Fernández 11-2, 11-9, 11-7 NOVARTIS Tomas Gorgodian
    L F ROCHE Antonio Carballo Reguero 11-8, 11-3, 11-2 PORT DE BARCELONA Jordi Guiral
    L D ESTEVE José Mª Arenas Iglesias 11-0, 11-0, 11-0 wo ALIANÇA Marc Casado Viadel
    L E ROCHE Miquel Soriano Sepulveda 4-11, 4-11, 5-11 CITIOPERACIONES Giorgio Mastrobattista
    L F SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Dani Garcia Ruiz 0-11, 0-11, 0-11 wo CAPGEMINI Kassem Borhot Romero
    L D ROCHE Luis Suarez Novau wo - wo ALIANÇA Marc Casado Viadel
    L E CECOB Vicenç Mateu Fernández 14-12, 11-8, 11-7 CITIOPERACIONES Giorgio Mastrobattista
    L F ROCHE Antonio Carballo Reguero 11-1, 11-5, 6-11, 11-3 CAPGEMINI Kassem Borhot Romero
    L D ESTEVE José Mª Arenas Iglesias 11-0, 11-0, 11-0 wo PORT DE BARCELONA Eduard Ballesteros
    L E ROCHE Miquel Soriano Sepulveda 4-11, 5-11, 5-11 NOVARTIS Tomas Gorgodian
    L F SERVEIS FUNERARIS DE BARCELONA, S.A. Dani Garcia Ruiz 0-11, 0-11, 0-11 wo PORT DE BARCELONA Jordi Guiral
29-05 13:00 E E (2n C) ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero De La Muela 3-0 (2n F) PORT DE BARCELONA Jordi Guiral
    E E (1r E) CECOB Vicenç Mateu Fernández 0-3 (2n B) TMB Jesús Montesinos
    E E (1r F) ROCHE Antonio Carballo Reguero 0-3 (2n A) DAMM Jordi Guillamet
    E E (2n D)   0-3 bye (2n E) NOVARTIS Tomas Gorgodian
    E E (1r A) EVERIS Víctor Climent 11-6, 11-4, 9-11, 11-4 vencedor 2n C - 2n F (quartfinalista) ABERTIS AUTOPISTAS Javier Valero
    E E (1r D) ESTEVE José Mª Arenas Iglesias 0-3 vencedor 1r E - 2n B (quartfinalista) TMB Jesús Montesinos
    E E (1r C) UOC Jordi Serres Marimon 3-0 vencedor 1r F - 2n A (quartfinalista) DAMM Jordi Guillamet
    E E vencedor 1r A / 2n C - 2n F (semifinalista) EVERIS Víctor Climent 6-11, 8-11, 7-11 vencedor 1r D / 1r E - 2n B (semifinalista) TMB Jesús Montesinos
    E E (1r B) ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia 3-0 vencedor 2n D - 2n E (quartfinalista) NOVARTIS Tomas Gorgodian
    E E vencedor 1r C / 1r F - 2n A (semifinalista) UOC Jordi Serres Marimon 8-11, 13-11, 8-11, 5-11 vencedor 1r B / 2n D - 2n E (semifinalista) ESTEVE Xavier Garcia
    E E finalista TMB Jesús Montesinos 5-11, 4-11, 7-11 finalista ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia
    E E semifinalista (3r - 4t) EVERIS Víctor Climent 11-7, 11-8, 9-11, 6-11, 11-3 semifinalista (3r - 4t) UOC Jordi Serres Marimon