Barcelona 2011
09-12-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2011 Aeròbic U Primer - OR NOVARTIS Sílvia Esmerats
    U Segon - PLATA DAMM Anna Trunas Josa
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS Laura Cantó
bcn2011 Aquatló F Primer - OR UOC Anna Busquets Alemany
    M Primer - OR UOC Pau Cortadas Guasch
    M Segon - PLATA UOC Nacho Beltran de Heredia Ruiz
    M Tercer - BRONZE UOC Enric Serradell Lopez
bcn2011 Bàsquet U Primer - OR HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA DAMM-STARS
    U Tercer - BRONZE UOC
bcn2011 Bowling U Primer - OR DAMM-BOWLING TEAM 1
    U Segon - PLATA EVERIS-1
    U Tercer - BRONZE INFOJOBS.NET-1
bcn2011 BTT F Primer - OR ROCHE Roser Rosell Ducet
    F Segon - PLATA ROCHE Eva García Rodríguez
    F Tercer - BRONZE ROCHE Cristina Bassols Pascual
    M Primer - OR UOC Xavi Vilajosana Guillén
    M Segon - PLATA CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Alberto Vizuete Sierra
    M Tercer - BRONZE DAMM Jordi Díaz Moliner
bcn2011 Cros F Primer - OR ROCHE Mar Llobet Cantacorps
    F Segon - PLATA NOVARTIS África López-Braña Olea
    F Tercer - BRONZE DAMM Tatiana Jiménez García
    M Primer - OR DAMM David Ortiz Pérez
    M Segon - PLATA UOC Pau Cortadas Guasch
    M Tercer - BRONZE UOC Xavi Vilajosana Guillén
bcn2011 Cursa F Primer - OR UOC Anna Busquets Alemany
    F Segon - PLATA NOVARTIS Inés Font
    F Tercer - BRONZE CALES DE PACHS Anna Salamé Alvarez
    M Primer - OR EVERIS Joseba Arana Escalada
    M Segon - PLATA EURECA MEDIA Oriol Solé Granier
    M Tercer - BRONZE NOVARTIS Roberto Rasero
bcn2011 Escacs U Primer - OR UOC Juanjo Martí Manzano
    U Segon - PLATA DAMM Jesús Fernández Ruiz
    U Tercer - BRONZE CECOB Olufemi Sharaibi
bcn2011 Esquaix A Segon - PLATA EVERIS Jordi Gil Nieto
    B Primer - OR FUNDACIó CLAROR Ignasi Casacuberta Martí
    B Tercer - BRONZE EVERIS Carlos Roig Giménez
bcn2011 Futbol 7 M Primer - OR ESTEVE-1
    M Segon - PLATA SCHNEIDER ELECTRIC SPORTING SANT BOI
    M Tercer - BRONZE EVERIS-1
bcn2011 Futbol Sala F Primer - OR EVERIS
    F Segon - PLATA UOC-gol
    F Tercer - BRONZE ROCHE
    M Primer - OR FLUIDRA
    M Segon - PLATA SCHNEIDER ELECTRIC-SEE TEAM
    M Tercer - BRONZE UOC
bcn2011 Gimcana aquàtica U Primer - OR DAMM-HOMENAJE
    U Segon - PLATA EVERIS-7
    U Tercer - BRONZE EVERIS-3
bcn2011 Gimcana urbana U Primer - OR FUNDACIÓ POLITÈCNICA DE CATALUNYA-1
    U Segon - PLATA EVERIS-1
    U Tercer - BRONZE DAMM-KIZOMBA
bcn2011 Karts GF Primer - OR GATES P.T. SPAIN S.A.-1
    GF Segon - PLATA BAYER-1
    GF Tercer - BRONZE CALES DE PACHS-1
bcn2011 Pàdel E Primer - OR EVERIS Casals/Casals
    H Tercer - BRONZE ROCHE Herrero/Alvarez
    N Segon - PLATA TV3 Montolio/Quiroz
bcn2011 Paintball U Primer - OR DAMM-LOS GUAPOS DE LA BOLA DEL MUNDO/LOS GUANTÁNAMOS
    U Primer - OR DAMM-THE OFFICES
    U Segon - PLATA EVERIS-1
    U Segon - PLATA EVERIS-2
    U Tercer - BRONZE EVERIS-13
    U Tercer - BRONZE EVERIS-14
bcn2011 Pitch & Putt A Primer - OR KPMG Luis Manuel Tubio
    A Segon - PLATA CRÈDIT ANDORRÀ Josep Escabrós Duró
    A Tercer - BRONZE GATES P.T. SPAIN S.A. Valenti Tuneu Granados
bcn2011 Raid natura U Primer - OR FUNDACIó CLAROR
    U Segon - PLATA EVERIS-3
    U Tercer - BRONZE CALES DE PACHS
bcn2011 Tennis A Primer - OR UOC Villarejo/Myrthianos
    A Tercer - BRONZE EVERIS Mejias/Grifoll
    B Segon - PLATA NOVARTIS Giménez/Muñoz
    C Primer - OR ROCHE Herrero/Nikic
    C Segon - PLATA KPMG Gonzalez-anta/Tarrech
    C Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Moraga/Fernández
bcn2011 Tennis Taula U Primer - OR UOC Jordi Serres Marimon
    U Segon - PLATA ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia
    U Tercer - BRONZE EVERIS Víctor Climent Garcia
bcn2011 Volei pista U Primer - OR ESTEVE
    U Segon - PLATA FUNDACIó CLAROR
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS