Barcelona 2011
24-08-2019

Equips Top

Edició Esport Mod. Ranking Pts. Logo Equip
bcn2011 Aeròbic U Primer - OR 10,00 NOVARTIS Sílvia Esmerats
    U Segon - PLATA 9,00 DAMM Anna Trunas Josa
    U Tercer - BRONZE 8,00 NOVARTIS Laura Cantó
    U Quart 7,00 NOVARTIS Zaira César
    U Cinquè 6,00 DAMM Jimena Szescielisnki Laino
    U Sisè 5,00 EURECA MEDIA Cristina De Fortuny Palà
bcn2011 Aquatló F Primer - OR 10,00 UOC Anna Busquets Alemany
    M Primer - OR 10,00 UOC Pau Cortadas Guasch
    M Segon - PLATA 9,00 UOC Nacho Beltran de Heredia Ruiz
    M Tercer - BRONZE 8,00 UOC Enric Serradell Lopez
    M Quart 7,00 NOVARTIS Ignacio Quiles Lara
bcn2011 Bàsquet U Primer - OR 10,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA 9,00 DAMM-STARS
    U Tercer - BRONZE 8,00 UOC
    U Quart 7,00 ALTRAN ESPAÑA
    U Cinquè 6,00 KPMG
    U Sisè 5,00 NOVARTIS-Barberà
    U Setè 4,00 SCHNEIDER ELECTRIC TEAM-1
    U Vuitè 3,00 NOVARTIS-Gran Via
    U Novè 2,00 CETAQUA-LOS MACETOS
    U Desè 1,00 ROCHE
bcn2011 Bowling U Primer - OR 10,00 DAMM-BOWLING TEAM 1
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS-1
    U Tercer - BRONZE 8,00 INFOJOBS.NET-1
    U Quart 7,00 ROCHE-5
    U Cinquè 6,00 DAMM-BOWLING TEAM 2
    U Sisè 5,00 KPMG-1
    U Setè 4,00 ROCHE-6
    U Vuitè 3,00 ROCHE-11
    U Novè 2,00 ROCHE-9
    U Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC LOS FOSFORITOS
bcn2011 BTT F Primer - OR 10,00 ROCHE Roser Rosell Ducet
    F Segon - PLATA 9,00 ROCHE Eva García Rodríguez
    F Tercer - BRONZE 8,00 ROCHE Cristina Bassols Pascual
    M Primer - OR 10,00 UOC Xavi Vilajosana Guillén
    M Segon - PLATA 9,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Alberto Vizuete Sierra
    M Tercer - BRONZE 8,00 DAMM Jordi Díaz Moliner
    M Quart 7,00 DAMM Angel Jimenez Osma
    M Cinquè 6,00 DAMM Sergio Martinez
    M Sisè 5,00 DAMM Miguel A.. Morales Bono
    M Setè 4,00 DAMM Javier Ruano Ramos
    M Vuitè 3,00 DAMM Manuel Ramos Fernandez
    M Novè 2,00 FUNDACIÓ POLITÈCNICA DE CATALUNYA Josep Gonzalez Plaza
    M Desè 1,00 FUNDACIÓ POLITÈCNICA DE CATALUNYA Martí Duran Ricart
bcn2011 Cros F Primer - OR 10,00 ROCHE Mar Llobet Cantacorps
    F Segon - PLATA 9,00 NOVARTIS África López-Braña Olea
    F Tercer - BRONZE 8,00 DAMM Tatiana Jiménez García
    M Primer - OR 10,00 DAMM David Ortiz Pérez
    M Segon - PLATA 9,00 UOC Pau Cortadas Guasch
    M Tercer - BRONZE 8,00 UOC Xavi Vilajosana Guillén
    M Quart 7,00 NOVARTIS David Verdura
    M Cinquè 6,00 DAMM Joaquin Cortes Gil
    M Sisè 5,00 VERIPACK EMBALAJES Bernardo Becerra Rivera
    M Setè 4,00 UOC Nacho Beltran de Heredia Ruiz
    M Vuitè 3,00 DAMM José Antonio Novo Selas
    M Novè 2,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Patrocinio Valle Soltero
    M Desè 1,00 NOVARTIS Daniel Sánchez Cobo
bcn2011 Cursa F Primer - OR 10,00 UOC Anna Busquets Alemany
    F Segon - PLATA 9,00 NOVARTIS Inés Font
    F Tercer - BRONZE 8,00 CALES DE PACHS Anna Salamé Alvarez
    F Quart 7,00 BAYER Cristina González Sánchez
    F Cinquè 6,00 UOC Alba Tellez Marco
    F Sisè 5,00 INFOJOBS.NET Mercè Perez Latonda
    F Setè 4,00 ROCHE Helena Casadella Caballeria
    M Primer - OR 10,00 EVERIS Joseba Arana Escalada
    M Segon - PLATA 9,00 EURECA MEDIA Oriol Solé Granier
    M Tercer - BRONZE 8,00 NOVARTIS Roberto Rasero
    M Quart 7,00 EVERIS Denis Zaffonato
    M Cinquè 6,00 INFOJOBS.NET Òscar Carrasco Luque
    M Sisè 5,00 NOVARTIS Antoni Puig Vinardell
    M Setè 4,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Xavier Barnils Castany
    M Vuitè 3,00 EVERIS Ramon Jordi Massip Ruiz
    M Novè 2,00 BAYER Daniel García Andrés
    M Desè 1,00 CITIBANK Massimiliano Bertolino
bcn2011 Escacs U Primer - OR 10,00 UOC Juanjo Martí Manzano
    U Segon - PLATA 9,00 DAMM Jesús Fernández Ruiz
    U Tercer - BRONZE 8,00 CECOB Olufemi Sharaibi
    U Quart 7,00 CECOB Fernando Cárdenas
    U Cinquè 6,00 CECOB Pablo Díaz Flores
    U Sisè 5,00 DAMM Fernando Marco Latorre
    U Setè 4,00 DAMM Xavier Gomez Vidal
    U Vuitè 3,00 UOC Jordi Isart Segura
    U Novè 2,00 CECOB Manel Santolaria Peña
    U Desè 1,00 UOC Jose Mora Martin
bcn2011 Esquaix A Segon - PLATA 9,00 EVERIS Jordi Gil Nieto
    A Cinquè 6,00 ROCHE Guillermo Ramirez
    A Sisè 5,00 UOC Jordi Serres Marimon
    A Setè 4,00 ANUDAL Javier Personat Valle
    A Novè 2,00 KPMG Jordi Gracia
    B Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR Ignasi Casacuberta Martí
    B Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Carlos Roig Giménez
    B Quart 7,00 ROCHE David Fleta
    B Vuitè 3,00 ANUDAL Enric Franch Vas
bcn2011 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 ESTEVE-1
    M Segon - PLATA 9,00 SCHNEIDER ELECTRIC SPORTING SANT BOI
    M Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS-1
    M Quart 7,00 KPMG-2
    M Cinquè 6,00 BANCO PASTOR
    M Sisè 5,00 ESTEVE-2
    M Setè 4,00 ROCHE
    M Vuitè 3,00 NOVARTIS-Barberà
    M Novè 2,00 KPMG-1
    M Desè 1,00 EVERIS-2
bcn2011 Futbol Sala F Primer - OR 10,00 EVERIS
    F Segon - PLATA 9,00 UOC-gol
    F Tercer - BRONZE 8,00 ROCHE
    F Quart 7,00 CITIBANK
    M Primer - OR 10,00 FLUIDRA
    M Segon - PLATA 9,00 SCHNEIDER ELECTRIC-SEE TEAM
    M Tercer - BRONZE 8,00 UOC
    M Quart 7,00 DAMM-ESTRELLA DAMM
    M Cinquè 6,00 NOVARTIS-Barberà 1
    M Sisè 5,00 EVERIS-2
    M Setè 4,00 CALES DE PACHS
    M Vuitè 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-
    M Novè 2,00 CSI-www.csi-ti.com
    M Desè 1,00 GATES P.T. SPAIN-S.A
bcn2011 Gimcana aquàtica U Primer - OR 10,00 DAMM-HOMENAJE
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS-7
    U Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS-3
    U Quart 7,00 EURECA MEDIA-LAS CHICAS DEL KORO
    U Cinquè 6,00 NOVARTIS-1
    U Sisè 5,00 EVERIS-1
    U Setè 4,00 EVERIS-4
    U Vuitè 3,00 NOVARTIS-3
    U Novè 2,00 EVERIS-5
    U Desè 1,00 NOVARTIS-2
bcn2011 Gimcana urbana U Primer - OR 10,00 FUNDACIÓ POLITÈCNICA DE CATALUNYA-1
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS-1
    U Tercer - BRONZE 8,00 DAMM-KIZOMBA
    U Quart 7,00 Les Ladies UOC
    U Cinquè 6,00 Boney UOC
    U Sisè 5,00 UOC-Olivera
    U Setè 4,00 NOVARTIS
    U Vuitè 3,00 PINO COMPONENTES-1
    U Novè 2,00 Let's UOC
    U Desè 1,00 UOC-Cooperació
bcn2011 Karts GF Primer - OR 10,00 GATES P.T. SPAIN S.A.-1
    GF Segon - PLATA 9,00 BAYER-1
    GF Tercer - BRONZE 8,00 CALES DE PACHS-1
    GF Quart 7,00 EVERIS-1
    GF Cinquè 6,00 EVERIS-3
    GF Sisè 5,00 DAMM-DAMM 150º ITALIA
    GF Setè 4,00 KPMG-3
    GF Vuitè 3,00 ESTEVE-1
    GF Novè 2,00 EVERIS-6
    GF Desè 1,00 DAMM-MAD
bcn2011 Pàdel A Setè 4,00 KPMG Sanchez/Casanovas
    D Vuitè 3,00 FCC Gibert/Gutiérrez
    E Primer - OR 10,00 EVERIS Casals/Casals
    F Cinquè 6,00 KPMG Rius/Vilardebó
    G Sisè 5,00 ESTEVE Palomino/Maeso
    H Tercer - BRONZE 8,00 ROCHE Herrero/Alvarez
    M Novè 2,00 EVERIS Rodriguez/Cabeza
    N Segon - PLATA 9,00 TV3 Montolio/Quiroz
    O Quart 7,00 DAMM Ayala/Ríos
    P Desè 1,00 FCC Viera/Heras
bcn2011 Paintball U Primer - OR 10,00 DAMM-THE OFFICES
    U Primer - OR 10,00 DAMM-LOS GUAPOS DE LA BOLA DEL MUNDO/LOS GUANTÁNAMOS
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS-1
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS-2
    U Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS-13
    U Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS-14
    U Quart 7,00 EVERIS-4
    U Quart 7,00 EVERIS-3
    U Cinquè 6,00 DAMM-ESTRELLITAS TEAM
    U Cinquè 6,00 DAMM-MIGUELITOS SQUAD
    U Sisè 5,00 NOVARTIS-2
    U Sisè 5,00 NOVARTIS-1
    U Setè 4,00 ANUDAL-LOS CHACHIS PIRULIS
    U Setè 4,00 ANUDAL-LOS CHACHIS PIRULILLOS
    U Vuitè 3,00 EVERIS-6
    U Vuitè 3,00 EVERIS-5
    U Novè 2,00 EVERIS-10
    U Novè 2,00 EVERIS-9
    U Desè 1,00 INFOJOBS.NET-4
    U Desè 1,00 INFOJOBS.NET-3
bcn2011 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 KPMG Luis Manuel Tubio
    A Segon - PLATA 9,00 CRÈDIT ANDORRÀ Josep Escabrós Duró
    A Tercer - BRONZE 8,00 GATES P.T. SPAIN S.A. Valenti Tuneu Granados
    A Quart 7,00 BAYER Volker Lauterbach
    A Cinquè 6,00 CALES DE PACHS Valentí Grané Auladell
    A Sisè 5,00 BAYER Francisco Illán García
    A Setè 4,00 DAMM Ana Garriga Roca
    A Vuitè 3,00 DAMM Carles Cobertera Realp
    A Novè 2,00 CRÈDIT ANDORRÀ Josep Lluís Grasa Jordana
    A Desè 1,00 CALES DE PACHS Josep Acero Ruiz
bcn2011 Raid natura U Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS-3
    U Tercer - BRONZE 8,00 CALES DE PACHS
    U Quart 7,00 INFOJOBS.NET-1
    U Cinquè 6,00 EVERIS-1
    U Sisè 5,00 FUNDACIÓ POLITÈCNICA DE CATALUNYA-1
    U Setè 4,00 FUNDACIÓ POLITÈCNICA DE CATALUNYA-2
    U Vuitè 3,00 INFOJOBS.NET-2
    U Novè 2,00 INFOJOBS.NET-3
    U Desè 1,00 NOVARTIS-4
bcn2011 Tennis A Primer - OR 10,00 UOC Villarejo/Myrthianos
    A Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Mejias/Grifoll
    A Sisè 5,00 NOVARTIS Jiménez/Sanz
    A Setè 4,00 KPMG Peiro/Vilalta
    A Novè 2,00 EVERIS López/Aranda
    B Segon - PLATA 9,00 NOVARTIS Giménez/Muñoz
    B Quart 7,00 EVERIS Flores/Cieza
    B Cinquè 6,00 PINO COMPONENTES Llobet/Pino
    B Vuitè 3,00 NOVARTIS Jimenez/Cristia
    C Primer - OR 10,00 ROCHE Herrero/Nikic
    C Segon - PLATA 9,00 KPMG Gonzalez-anta/Tarrech
    C Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Moraga/Fernández
    C Quart 7,00 UOC Márquez/Castellet
bcn2011 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 UOC Jordi Serres Marimon
    U Segon - PLATA 9,00 ESTEVE Xavier Garcia Hijarrubia
    U Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Víctor Climent Garcia
    U Quart 7,00 CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Cinquè 6,00 ROCHE Luis Suarez Novau
    U Sisè 5,00 CITIBANK Giorgio Mastrobattista
    U Setè 4,00 KPMG Pedro Cladera
    U Vuitè 3,00 CITIBANK Corrado Graziani
    U Novè 2,00 ROCHE Marc Gomez Gil
    U Desè 1,00 CUATRECASAS Héctor De Urrutia Coduras
    U Desè 1,00 ROCHE Miquel Soriano Sepulveda
bcn2011 Volei pista U Primer - OR 10,00 ESTEVE
    U Segon - PLATA 9,00 FUNDACIó CLAROR
    U Tercer - BRONZE 8,00 NOVARTIS
    U Quart 7,00 EURECA MEDIA