Barcelona 2011
24-08-2019

Horaris Futbol Sala

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
20-05 L MB FLUIDRA 20-05 17:00 CALES DE PACHS UB1
    MB BIOKIT 20-05 17:00 EVERIS-4 UB2
    MD SCHNEIDER ELECTRIC-SEE TEAM 20-05 17:36 EVERIS-2 UB1
    MB FLUIDRA 20-05 17:36 BIOKIT UB2
    MD ROCHE 20-05 18:12 EVERIS-2 UB1
    MB CALES DE PACHS 20-05 18:12 EVERIS-4 UB2
    MD SCHNEIDER ELECTRIC-SEE TEAM 20-05 18:48 ROCHE UB1
    MB FLUIDRA 20-05 18:48 EVERIS-4 UB2
    MD EVERIS-2 20-05 19:24 SCHNEIDER ELECTRIC-SEE TEAM UB1
    MB CALES DE PACHS 20-05 19:24 BIOKIT UB2
21-05 L ME EVERIS-3 21-05 08:48 NOVARTIS-Barberà 1 UB1
    MD EVERIS-2 21-05 09:24 ROCHE UB1
    MD ROCHE 21-05 10:00 SCHNEIDER ELECTRIC-SEE TEAM UB1
    ME CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA- 21-05 10:00 EVERIS-3 UB2
    MC DAMM-ESTRELLA DAMM 21-05 10:36 NOVARTIS-Barberà 2 UB1
    MC CSI-www.csi-ti.com 21-05 10:36 GATES P.T. SPAIN-S.A UB2
    FA EVERIS 21-05 11:12 CITIBANK UB1
    FA UOC-gol 21-05 11:12 ROCHE UB2
    MA UOC 21-05 11:48 CRÈDIT ANDORRÀ UB1
    MA EVERIS-1 21-05 11:48 DAMM-CERVEZAS DAMM UB2
    FA EVERIS 21-05 12:24 UOC-gol UB1
    FA CITIBANK 21-05 12:24 ROCHE UB2
    ME NOVARTIS-Barberà 1 21-05 13:00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA- UB1
    MC DAMM-ESTRELLA DAMM 21-05 13:00 CSI-www.csi-ti.com UB2
    FA EVERIS 21-05 13:36 ROCHE UB1
    FA CITIBANK 21-05 13:36 UOC-gol UB2
    ME NOVARTIS-Barberà 1 21-05 15:45 EVERIS-3 UB1
    MC NOVARTIS-Barberà 2 21-05 15:45 GATES P.T. SPAIN-S.A UB2
    MA UOC 21-05 16:21 EVERIS-1 UB1
    MA CRÈDIT ANDORRÀ 21-05 16:21 DAMM-CERVEZAS DAMM UB2
    ME EVERIS-3 21-05 16:57 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA- UB1
    MC DAMM-ESTRELLA DAMM 21-05 16:57 GATES P.T. SPAIN-S.A UB2
    ME CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA- 21-05 17:33 NOVARTIS-Barberà 1 UB1
    MC NOVARTIS-Barberà 2 21-05 17:33 CSI-www.csi-ti.com UB2
    MA UOC 21-05 18:09 DAMM-CERVEZAS DAMM UB1
    MA CRÈDIT ANDORRÀ 21-05 18:09 EVERIS-1 UB2
21-05 E E [1/4] (1r MD) SCHNEIDER ELECTRIC-SEE TEAM 21-05 18:45 [1/4] (1r ME) NOVARTIS-Barberà UB1
    E [1/2] (1r MA) UOC 21-05 19:21 [1/2] (vencedor 1r MD - 1r ME) SCHNEIDER ELECTRIC-SEE TEAM UB1
    E [1/2] (1r MB) FLUIDRA 21-05 19:21 [1/2] (1r MC) DAMM-ESTRELLA DAMM UB2
    E [FINALISTA] FLUIDRA 21-05 20:00 [FINALISTA] SCHNEIDER ELECTRIC-SEE TEAM UB1
    E [3r-4t] UOC 21-05 20:00 [3r-4t] DAMM-ESTRELLA DAMM UB2