Barcelona 2011
17-08-2019

Horaris Karts

Grup Data Hora Acció
A1 13-maig, divendres 18:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    18:30 Briefing general
    19:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    19:15 Entrenaments classificatoris
    19:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    19:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    20:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    20:55 Cerimònia de lliurament de premis
A2 13-maig, divendres 20:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:30 Briefing general
    21:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    21:15 Entrenaments classificatoris
    21:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    21:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    22:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    22:55 Cerimònia de lliurament de premis
A3 27-maig, divendres 18:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    18:30 Briefing general
    19:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    19:15 Entrenaments classificatoris
    19:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    19:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    20:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    20:55 Cerimònia de lliurament de premis
B1 25-maig, dimecres 20:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:30 Briefing general
    21:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    21:15 Entrenaments classificatoris
    21:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    21:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    22:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    22:55 Cerimònia de lliurament de premis
B2 26-maig, dijous 20:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:30 Briefing general
    21:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    21:15 Entrenaments classificatoris
    21:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    21:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    22:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    22:55 Cerimònia de lliurament de premis
FINAL 27-maig, divendres 20:15 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:45 Briefing general
    21:15 Briefing estratègic als capitans d'equip
    21:30 Entrenaments classificatoris
    21:45 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    22:00 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    23:00 Bandera a quadres i fi de cursa
    23:10 Cerimònia de lliurament de premis