Barcelona 2014
08-12-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2014 Aquatló F Primer - OR CITIGROUP Emilie Therolle
    F Segon - PLATA PROMSA Elena Colomina Milán
    M Primer - OR B. BRAUN Samuel Madrid Giménez
    M Segon - PLATA NOVARTIS CH Alex Pardo Ferrandiz
    M Tercer - BRONZE NOVARTIS ALCON Sergio Cuevas Luján
bcn2014 Bàdminton U Primer - OR FUNDACIó CLAROR Albert Riudebàs Coquard
    U Segon - PLATA HEWLETT-PACKARD Joan Vidal Fortià
    U Tercer - BRONZE FUNDACIó CLAROR Ignasi Casacuberta Martí
bcn2014 Bàsquet U Primer - OR HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA IT NOW
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA GV
bcn2014 Bowling U Primer - OR GASNATURAL FENOSA-1
    U Segon - PLATA CSI-GROUP
    U Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA-2
bcn2014 BTT FC Primer - OR NOVARTIS FARMA BdV Aïda Muntal Coronado
    FC Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA Paloma Rosado De Arteaga
    MC Primer - OR HARIBO Sergio Alvarez Ruiz
    MC Segon - PLATA HARIBO Antonio Ramirez Montenegro
    MC Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA BdV Jorge Rodríguez Garrido
    ML Primer - OR NOVARTIS FARMA Emilio José González Moreno
    ML Segon - PLATA CUMSA Daniel Carbó
    ML Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA BdV Albert Simon Badia
bcn2014 Cros F Primer - OR HARIBO Montse Soler Casals
    F Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA Zoa Tomás Bonodo
    F Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA BdV Sira Angulo Jové
    M Primer - OR HARIBO David Garcia Sanchez
    M Segon - PLATA LA SOCI German Jover Vinuesa
    M Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA BdV Sergio Gómez Puerta
bcn2014 Cursa F Primer - OR KPMG Anna Garcia
    F Segon - PLATA PROMSA Núria Tutusaus Quesada
    F Tercer - BRONZE FUNDACIÓ POLITÈCNICA DE CATALUNYA Ana Vanessa Garrido Moreno
    M Primer - OR GASNATURAL FENOSA Carlos Rojo Gallardo
    M Segon - PLATA NOVARTIS SANDOZ Christian Plaza Carmena
    M Tercer - BRONZE NOVARTIS ALCON Ignasi Nosàs Garcia
bcn2014 Escacs U Primer - OR GASNATURAL FENOSA Carlos Enrique Bravo Tous
    U Segon - PLATA CECOB Pablo Díaz Flores
    U Tercer - BRONZE B. BRAUN José María Fortes Gil
bcn2014 Fitness & Rhythm U Primer - OR NOVARTIS FARMA BdV Amalia Martínez Romea
    U Segon - PLATA HARIBO Mónica Fernàndez Mas
    U Tercer - BRONZE PROMSA Mariona Massana Figueras
bcn2014 Futbol 7 M Primer - OR B. BRAUN-2
    M Segon - PLATA UB
    M Tercer - BRONZE KPMG-1
bcn2014 Futbol Sala F Primer - OR UB-2
    F Segon - PLATA UB-1
    F Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA GV-GIRLS
    M Primer - OR UB
    M Segon - PLATA FLUIDRA
    M Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-MOLINS
bcn2014 Gimcana aquàtica U Primer - OR NOVARTIS FARMA BDV-SURCANDO CANALES
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA BDV-STORMTROOPERS
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA BDV-SURCANDO CANALES III
bcn2014 Gimcana urbana U Primer - OR CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Segon - PLATA CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Tercer - BRONZE B. BRAUN-PIñA Y POLLO
bcn2014 Karts GF Primer - OR VW-AUDI-1
    GF Segon - PLATA B. BRAUN-BRAWN GP
    GF Tercer - BRONZE B. BRAUN-3
bcn2014 Pàdel U Primer - OR KPMG Vilalta/Francia
    U Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA Cabeza/Prats
    U Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA Bas/Lara
bcn2014 Paella (concurs) U Primer - OR IPSEN
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-BDV-CHEFGUEVARA TEAM (LA REVOLUSIóN DE LAS PAELLAS)
    U Tercer - BRONZE CALES DE PACHS
bcn2014 Paintball U Primer - OR KPMG-3
    U Primer - OR KPMG-2
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA BDV-PERDEDORES DE LA NOCHE
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA BDV-LOS AMOS DE LA NOCHE
    U Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-DARK AVENGERS
    U Tercer - BRONZE KPMG-1
bcn2014 Pitch & Putt A Primer - OR EUROFRED Francesc Gelabert
    A Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA Ramon Jardí Martí
    A Tercer - BRONZE HARIBO Francesc Xavier Miñano Viñuales
bcn2014 Raid natura Reptes U Primer - OR FUNDACIó CLAROR
    U Segon - PLATA CITIGROUP-1
    U Tercer - BRONZE CALES DE PACHS-1
bcn2014 Tennis U Primer - OR NOVARTIS FARMA GV Soldevilla/Collazos
    U Segon - PLATA LA SOCI Campaña/Campaña
    U Tercer - BRONZE KPMG Iturgoyen/Perez
bcn2014 Tennis Taula U Primer - OR LA SOCI Jesús Cubells Rocamora
    U Segon - PLATA LA SOCI Jorge Rins Claramonte
    U Tercer - BRONZE HEWLETT-PACKARD Rene Fortes-Sanchez
bcn2014 Volei platja U Primer - OR FUNDACIó CLAROR
    U Segon - PLATA HEWLETT-PACKARD
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS ALCON-LICENCIA PARA GANAR