Barcelona 2016
17-08-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2016 Bàsquet U Primer - OR HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA IT NOW
    U Tercer - BRONZE BANCO MEDIOLANUM
bcn2016 Bowling U Primer - OR GASNATURAL FENOSA-2
    U Segon - PLATA CSI-1
    U Tercer - BRONZE HARIBO-1
bcn2016 BTT FC Primer - OR BOEHRINGER INGELHEIM Montserrat Montilla García
    FC Segon - PLATA SANDOZ Ana B López Casasola
    MC Primer - OR VERIPACK EMBALAJES Carlos Fernandez Rivero
    MC Segon - PLATA HARIBO Antonio Munoz Esquiva
    MC Tercer - BRONZE HARIBO Antonio Pérez Espada
    ML Primer - OR HARIBO Sergio Alvarez Ruiz
    ML Segon - PLATA SANDOZ Ivan Gil Palacios
    ML Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC Juan Torrente Lopez
bcn2016 Cros F Primer - OR PUIG Kirsty Bushrod
    F Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA Francesca Gil Gordillo
    F Tercer - BRONZE PUIG Anna Sicart Domec
    M Primer - OR NOVARTIS FARMA-BdV Sergio Gómez Puerta
    M Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-BdV Victor Bravo Valdivia
    M Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA Gorka Bonals Sastre
bcn2016 Cursa F Primer - OR NOVARTIS FARMA-BdV Sira Angulo Jové
    F Segon - PLATA ARAG Anna Mitja Tristany
    F Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA Zoa Tomás Bonodo
    M Primer - OR HARIBO David Garcia Sanchez
    M Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA Carlos Rojo Gallardo
    M Tercer - BRONZE INRED INSPECTION & TESTING Javier Rojo Gallardo
bcn2016 Fitness & Rhythm U Primer - OR HARIBO Mónica Fernàndez Mas
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-BdV Mayra Cayero Romero
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-BdV Angelica Hurtado Rivera
bcn2016 Futbol 7 M Primer - OR GASNATURAL FENOSA-1
    M Segon - PLATA BANCO MEDIOLANUM-1
    M Tercer - BRONZE VW-AUDI-VAESA
bcn2016 Futbol Sala F Primer - OR ROCHE
    F Segon - PLATA ATRÁPALO
    M Primer - OR HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    M Segon - PLATA   OMEGA
    M Tercer - BRONZE HARIBO
bcn2016 Gimcana groga U Primer - OR AVAN AMICS DE LA NEUROLOGIA-2
    U Segon - PLATA CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Tercer - BRONZE CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
bcn2016 Gimcana natura U Primer - OR FUNDACIó CLAROR-1
    U Primer - OR FUNDACIó CLAROR-2
    U Segon - PLATA SANDOZ-ASEPTIC TEAM
    U Segon - PLATA SCHNEIDER ELECTRIC-1
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NBS-NBS 2&1 ( GOLD MEDAL :P)
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NBS-NBS 1&2 ( GOLD MEDAL :P)
bcn2016 Gimcana urbana U Primer - OR SANOFI-2
    U Segon - PLATA ZIMMER-2
    U Tercer - BRONZE SANOFI-1
bcn2016 Karts GF Primer - OR NOVARTIS NBS-RACING
    GF Segon - PLATA VW-AUDI-Lemans
    GF Tercer - BRONZE CALES DE PACHS-1
bcn2016 Pàdel A Primer - OR FLUIDRA Ikuegbuwa/Fernández
    A Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA Bas/Lara
    A Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA Escrivá/Fernández
    B Primer - OR NOVARTIS NBS Corzo/Ramos
    B Segon - PLATA AMPLIFON Hualde/Vidal
    B Tercer - BRONZE CSI Fernández/Muñoz
bcn2016 Paella (concurs) U Primer - OR VERIPACK EMBALAJES-1
    U Segon - PLATA ALCON-GV-PAELLATA
    U Tercer - BRONZE ZIMMER-2
bcn2016 Paintball U Primer - OR HARIBO-2
    U Primer - OR HARIBO-1
    U Segon - PLATA CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-6
    U Segon - PLATA CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-5
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-BDV-THE PINKYE BOYS
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-BDV-THE PINKIES BOYS COMEN TWINKIS IN DA HOUSE
bcn2016 Pitch & Putt A Primer - OR LA SOCI Juan Marti Illa
    A Segon - PLATA ROCHE Bernat Hosta Rovira
    A Tercer - BRONZE AMPLIFON Jordi Sánchez Fernández
bcn2016 Tennis M Primer - OR GASNATURAL FENOSA Rodríguez/Abella
    M Segon - PLATA LA SOCI Campaña/Campaña
    M Tercer - BRONZE AVAN AMICS DE LA NEUROLOGIA Costa/Ramos
bcn2016 Tennis Taula U Primer - OR LA SOCI Jesús Cubells Rocamora
    U Segon - PLATA CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Tercer - BRONZE VERIPACK EMBALAJES Jorge Riego García
bcn2016 Volei platja U Primer - OR FUNDACIó CLAROR-1
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-BDV-THE CHIRINGUITO´S BOYS
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NBS-:-)