Barcelona 2016
17-08-2019

Equips Top

Edició Esport Mod. Ranking Pts. Logo Equip
bcn2016 Bàsquet U Primer - OR 7,50 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA 5,25 IT NOW
    U Tercer - BRONZE 3,75 BANCO MEDIOLANUM
    U Quart 2,25 NOVARTIS FARMA-GV-GRAN VíA
    U Cinquè 0,75 GASNATURAL FENOSA
bcn2016 Bowling U Primer - OR 20,00 GASNATURAL FENOSA-2
    U Segon - PLATA 14,00 CSI-1
    U Tercer - BRONZE 10,00 HARIBO-1
    U Quart 6,00 HARIBO-3
    U Cinquè 2,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
bcn2016 BTT FC Primer - OR 5,00 BOEHRINGER INGELHEIM Montserrat Montilla García
    FC Segon - PLATA 3,50 SANDOZ Ana B López Casasola
    MC Primer - OR 17,50 VERIPACK EMBALAJES Carlos Fernandez Rivero
    MC Segon - PLATA 12,25 HARIBO Antonio Munoz Esquiva
    MC Tercer - BRONZE 8,75 HARIBO Antonio Pérez Espada
    MC Quart 5,25 ROCHE Aurelio Maranga Crispín
    MC Cinquè 1,75 NOVARTIS FARMA-BdV Jose Miguel Fuentes Campaña
    ML Primer - OR 10,00 HARIBO Sergio Alvarez Ruiz
    ML Segon - PLATA 7,00 SANDOZ Ivan Gil Palacios
    ML Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC Juan Torrente Lopez
    ML Quart 3,00 SANDOZ Antonio Carrasco García
    ML Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA-BdV José Mª Sánchez Fernández
bcn2016 Cros F Primer - OR 7,50 PUIG Kirsty Bushrod
    F Segon - PLATA 5,25 GASNATURAL FENOSA Francesca Gil Gordillo
    F Tercer - BRONZE 3,75 PUIG Anna Sicart Domec
    F Quart 2,25 PUIG Elisa Costa Valenzuela
    F Cinquè 0,75 ALCON-GV Lucía Serrano Marco
    M Primer - OR 12,50 NOVARTIS FARMA-BdV Sergio Gómez Puerta
    M Segon - PLATA 8,75 NOVARTIS FARMA-BdV Victor Bravo Valdivia
    M Tercer - BRONZE 6,25 GASNATURAL FENOSA Gorka Bonals Sastre
    M Quart 3,75 GASNATURAL FENOSA Miquel Serrano González
    M Cinquè 1,25 LACER, S.A Albert Farré Porta
bcn2016 Cursa F Primer - OR 12,50 NOVARTIS FARMA-BdV Sira Angulo Jové
    F Segon - PLATA 8,75 ARAG Anna Mitja Tristany
    F Tercer - BRONZE 6,25 GASNATURAL FENOSA Zoa Tomás Bonodo
    F Quart 3,75 TOKIO MARINE HCC Kerry Mclaughlin
    F Cinquè 1,25 GASNATURAL FENOSA Francesca Gil Gordillo
    M Primer - OR 17,50 HARIBO David Garcia Sanchez
    M Segon - PLATA 12,25 GASNATURAL FENOSA Carlos Rojo Gallardo
    M Tercer - BRONZE 8,75 INRED INSPECTION & TESTING Javier Rojo Gallardo
    M Quart 5,25 SANDOZ Christian Plaza Carmena
    M Cinquè 1,75 CSI Jordi Monserrat Taltavull
bcn2016 Fitness & Rhythm U Primer - OR 12,50 HARIBO Mónica Fernàndez Mas
    U Segon - PLATA 8,75 NOVARTIS FARMA-BdV Mayra Cayero Romero
    U Tercer - BRONZE 6,25 NOVARTIS FARMA-BdV Angelica Hurtado Rivera
    U Quart 3,75 CRÈDIT ANDORRÀ Estel Sarda Espuga
    U Cinquè 1,25 HARIBO Cristina Cano Cortes
bcn2016 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 GASNATURAL FENOSA-1
    M Segon - PLATA 7,00 BANCO MEDIOLANUM-1
    M Tercer - BRONZE 5,00 VW-AUDI-VAESA
    M Quart 3,00 ROCHE-1
    M Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
bcn2016 Futbol Sala F Primer - OR 5,00 ROCHE
    F Segon - PLATA 3,50 ATRÁPALO
    M Primer - OR 7,50 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    M Segon - PLATA 5,25   OMEGA
    M Tercer - BRONZE 3,75 HARIBO
    M Quart 2,25 CRÈDIT ANDORRÀ
    M Cinquè 0,75 FLUIDRA
bcn2016 Gimcana groga U Primer - OR 10,00 AVAN AMICS DE LA NEUROLOGIA-2
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV-LAS NANCYS CASI RUBIAS
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA-BDV-MICROPAE2
bcn2016 Gimcana natura U Primer - OR 5,00 FUNDACIó CLAROR-2
    U Primer - OR 5,00 FUNDACIó CLAROR-1
    U Segon - PLATA 3,50 SANDOZ-ASEPTIC TEAM
    U Segon - PLATA 3,50 SCHNEIDER ELECTRIC-1
    U Tercer - BRONZE 2,50 NOVARTIS NBS-NBS 2&1 ( GOLD MEDAL :P)
    U Tercer - BRONZE 2,50 NOVARTIS NBS-NBS 1&2 ( GOLD MEDAL :P)
    U Quart 1,50 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Quart 1,50 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Cinquè 0,50 APPCO DIRECT GROUP ESPAÑA SL-2
    U Cinquè 0,50 APPCO DIRECT GROUP ESPAÑA SL-1
bcn2016 Gimcana urbana U Primer - OR 5,00 SANOFI-2
    U Segon - PLATA 3,50 ZIMMER-2
    U Tercer - BRONZE 2,50 SANOFI-1
    U Quart 1,50 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Cinquè 0,50 NOVARTIS FARMA-BDV-1
bcn2016 Karts GF Primer - OR 10,00 NOVARTIS NBS-RACING
    GF Segon - PLATA 7,00 VW-AUDI-Lemans
    GF Tercer - BRONZE 5,00 CALES DE PACHS-1
    GF Quart 3,00 HARIBO-4
    GF Cinquè 1,00 HARIBO-2
bcn2016 Pàdel A Primer - OR 20,00 FLUIDRA Ikuegbuwa/Fernández
    A Segon - PLATA 14,00 GASNATURAL FENOSA Bas/Lara
    A Tercer - BRONZE 10,00 GASNATURAL FENOSA Escrivá/Fernández
    A Quart 6,00 ALCON Nicolas/Cifuentes
    A Cinquè 2,00 LA SOCI Mateos/Faulo
    B Primer - OR 17,50 NOVARTIS NBS Corzo/Ramos
    B Segon - PLATA 12,25 AMPLIFON Hualde/Vidal
    B Tercer - BRONZE 8,75 CSI Fernández/Muñoz
    B Quart 5,25 ROCHE Martín/Hereu
    B Cinquè 1,75 ROCHE Torrecilla/García
bcn2016 Paella (concurs) U Primer - OR 10,00 VERIPACK EMBALAJES-1
    U Segon - PLATA 7,00 ALCON-GV-PAELLATA
    U Tercer - BRONZE 5,00 ZIMMER-2
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV-NO BEER NO PAELLA
    U Cinquè 1,00 HARIBO-2
bcn2016 Paintball U Primer - OR 10,00 HARIBO-2
    U Primer - OR 10,00 HARIBO-1
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-6
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-5
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-BDV-THE PINKIES BOYS COMEN TWINKIS IN DA HOUSE
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-BDV-THE PINKYE BOYS
    U Quart 3,00 VERIPACK EMBALAJES-1
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV-BAND APART 2
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV-BAND APART
    U Quart 3,00 VERIPACK EMBALAJES-2
    U Cinquè 1,00 SANDOZ-PALAFOLLS-2
    U Cinquè 1,00 SANDOZ-PALAFOLLS
bcn2016 Pitch & Putt A Primer - OR 17,50 LA SOCI Juan Marti Illa
    A Segon - PLATA 12,25 ROCHE Bernat Hosta Rovira
    A Tercer - BRONZE 8,75 AMPLIFON Jordi Sánchez Fernández
    A Quart 5,25 CRÈDIT ANDORRÀ Josep Escabrós Duró
    A Cinquè 1,75 GASNATURAL FENOSA Ramon Jardí Martí
bcn2016 Tennis M Primer - OR 5,00 GASNATURAL FENOSA Rodríguez/Abella
    M Segon - PLATA 3,50 LA SOCI Campaña/Campaña
    M Tercer - BRONZE 2,50 AVAN AMICS DE LA NEUROLOGIA Costa/Ramos
bcn2016 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 LA SOCI Jesús Cubells Rocamora
    U Segon - PLATA 7,00 CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Tercer - BRONZE 5,00 VERIPACK EMBALAJES Jorge Riego García
    U Quart 3,00 EUROFRED Marc Bastidas Morella
    U Cinquè 1,00 AMPLIFON Joan Ros Cardona
bcn2016 Volei platja U Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR-1
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA-BDV-THE CHIRINGUITO´S BOYS
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS NBS-:-)
    U Quart 3,00 FUNDACIó CLAROR-2
    U Cinquè 1,00 PROMSA-1
    U Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Cinquè 1,00 BOEHRINGER INGELHEIM-1