Barcelona 2016
18-08-2019

Grups Pàdel

Grup Núm. Logo Equip/Jugador(a)
AA 1 GASNATURAL FENOSA Bas/Lara
  2 VW-AUDI Larracoechea/De Pedro
  3 EUROFRED Perera/Mallo
  4 ROCHE Cuni/Carol
AB 1 GASNATURAL FENOSA Escrivá/Fernández
  2 ALCON Dagas/Gomez
  3 FLUIDRA Ikuegbuwa/Fernández
  4 ROCHE Jiménez/Delgado
AC 1 ROCHE Mora/Hodar
  2 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Mira/Medina
  3 ROCHE Bruna/Sardà
  4 VW-AUDI López/Martínez
AD 1 AMPLIFON Bosch/Junco
  2 ALCON Nicolas/Cifuentes
  3 IT NOW Delgado/Moreno
  4 ROCHE Moll/Ibarguen
AE 1 HARIBO Pérez/Poncella
  2 ALCON Ramirez/Esparza
  3 LA SOCI Gorria/Granda
  4 ROCHE Portas/Gago
AF 1 PUIG Clarà/Monzón
  2 ALCON-GV Vilaró/Fité
  3 NOVARTIS NBS Larriba/Ortega
  4 ROCHE Sanchez/Crespo
AG 1 IPSEN Schipper/Añols
  2 BOEHRINGER INGELHEIM Tarrasón/Pascua
  3 NOVARTIS FARMA-BdV Barbas/Zamora
  4 ROCHE Sendros/Cuevas
AH 1 SANOFI Torrens/Argelich
  2 BOEHRINGER INGELHEIM Gonzalez/Peréz
  3 NOVARTIS FARMA-BdV Villanueva/Tenorio
  4 ROCHE Serrano/Suárez
AI 1 PUIG Farré/Esplugas
  2 CALES DE PACHS Sardà/Grané
  3 NOVARTIS FARMA-GV Carreras/Vilaró
  4 ROCHE Simon/Castillo
AJ 1 NOVARTIS FARMA-BdV Jiménez/Martínez
  2 PUIG Puyuelo/De Abreu
  3 LA SOCI Mateos/Faulo
  4 SANOFI Preckler/González
AK 1 PUIG Fernández-pello/Kastahorau
  2 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Climent/Romero
  3 ROCHE Aranda/González
  4 VERIPACK EMBALAJES Garcia/Llovera
AL 1 ROCHE Manchado/Font
  2 EUROFRAGANCE Siles/Segorbe
  3 PUIG Nevado/Muller
  4 VERIPACK EMBALAJES Rodriguez/Vera
AM 1 VERIPACK EMBALAJES Medina/Alvarez
  2 SCHNEIDER ELECTRIC Grau/Dallala
  3 ROCHE Ballestero/Martinez
  4 VW-AUDI Ávila/De Urzaiz
AN 1 SCHNEIDER ELECTRIC Del Moral/Giménez-Salinas
  2 ZIMMER Font/Polo
  3 IT NOW Martínez/Moreno
  4 AMPLIFON Serrano/Gomez
AO 1 SANOFI Pérez/Descourvieres
  2 ARAG Delgado/Gelabert
  3 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU-Corbera/Rodríguez
  4 IT NOW Remiro/Abizanda
AP 1 IPSEN Hernandez/Morales
  2 IT NOW Benítez/Sáez
  3 ROCHE Gámez/Soroa
  4 AMPLIFON Junco/Comitini
AQ 1 PUIG Sánchez/Sanz
  2 LA SOCI Garcia/Pueyo
  3 CSI Borhot/Perez
  4 FUNDACIó CLAROR Casacuberta/Pérez
BA 1 ALCON Abarca/López
  2 AMPLIFON Snizitska/Grygorchuk
  3 IPSEN Tapias/Añols
  4 NOVARTIS FARMA-GV Benlloch/Machota
BB 1 ALCON Pascual/Roca De Vinyals
  2 AMPLIFON Sanchez/CP
  3 EUROFRAGANCE Prat/Terés
  4 VW-AUDI Álvarez/Barreda
BC 1 ALCON-GV Balastegui/Sureda
  2 AMPLIFON Herrera/Blanca
  3 HARIBO Poncella/López
  4 SANOFI Plens/Ferrer
BD 1 ALCON-GV Cañadell/Sánchez
  2 ARAG De Juan/Espinoza
  3 AMPLIFON Rey/Nuñez
  4 SCHNEIDER ELECTRIC Cabos/Huera
BE 1 ALCON-GV Gimenez/Casellas
  2 AMPLIFON Vidal/Comitini
  3 PROMSA Ponsa/Segovia
  4 ROCHE Llobet/Vieira
BF 1   .
  2 CSI Pastor/Torres
  3 CSI Fernández/Muñoz
  4 ROCHE Martín/Hereu
BG 1 AMPLIFON Hualde/Vidal
  2   -
  3 ROCHE Peiró/Coelho
  4 NOVARTIS NBS Corzo/Ramos
BH 1 AMPLIFON Nuñez/Castellanos
  2 HARIBO Pérez/Fabra
  3 ANETO Ruano/Casquet
  4 ROCHE Torrecilla/García