Barcelona 2017
18-08-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2017 Aquatló F Primer - OR TOKIO MARINE HCC Anna Zennaro
    M Primer - OR ALCON Sergio Cuevas Luján
    M Segon - PLATA TOKIO MARINE HCC Peter Tilbrook
    M Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-BDV Daniel Sánchez Cobo
bcn2017 Bàsquet U Primer - OR HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU-1
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-BDV-BARBERA
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-GV-GRAN VÍA
bcn2017 Bowling U Primer - OR HARIBO-1
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-GV-STRIKES TEAM
    U Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA-1
bcn2017 BTT FC Primer - OR ALCON Ana Luque Aranda
    FC Segon - PLATA ROCHE Mònica Ferrer Berbegal
    MC Primer - OR VERIPACK EMBALAJES Carlos Fernandez Rivero
    MC Segon - PLATA HARIBO Antonio Pérez Espada
    MC Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-BDV Ramon Sánchez Fontcuberta
    ML Primer - OR SCHNEIDER ELECTRIC Juan Torrente Lopez
    ML Segon - PLATA HARIBO Sergio Alvarez Ruiz
    ML Tercer - BRONZE SANDOZ Javier Cañas Perez
bcn2017 Cros F Primer - OR GASNATURAL FENOSA Zoa Tomás Bonodo
    F Segon - PLATA ALCON Leonides Barba Prada
    F Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA Raquel SC
    M Primer - OR NOVARTIS FARMA-BDV Sergio Gómez Puerta
    M Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA Mario Pablo Berdoy Muñoz
    M Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-BDV Jose Miguel Agudo Sierra
bcn2017 Cursa F Primer - OR TOKIO MARINE HCC Pilar Nguema
    F Segon - PLATA TOKIO MARINE HCC Kerry Mclaughlin
    F Tercer - BRONZE ALCON Janette Parra Rojas
    M Primer - OR INRED INSPECTION & TESTING Javier Rojo Gallardo
    M Segon - PLATA SANDOZ Ivan Torrente Raya
    M Tercer - BRONZE NOVARTIS NBS Winus Steenhuisen -
bcn2017 Escacs U Primer - OR ALCON Joaquim Alvarez
    U Segon - PLATA TOKIO MARINE HCC Gabriel Esparza
bcn2017 Fitness & Rhythm U Primer - OR HARIBO Mónica Fernàndez Mas
    U Segon - PLATA EUROFRED Mónica Rosario Aguilar
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-BDV Angelica Hurtado Rivera
bcn2017 Futbol 7 M Primer - OR VOLKSWAGEN GROUP-1
    M Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA-1
    M Tercer - BRONZE BANCO MEDIOLANUM-2
bcn2017 Futbol Sala F Primer - OR   BASI
    F Segon - PLATA ATRÁPALO
    F Tercer - BRONZE ROCHE
    M Primer - OR HARIBO-1
    M Segon - PLATA HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU-1
    M Tercer - BRONZE ALCON-FUTSAL 2017
bcn2017 Gimcana groga U Primer - OR FUNDACIÓ CLAROR-RàBIA CLAROR
    U Segon - PLATA CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Tercer - BRONZE TOKIO MARINE HCC-2
bcn2017 Gimcana natura U Primer - OR CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Primer - OR NOVARTIS FARMA-BDV-CAFé DEL SU'
    U Segon - PLATA SANDOZ-CONTRAVIENTO
    U Segon - PLATA NOVARTIS NBS-A POR EL ORO!!
    U Segon - PLATA SANDOZ-CONTRAMAREA
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-BDV-GRAMENAHUER
    U Tercer - BRONZE CETAQUA-3
bcn2017 Gimcana urbana U Primer - OR CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-GV-TRIDENTE
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-BDV-LAS GERTRUDIS
bcn2017 Karts F$ Primer - OR VOLKSWAGEN GROUP-1
    F$ Segon - PLATA SANDOZ-PASSARELLS MOTORSPORT
    F$ Tercer - BRONZE HARIBO-4
bcn2017 Pàdel A Primer - OR GASNATURAL FENOSA Escrivá/Lara
    A Segon - PLATA FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu
    A Tercer - BRONZE AMPLIFON Junco/Barcos
    B Primer - OR ALCON Miana/Moreno
    B Segon - PLATA PROMSA Bogunya/Rius
    B Tercer - BRONZE BANCO MEDIOLANUM Sala/Casal
    C Primer - OR NOVARTIS FARMA-BDV Martínez/Jiménez
    C Segon - PLATA AMPLIFON Rey/Casadevall
    C Tercer - BRONZE EUROFRED García/Tomas
bcn2017 Paella (concurs) U Primer - OR CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-BDV-LOS MOSCUÑ@S
    U Tercer - BRONZE ESCUDER-1
bcn2017 Paintball U Primer - OR HARIBO-2
    U Primer - OR HARIBO-1
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-BDV-INHALACION NOCHE 2
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-BDV-INHALACION TURNO NOCHE
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS ONCOLOGIA-ONCO SUR
bcn2017 Pitch & Putt A Primer - OR LA SOCI Juan Marti Illas
    A Segon - PLATA AMPLIFON Elisabet Vierge Soriano
    A Tercer - BRONZE PROMSA David Diaz Cortes
bcn2017 Tennis M Primer - OR LA SOCI Ramos/Bañeras
    M Segon - PLATA LA SOCI Garralda/Coromina
    M Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA Bofill/Ballestero
bcn2017 Tennis Taula U Primer - OR CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Segon - PLATA VERIPACK EMBALAJES Jorge Riego García
    U Tercer - BRONZE ROCHE Luís Suárez Novau
bcn2017 Volei platja U Primer - OR FUNDACIÓ CLAROR-RÀBIA CLAROR
    U Segon - PLATA NOVARTIS FARMA-GV-PINEAPPLES
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS FARMA-BDV-CHIRINGUITO´S BOYS