Barcelona 2017
20-08-2019

Resultats Pàdel

Data Hora F Grup Equip1 Logo Resultat Logo Equip2
19-05 17:00 L AA GASNATURAL FENOSA Escrivá/Lara 13-3 VOLKSWAGEN GROUP López/De Pedro
    L AA CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Moreno/Puig 6-2 ROCHE Portas/Serrano
    L AB EUROFRED Martínez/García 8-7 ROCHE Ibarguen/López
    L AB HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Corbera/Medina 5-8 FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu
    L BA PROMSA Fernández/Alfageme 11-6 SCHNEIDER ELECTRIC Remisa/Casas
    L BA ROCHE Ballestero/Médico 11-4 ROCHE Fernandez /Roch
    L BI NOVARTIS FARMA-GV Sánchez/Benlloch 2-11 ZIMMER BIOMET Olivera/Martinez-conde
    L BI PROMSA Beitia/Morales 3-8 SANDOZ Rodriguez/Companys
    L AA GASNATURAL FENOSA Escrivá/Lara 14-0 ROCHE Portas/Serrano
    L AA CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Moreno/Puig 5-10 VOLKSWAGEN GROUP López/De Pedro
    L AB EUROFRED Martínez/García 1-16 FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu
    L AB HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Corbera/Medina 11-4 ROCHE Ibarguen/López
    L BA PROMSA Fernández/Alfageme 13-4 ROCHE Fernandez /Roch
    L BA ROCHE Ballestero/Médico 1-15 SCHNEIDER ELECTRIC Remisa/Casas
    L BI NOVARTIS FARMA-GV Sánchez/Benlloch 1-13 SANDOZ Rodriguez/Companys
    L BI PROMSA Beitia/Morales 6-7 ZIMMER BIOMET Olivera/Martinez-conde
    L AA GASNATURAL FENOSA Escrivá/Lara 11-1 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Moreno/Puig
    L AA ROCHE Portas/Serrano 2-12 VOLKSWAGEN GROUP López/De Pedro
    L AB EUROFRED Martínez/García 2-12 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Corbera/Medina
    L AB FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu 11-2 ROCHE Ibarguen/López
    L BA PROMSA Fernández/Alfageme 12-4 ROCHE Ballestero/Médico
    L BA ROCHE Fernandez /Roch 3-12 SCHNEIDER ELECTRIC Remisa/Casas
    L BI NOVARTIS FARMA-GV Sánchez/Benlloch 5-8 PROMSA Beitia/Morales
    L BI SANDOZ Rodriguez/Companys 13-1 ZIMMER BIOMET Olivera/Martinez-conde
    L BE NOVARTIS FARMA-GV Salud/Carreras 10-2 ROCHE Delgado/Montañés
    L BE PROMSA Bogunya/Rius 14-1 ROCHE Cicin/Navarro
    L BK AMPLIFON Vierge/Nuñez 9-0 wo ZIMMER BIOMET Font/De Evan
    L BK CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Martínez/Herrero 12-2 PROMSA Segovia/Ponsa
    L BE NOVARTIS FARMA-GV Salud/Carreras 12-2 ROCHE Cicin/Navarro
    L BE PROMSA Bogunya/Rius 13-3 ROCHE Delgado/Montañés
    L BK AMPLIFON Vierge/Nuñez 2-12 PROMSA Segovia/Ponsa
    L BK CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Martínez/Herrero 9-0 wo ZIMMER BIOMET Font/De Evan
    L BE NOVARTIS FARMA-GV Salud/Carreras 1-11 PROMSA Bogunya/Rius
    L BE ROCHE Cicin/Navarro 4-9 ROCHE Delgado/Montañés
    L BK AMPLIFON Vierge/Nuñez 0-10 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Martínez/Herrero
    L BK PROMSA Segovia/Ponsa 9-0 wo ZIMMER BIOMET Font/De Evan
20-05 09:00 L AD ALCON Cifuentes/Miana 4-8 AMPLIFON Junco/Barcos
    L AD CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Masana/Pascual 0-9 wo HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Corbera/Rodríguez
    L AE HARIBO Nieto/Vila 11-4 VOLKSWAGEN GROUP Larracoechea/Belles
    L AE NOVARTIS NBS Larriba/Ramos 9-2 SANDOZ Blanch/Castelló
    L AD ALCON Cifuentes/Miana 9-5 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Corbera/Rodríguez
    L AD CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Masana/Pascual 0-9 wo AMPLIFON Junco/Barcos
    L AE HARIBO Nieto/Vila 11-0 SANDOZ Blanch/Castelló
    L AE NOVARTIS NBS Larriba/Ramos 5-6 VOLKSWAGEN GROUP Larracoechea/Belles
    L AD ALCON Cifuentes/Miana 9-0 wo CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Masana/Pascual
    L AD HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Corbera/Rodríguez 3-11 AMPLIFON Junco/Barcos
    L AE HARIBO Nieto/Vila 13-1 NOVARTIS NBS Larriba/Ramos
    L AE SANDOZ Blanch/Castelló 4-8 VOLKSWAGEN GROUP Larracoechea/Belles
    L AC GASNATURAL FENOSA Cabeza/Jiménez 5-6 ROCHE Álvarez/Herrero
    L AC LA SOCI Campaña/Campaña 0-9 wo NOVARTIS FARMA-GV Querol/Solsona
    L BD ALCON Dagas/Gomez 12-1 ROCHE Ayala/Bassa
    L BD EUROFRED Bastidas/Granados 15-3 ZIMMER BIOMET Alonso/Principe
    L BF A32 EVENTS 17-2 ROCHE Cuevas/Sendros
    L BF ZIMMER BIOMET Esteban/Julien 12-4 ROCHE Carol/Cuni
    L AC GASNATURAL FENOSA Cabeza/Jiménez 9-4 NOVARTIS FARMA-GV Querol/Solsona
    L AC LA SOCI Campaña/Campaña 0-9 wo ROCHE Álvarez/Herrero
    L BD ALCON Dagas/Gomez 13-2 ZIMMER BIOMET Alonso/Principe
    L BD EUROFRED Bastidas/Granados 9-6 ROCHE Ayala/Bassa
    L BF A32 EVENTS 14-3 ROCHE Carol/Cuni
    L BF ZIMMER BIOMET Esteban/Julien 6-7 ROCHE Cuevas/Sendros
    L AC GASNATURAL FENOSA Cabeza/Jiménez 9-0 wo LA SOCI Campaña/Campaña
    L AC NOVARTIS FARMA-GV Querol/Solsona 4-10 ROCHE Álvarez/Herrero
    L BD ALCON Dagas/Gomez 11-6 EUROFRED Bastidas/Granados
    L BD ZIMMER BIOMET Alonso/Principe 2-13 ROCHE Ayala/Bassa
    L BF A32 EVENTS 12-2 ZIMMER BIOMET Esteban/Julien
    L BF ROCHE Carol/Cuni 6-9 ROCHE Cuevas/Sendros
20-05 16:00 A-8F A-8F GASNATURAL FENOSA Cabeza/Jiménez (2AC) 7-5 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Corbera/Rodríguez (2AB)
    A-8F A-8F VOLKSWAGEN GROUP Larracoechea/Belles (2AE) 3-11 ALCON Cifuentes/Miana (2AD)
20-05 16:00 L BJ ESCUDER Tanari/Narciso 4-7 SANOFI Argelich/Pérez
    L BJ A32 EVENTS 13-2 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Català/Puigventós
    L BJ ESCUDER Tanari/Narciso 5-8 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Català/Puigventós
    L BJ A32 EVENTS 12-2 SANOFI Argelich/Pérez
20-05 17:00 A-4F A-4F GASNATURAL FENOSA Escrivá/Lara (1 ) 12-4 GASNATURAL FENOSA Cabeza/Jiménez ( 8)
    A-4F A-4F HARIBO Nieto/Vila (5 ) 6-8 AMPLIFON Junco/Barcos ( 4)
    A-4F A-4F ROCHE Álvarez/Herrero (3 ) 5-14 ALCON Cifuentes/Miana ( 6)
    A-4F A-4F VOLKSWAGEN GROUP López/De Pedro (2 ) 3-13 FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu ( 7)
20-05 17:20 L BJ ESCUDER Tanari/Narciso 2-11 A32 EVENTS
    L BJ HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Català/Puigventós 8-7 SANOFI Argelich/Pérez
20-05 18:00 A-SF A-SF GASNATURAL FENOSA Escrivá/Lara (1 ) 13-6 AMPLIFON Junco/Barcos ( 4)
    A-SF A-SF ALCON Cifuentes/Miana (3 ) 5-9 FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu ( 2)
20-05 19:00 A-F A-F GASNATURAL FENOSA Escrivá/Lara (1 ) 6-1 6-1 FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu ( 2)
20-05 19:00 A 3-4 A 3-4 AMPLIFON Junco/Barcos 1-0 ALCON Cifuentes/Miana
26-05 17:00 L BC ALCON Miana/Moreno 12-1 SCHNEIDER ELECTRIC Fuixench/Requena
    L BC CSI Borhot/Pastor 1-9 VERIPACK EMBALAJES Medina/Llovera
    L BH AMPLIFON Comitini/Junco 9-4 ROCHE Pérez/Soroa
    L BH BANCO MEDIOLANUM Sala/Casal 12-1 ROCHE López/Margineda
    L BC ALCON Miana/Moreno 15-1 VERIPACK EMBALAJES Medina/Llovera
    L BC CSI Borhot/Pastor 2-16 SCHNEIDER ELECTRIC Fuixench/Requena
    L BH AMPLIFON Comitini/Junco 6-5 ROCHE López/Margineda
    L BH BANCO MEDIOLANUM Sala/Casal 12-1 ROCHE Pérez/Soroa
    L BC ALCON Miana/Moreno 13-1 CSI Borhot/Pastor
    L BC VERIPACK EMBALAJES Medina/Llovera 7-6 SCHNEIDER ELECTRIC Fuixench/Requena
    L BH AMPLIFON Comitini/Junco 5-10 BANCO MEDIOLANUM Sala/Casal
    L BH ROCHE López/Margineda 3-8 ROCHE Pérez/Soroa
    L CA AMPLIFON Comitini/Vidal 15-0 ZIMMER BIOMET Lyubomirova/Laguna
    L CA EUROFRED Buchaca/Martínez 12-2 SCHNEIDER ELECTRIC Gaspar/Oliva
    L CB ALCON-GV Planas/Jordan 2-8 NOVARTIS FARMA-BDV Canal/Seda
    L CB AMPLIFON Rey/Casadevall 5-8 NOVARTIS FARMA-BDV Esquina/Gallardo
    L CA AMPLIFON Comitini/Vidal 14-0 SCHNEIDER ELECTRIC Gaspar/Oliva
    L CA EUROFRED Buchaca/Martínez 18-0 ZIMMER BIOMET Lyubomirova/Laguna
    L CB ALCON-GV Planas/Jordan 8-6 NOVARTIS FARMA-BDV Esquina/Gallardo
    L CB AMPLIFON Rey/Casadevall 5-8 NOVARTIS FARMA-BDV Canal/Seda
    L CA AMPLIFON Comitini/Vidal 8-5 EUROFRED Buchaca/Martínez
    L CA SCHNEIDER ELECTRIC Gaspar/Oliva 7-5 ZIMMER BIOMET Lyubomirova/Laguna
    L CB ALCON-GV Planas/Jordan 7-8 AMPLIFON Rey/Casadevall
    L CB NOVARTIS FARMA-BDV Esquina/Gallardo 6-5 NOVARTIS FARMA-BDV Canal/Seda
27-05 08:20 L CC AMPLIFON CP/Blanca 1-12 AMPLIFON Guerrero/Nuñez
    L CC AMPLIFON Gonzalvo/Fontdevila 0-14 EUROFRED García/Tomas
    L CD FUNDACIÓ CLAROR Giraldo/Perez 5-10 ZIMMER BIOMET Dañobeitia/Vilallonga
    L CD NOVARTIS FARMA-BDV Perez/León 0-15 NOVARTIS FARMA-BDV Martínez/Jiménez
    L CC AMPLIFON CP/Blanca 3-9 EUROFRED García/Tomas
    L CC AMPLIFON Gonzalvo/Fontdevila 0-20 AMPLIFON Guerrero/Nuñez
    L CD FUNDACIÓ CLAROR Giraldo/Perez 3-13 NOVARTIS FARMA-BDV Martínez/Jiménez
    L CD NOVARTIS FARMA-BDV Perez/León 4-9 ZIMMER BIOMET Dañobeitia/Vilallonga
    L CC AMPLIFON CP/Blanca 4-5 AMPLIFON Gonzalvo/Fontdevila
    L CC EUROFRED García/Tomas 11-2 AMPLIFON Guerrero/Nuñez
    L CD FUNDACIÓ CLAROR Giraldo/Perez 4-7 NOVARTIS FARMA-BDV Perez/León
    L CD NOVARTIS FARMA-BDV Martínez/Jiménez 10-4 ZIMMER BIOMET Dañobeitia/Vilallonga
    L BB ROCHE Font/Manchado 5-9 HARIBO Pérez/Porcella
    L BB HARIBO Garcia/Palmada 6-5 NOVARTIS FARMA-BDV Santos/Ferrer
    L CE AMPLIFON Snizitska/Cerro 9-0   X CONFIRMAR
    L CE ROCHE Llobet/Porta 8-6 SCHNEIDER ELECTRIC Trabal/Muñoz
    L BB ROCHE Font/Manchado 3-9 NOVARTIS FARMA-BDV Santos/Ferrer
    L BB HARIBO Garcia/Palmada 6-5 HARIBO Pérez/Porcella
    L CE AMPLIFON Snizitska/Cerro 1-16 SCHNEIDER ELECTRIC Trabal/Muñoz
    L CE ROCHE Llobet/Porta 9-0   X CONFIRMAR
    L BB ROCHE Font/Manchado 4-11 HARIBO Garcia/Palmada
    L BB NOVARTIS FARMA-BDV Santos/Ferrer 9-4 HARIBO Pérez/Porcella
    L CE AMPLIFON Snizitska/Cerro 0-12 SCHNEIDER ELECTRIC Trabal/Muñoz
    L CE ROCHE Llobet/Porta 9-0   X CONFIRMAR
    L BG ALCON-GV Valls/Nueno 3-7 HARIBO López/Porcella
    L BG AMPLIFON Hualde/Vidal 4-7 HARIBO Fabra/Pérez
    L BL ALCON Roca De Vinyals/Pascual 10-3 ROCHE Argüelles/Bonmatí
    L BL ALCON De Dios/Nieves 6-9 NOVARTIS FARMA-GV Miralles/Montesinos
    L BG ALCON-GV Valls/Nueno 8-7 HARIBO Fabra/Pérez
    L BG AMPLIFON Hualde/Vidal 9-5 HARIBO López/Porcella
    L BL ALCON Roca De Vinyals/Pascual 3-7 NOVARTIS FARMA-GV Miralles/Montesinos
    L BL ALCON De Dios/Nieves 12-2 ROCHE Argüelles/Bonmatí
    L BG ALCON-GV Valls/Nueno 2-9 AMPLIFON Hualde/Vidal
    L BG HARIBO Fabra/Pérez 3-9 HARIBO López/Porcella
    L BL ALCON Roca De Vinyals/Pascual 4-6 ALCON De Dios/Nieves
    L BL NOVARTIS FARMA-GV Miralles/Montesinos 8-3 ROCHE Argüelles/Bonmatí
27-05 14:20 B-16F B-16F HARIBO López/Porcella (2BG) 6-5 SANOFI Argelich/Pérez (2BJ)
    B-16F B-16F SANDOZ Rodríguez/Companys (1BI) 5-10 NOVARTIS FARMA-BDV Santos/Ferrer (2BB)
    B-16F B-16F VERIPACK EMBALAJES Medina/Llovera (2BC) 0-9 wo NOVARTIS FARMA-GV Miralles/Montesinos (1BL)
    B-16F B-16F PROMSA Segovia/Ponsa (2BK) 9-0 wo ZIMMER BIOMET Esteban/Julien (2BF)
    B-16F B-16F NOVARTIS FARMA-GV Salud/Carreras (2BE) 10-4 SCHNEIDER ELECTRIC Remisa/Casas (2BA)
    B-16F B-16F CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Martínez/Herrero (1BK) 7-4 AMPLIFON Comitini/Junco (2BH)
    B-16F B-16F EUROFRED Bastidas/Granados (2BD) 9-0 wo HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU Català/Puigventós (1BJ)
    B-16F B-16F ALCON De Dios/Nieves (2BL) 2-11 ZIMMER BIOMET Olivera/Martínez-conde (2BI)
27-05 15:40 C-8F C-8F SCHNEIDER ELECTRIC Trabal/Muñoz (2E) 9-0 wo ZIMMER BIOMET Dañobeitia/Vilallonga (2D)
    C-8F C-8F ALCON-GV Planas/Jordan (2B) 3-11 AMPLIFON Guerrero/Nuñez (2C)
27-05 16:20 B-8F B-8F PROMSA Fernández/Alfageme (1BA) 8-6 HARIBO López/Porcella ([16])
    B-8F B-8F NOVARTIS FARMA-BDV Santos/Ferrer ([9]) 4-8 BANCO MEDIOLANUM Sala/Casal (1BH)
    B-8F B-8F PROMSA Bogunya/Rius (1BE) 11-2 NOVARTIS FARMA-GV Miralles/Montesinos ([12])
    B-8F B-8F PROMSA Segovia/Ponsa ([13]) 0-9 wo ALCON Dagas/Gómez (1BD)
    B-8F B-8F ALCON Miana/Moreno (1BC) 10-4 NOVARTIS FARMA-GV Salud/Carreras ([14])
    B-8F B-8F CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Martínez/Herrero ([11]) 8-4 ROCHE Cuevas/Sendrós (1BF)
    B-8F B-8F AMPLIFON Hualde/Vidal (1BG) 5-7 EUROFRED Bastidas/Granados ([10])
    B-8F B-8F ZIMMER BIOMET Olivera/Martínez-conde ([15]) 0-15 HARIBO Garcia/Palmada (1BB)
27-05 17:40 C-4F C-4F AMPLIFON Comitini/Vidal (1A) 7-5 AMPLIFON Guerrero/Núñez ([8])
    C-4F C-4F ROCHE Llobet/Porta (1E) 2-14 NOVARTIS FARMA-BDV Martínez/Jiménez (1D)
    C-4F C-4F EUROFRED García/Torres (1C) 7-6 SCHNEIDER ELECTRIC Trabal/Muñoz (2A)
    C-4F C-4F EUROFRED Buchaca/Martínez ([7]) 5-10 AMPLIFON Rey/Casadevall (1B)
27-05 18:20 B-4F B-4F PROMSA Fernández/Alfageme (1) 4-8 BANCO MEDIOLANUM Sala/Casal (8)
    B-4F B-4F PROMSA Bogunya/Rius (5) 9-7 ALCON Dagas/Gómez (4)
    B-4F B-4F ALCON Miana/Moreno (3) 10-3 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Martínez/Herrero (6)
    B-4F B-4F EUROFRED Bastidas/Granados (7) 3-12 HARIBO Garcia/Palmada (2)
27-05 19:00 B-SF B-SF BANCO MEDIOLANUM Sala/Casal (1) 5-6 PROMSA Bogunya/Rius (4)
    B-SF B-SF HARIBO Garcia/Palmada (2) 3-9 ALCON Miana/Moreno (3)
27-05 19:00 C-SF C-SF AMPLIFON Comitini/Vidal (1) 3-10 NOVARTIS FARMA-BDV Martínez/Jiménez (4)
    C-SF C-SF AMPLIFON Rey/Casadevall (2) 9-4 EUROFRED García/Torres (3)
27-05 19:40 B [F] B [F] PROMSA Bogunya/Rius 3-9 ALCON Miana/Moreno
27-05 19:40 B 3-4 B 3-4 BANCO MEDIOLANUM Sala/Casal 9-0 wo HARIBO Garcia/Palmada
27-05 19:40 C 3-4 C 3-4 EUROFRED García/Torres 7-4 AMPLIFON Comitini/Vidal
27-05 19:40 C [F] C [F] NOVARTIS FARMA-BDV Martínez/Jiménez 11-1 AMPLIFON Rey/Casadevall