Barcelona 2018
15-12-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2018 Bàsquet U Primer - OR TOKIO MARINE HCC
    U Segon - PLATA ALLIANZ
    U Tercer - BRONZE HARIBO
bcn2018 Bowling U Primer - OR TECH DATA-4
    U Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA-2
    U Tercer - BRONZE HARIBO-2
bcn2018 BTT F Primer - OR ZIMMER BIOMET Berta Olivera Planella
    F Segon - PLATA NOVARTIS NTO Les Franqueses Irina García Guixé
    MC Primer - OR ROCHE Aurelio Maranga Crispín
    MC Segon - PLATA NOVARTIS NTO BARBERà Jorge Rodríguez Garrido
    MC Tercer - BRONZE AMPLIFON Miguel Del Jesus Rosa
    ML Primer - OR NOVARTIS NTO BARBERà Jose Miguel Fuentes Campaña
    ML Segon - PLATA SCHNEIDER ELECTRIC Juan Torrente Lopez
    ML Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO Les Franqueses Antonio Ruiz Guzman
bcn2018 Cros F Primer - OR NOVARTIS NTO BARBERà Sira Angulo Jové
    F Segon - PLATA GASNATURAL FENOSA Silvia González Ferrer
    F Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA Eva Durán Bonet
    M Primer - OR GASNATURAL FENOSA Pere Figueras Nart
    M Segon - PLATA BANCO MEDIOLANUM Luís Macías Bayo
    M Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO BARBERà Sergio Gómez Puerta
bcn2018 Cursa F Primer - OR ZIMMER BIOMET Florence Bertholet
    F Segon - PLATA NOVARTIS NTO BARBERà Blanca Villamañán
    F Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA Francesca Gil Gordillo
    M Primer - OR GASNATURAL FENOSA Miquel Serrano González
    M Segon - PLATA ZIMMER BIOMET Xavier Baranda Fraile
    M Tercer - BRONZE GRUPO CEMENTOS MOLINS Joan Pérez García
bcn2018 Escacs U Primer - OR NOVARTIS NTO Les Franqueses Hilari Sánchez Ríos
    U Segon - PLATA NOVARTIS NTO EL MASNOU Joaquim Álvarez
    U Tercer - BRONZE TOKIO MARINE HCC Javier Cenoz
bcn2018 Fitness & Rhythm U Primer - OR NOVARTIS NTO BARBERà Sandra González Alba
    U Segon - PLATA T-SYSTEMS Nati Andueza Barbarin
    U Tercer - BRONZE GRUPO SPEC Mari Carmen González Izquierdo
bcn2018 Futbol 7 M Primer - OR FREIXENET
    M Segon - PLATA VOLKSWAGEN GROUP ESPAÑA DISTRIBUCIÓN
    M Tercer - BRONZE BANCO MEDIOLANUM
bcn2018 Futbol Sala F Primer - OR ATRAPALO
    F Segon - PLATA ROCHE
    M Primer - OR CRÈDIT ANDORRÀ
    M Segon - PLATA FUNDACIÓ CLAROR
    M Tercer - BRONZE STUART DELIVERY-S.L.
bcn2018 Gimcana groga U Primer - OR GRUPO SPEC-NOT FAST BUT FURIOUS
    U Segon - PLATA CUATRECASAS-1
    U Tercer - BRONZE CUATRECASAS-TOYOS
bcn2018 Gimcana natura U Primer - OR NOVARTIS NTO BARBERÀ-OPEN-SPACE-1
    U Primer - OR NOVARTIS NTO BARBERÀ-OPEN SPACE 2
    U Segon - PLATA NOVARTIS NTO PALAFOLLS-REMEDIATION TIGERS
    U Segon - PLATA NOVARTIS NTO PALAFOLLS-L@S JOVENES Y GUAP@S
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NBS-UNA DE BRAVAS
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO BARBERÀ-RED LABEL
bcn2018 Gimcana urbana U Primer - OR NOVARTIS PHARMA-GV-NVS! A POR EL ORO!
    U Segon - PLATA NOVARTIS PHARMA-GV-INFLUENCERS I MILLÈNNIALS
    U Tercer - BRONZE CUATRECASAS-BLONDIES
bcn2018 Karts F$ Primer - OR NOVARTIS NTO PALAFOLLS-MOTORSPORT
    F$ Segon - PLATA CRÈDIT ANDORRÀ-1
    F$ Tercer - BRONZE EUROFRAGANCE-EUROKILLERS
bcn2018 Pàdel FB Primer - OR ROCHE Montero/Aguiló
    FB Segon - PLATA GRUPO CEMENTOS MOLINS Ponsà/Segovia
    FB Tercer - BRONZE CUATRECASAS Coca/Sancho
    FC Primer - OR AMPLIFON Vierge/Núñez
    FC Segon - PLATA TECH DATA Muixi/Silva
    FC Tercer - BRONZE BUNGE IBERICA Gassiot/Vallejo
    MA Primer - OR ROCHE Herrero/Álvarez
    MA Segon - PLATA FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu
    MA Tercer - BRONZE GASNATURAL FENOSA Lara/Bas
    MB Primer - OR AMPLIFON Hualde/Patiño
    MB Segon - PLATA ROCHE Manchado/Gumà
    MB Tercer - BRONZE GRUPO CEMENTOS MOLINS Rius/Bogunyà
    MC Primer - OR URIACH Solano/Ponte
    MC Segon - PLATA ROCHE Jiménez/Torras
    MC Tercer - BRONZE ROCHE Ibarguen/Vieira
    XB Primer - OR T-SYSTEMS Bornay/Abad
    XB Segon - PLATA AMPLIFON Junco/Comitini
    XB Tercer - BRONZE URIACH Martínez/Parra
    XC Primer - OR LABORATORIOS RUBIÓ Ros/Larmón
    XC Segon - PLATA EUROFRED Tomás/Granados
    XC Tercer - BRONZE AMPLIFON Núñez/Guerrero
bcn2018 Paella (concurs) U Primer - OR NOVARTIS NBS-LOS VALENCIANOS
    U Segon - PLATA AMPLIFON
    U Tercer - BRONZE ESCUDER-1
bcn2018 Paintball U Primer - OR HARIBO-3
    U Primer - OR HARIBO-5
    U Segon - PLATA TOKIO MARINE HCC-1
    U Tercer - BRONZE HARIBO-2
    U Tercer - BRONZE HARIBO-4
bcn2018 Pitch & Putt A Primer - OR GRUPO CEMENTOS MOLINS David Diaz Cortes
    A Segon - PLATA ROCHE Tomas Mcgettigan Górriz
    A Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC Roger Garcia Ribó
bcn2018 Tennis U Primer - OR ROCHE Masia/Eldagsen
    U Segon - PLATA ROCHE Sachpazis/Berbeito
    U Tercer - BRONZE GRUPO CEMENTOS MOLINS Ventura/Coronas
bcn2018 Tennis Taula U Primer - OR LA SOCI Jesús Cubells Rocamora
    U Segon - PLATA NOVARTIS NTO Les Franqueses Fernando Pimentel Tovar
    U Tercer - BRONZE CECOB Vicenç Mateu Fernández
bcn2018 Volei platja U Primer - OR NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT
    U Segon - PLATA FUNDACIÓ CLAROR-1
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO BARBERà-CHIRINGUITO´S BOYS