Barcelona 2018
18-08-2019

Horaris Volei platja

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
12-05 L A FUNDACIÓ CLAROR-1 12-05 10:00 ZIMMER BIOMET-1 C1
    B NOVARTIS NTO BARBERà-CHIRINGUITO´S BOYS 12-05 10:00 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS DE LA UNO C3
    C NOVARTIS NTO BARBERà-ESPAGUETIS 12-05 10:00 STUART DELIVERY-S.L.-1 C4
    D GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 1 12-05 10:00 ROCHE-2 C5
    E ROCHE-1 12-05 10:00 BUNGE IBERICA-PARANAGUA C6
    A CUATRECASAS-1 12-05 10:25 NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT C1
    B ROCHE-3 12-05 10:25 EUROFRED-1 C3
    C FUNDACIÓ CLAROR-2 12-05 10:25 ROCHE-5 C4
    D AFFINITY-BEASTS 12-05 10:25 LABORATORIOS RUBIÓ-1 C5
    E GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 2 12-05 10:25 AFFINITY-FACTOR 5 C6
    B NOVARTIS NTO BARBERà-CHIRINGUITO´S BOYS 12-05 10:50 EUROFRED-1 C3
    C NOVARTIS NTO BARBERà-ESPAGUETIS 12-05 10:50 ROCHE-5 C4
    D GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 1 12-05 10:50 LABORATORIOS RUBIÓ-1 C5
    E ROCHE-1 12-05 10:50 AFFINITY-FACTOR 5 C6
    A FUNDACIÓ CLAROR-1 12-05 11:15 CUATRECASAS-1 C1
    A CUATRECASAS-1 12-05 11:15 ZIMMER BIOMET-1 C2
    B ROCHE-3 12-05 11:15 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS DE LA UNO C3
    C FUNDACIÓ CLAROR-2 12-05 11:15 STUART DELIVERY-S.L.-1 C4
    D AFFINITY-BEASTS 12-05 11:15 ROCHE-2 C5
    E GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 2 12-05 11:15 BUNGE IBERICA-PARANAGUA C6
    A FUNDACIÓ CLAROR-1 12-05 11:40 NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT C1
    B NOVARTIS NTO BARBERà-CHIRINGUITO´S BOYS 12-05 11:40 ROCHE-3 C3
    C NOVARTIS NTO BARBERà-ESPAGUETIS 12-05 11:40 FUNDACIÓ CLAROR-2 C4
    D GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 1 12-05 11:40 AFFINITY-BEASTS C5
    E ROCHE-1 12-05 11:40 GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 2 C6
    A NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT 12-05 12:05 ZIMMER BIOMET-1 C2
    B EUROFRED-1 12-05 12:05 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS DE LA UNO C3
    C ROCHE-5 12-05 12:05 STUART DELIVERY-S.L.-1 C4
    D LABORATORIOS RUBIÓ-1 12-05 12:05 ROCHE-2 C5
    E AFFINITY-FACTOR 5 12-05 12:05 BUNGE IBERICA-PARANAGUA C6
12-05 8F 8F 2B EUROFRED-1   12-05 12:30   2C FUNDACIÓ CLAROR-2 C1
    8F 2A NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT   12-05 12:30   2E GRUPO CEMENTOS MOLINS-2 C2
12-05 11-12 11-12 1 BUNGE IBÉRICA-PARANAGUA   12-05 12:30   2 ROCHE-3 C4
12-05 13-14 13-14 1 ROCHE-2   12-05 12:30   2 STUART DELIVERY-1 C5
12-05 15-16 15-16 1 LABORATORIOS RUBIÓ   12-05 12:30   2 CUATRECASAS-1 C6
12-05 4F 4F 1A FUNDACIÓ CLAROR-1   12-05 12:55   2B/2C FUNDACIÓ CLAROR-2 C1
    4F 2D AFFINITY-BEASTS   12-05 12:55   1B NOVARTIS NTO BARBERÀ-CHIRINGUITO BOYS C2
    4F 1C NOVARTIS NTO BARBERÀ-ESPAGUETIS   12-05 12:55   2A/2E NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT C3
    4F 1E AFFINITY-FACTOR 5   12-05 12:55   1D GRUPO CEMENTOS MOLINS-1 C4
12-05 17-18 17-18 1 ROCHE-1   12-05 12:55   2 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS DE LA UNO C5
12-05 19-20 19-20 1 ZIMMER BIOMET-1   12-05 12:55   2 ROCHE-5 C6
12-05 SF SF 1 FUNDACIÓ CLAROR-1   12-05 13:20   4 AFFINITY-FACTOR 5 C1
    SF 3 NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT   12-05 13:20   2 NOVARTIS NTO BARBERÀ-CHIRINGUITO BOYS C2
12-05 5-6 5-6 1 GRUPO CEMENTOS MOLINS-1   12-05 13:20   2 FUNDACIÓ CLAROR-2 C3
12-05 7-8 7-8 1 AFFINITY-BEASTS   12-05 13:20   2 NOVARTIS NTO BARBERÀ-ESPAGUETIS C4
12-05 FINAL FINAL 1 FUNDACIÓ CLAROR-1   12-05 13:55   2 NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT C1
12-05 3-4 3-4 1 AFFINITY-FACTOR 5   12-05 13:55   2 NOVARTIS NTO BARBERÀ-CHIRINGUITO BOYS C2