Barcelona 2018
11-12-2019

Resultats Volei platja

Data Hora F Grup Equip1 Logo Resultat Logo Equip2
12-05 10:00 L A FUNDACIÓ CLAROR-1 21-4 ZIMMER BIOMET-1
    L B NOVARTIS NTO BARBERà-CHIRINGUITO´S BOYS 21-9 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS DE LA UNO
    L C NOVARTIS NTO BARBERà-ESPAGUETIS 21-3 STUART DELIVERY-S.L.-1
    L D GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 1 21-0 ROCHE-2
    L E ROCHE-1 13-21 BUNGE IBERICA-PARANAGUA
    L A CUATRECASAS-1 10-21 NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT
    L B ROCHE-3 15-21 EUROFRED-1
    L C FUNDACIÓ CLAROR-2 21-13 ROCHE-5
    L D AFFINITY-BEASTS 21-13 LABORATORIOS RUBIÓ-1
    L E GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 2 21-23 AFFINITY-FACTOR 5
    L B NOVARTIS NTO BARBERà-CHIRINGUITO´S BOYS 21-10 EUROFRED-1
    L C NOVARTIS NTO BARBERà-ESPAGUETIS 21-4 ROCHE-5
    L D GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 1 21-17 LABORATORIOS RUBIÓ-1
    L E ROCHE-1 12-21 AFFINITY-FACTOR 5
    L A FUNDACIÓ CLAROR-1 21-9 CUATRECASAS-1
    L A CUATRECASAS-1 21-19 ZIMMER BIOMET-1
    L B ROCHE-3 21-10 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS DE LA UNO
    L C FUNDACIÓ CLAROR-2 21-18 STUART DELIVERY-S.L.-1
    L D AFFINITY-BEASTS 21-8 ROCHE-2
    L E GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 2 23-21 BUNGE IBERICA-PARANAGUA
    L A FUNDACIÓ CLAROR-1 21-14 NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT
    L B NOVARTIS NTO BARBERà-CHIRINGUITO´S BOYS 21-19 ROCHE-3
    L C NOVARTIS NTO BARBERà-ESPAGUETIS 21-18 FUNDACIÓ CLAROR-2
    L D GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 1 21-15 AFFINITY-BEASTS
    L E ROCHE-1 8-21 GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 2
    L A NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT 21-6 ZIMMER BIOMET-1
    L B EUROFRED-1 21-15 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS DE LA UNO
    L C ROCHE-5 10-21 STUART DELIVERY-S.L.-1
    L D LABORATORIOS RUBIÓ-1 6-21 ROCHE-2
    L E AFFINITY-FACTOR 5 21-7 BUNGE IBERICA-PARANAGUA
12-05 12:30 8F 8F 2B EUROFRED-1   19-21   2C FUNDACIÓ CLAROR-2
    8F 8F 2A NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT   21-14   2E GRUPO CEMENTOS MOLINS-2
12-05 12:30 11-12 11-12 1 BUNGE IBÉRICA-PARANAGUA   24-11   2 ROCHE-3
12-05 12:30 13-14 13-14 1 ROCHE-2   13-21   2 STUART DELIVERY-1
12-05 12:30 15-16 15-16 1 LABORATORIOS RUBIÓ   20-22   2 CUATRECASAS-1
12-05 12:55 4F 4F 1A FUNDACIÓ CLAROR-1   21-16   2B/2C FUNDACIÓ CLAROR-2
    4F 4F 2D AFFINITY-BEASTS   8-21   1B NOVARTIS NTO BARBERÀ-CHIRINGUITO BOYS
    4F 4F 1C NOVARTIS NTO BARBERÀ-ESPAGUETIS   10-21   2A/2E NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT
    4F 4F 1E AFFINITY-FACTOR 5   21-17   1D GRUPO CEMENTOS MOLINS-1
12-05 12:55 17-18 17-18 1 ROCHE-1   14-21   2 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS DE LA UNO
12-05 12:55 19-20 19-20 1 ZIMMER BIOMET-1   21-18   2 ROCHE-5
12-05 13:20 SF SF 1 FUNDACIÓ CLAROR-1   21-7   4 AFFINITY-FACTOR 5
    SF SF 3 NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT   21-17   2 NOVARTIS NTO BARBERÀ-CHIRINGUITO BOYS
12-05 13:20 5-6 5-6 1 GRUPO CEMENTOS MOLINS-1   21-18   2 FUNDACIÓ CLAROR-2
12-05 13:20 7-8 7-8 1 AFFINITY-BEASTS   15-21   2 NOVARTIS NTO BARBERÀ-ESPAGUETIS
12-05 13:55 FINAL FINAL 1 FUNDACIÓ CLAROR-1   19-21 17-21   2 NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT
12-05 13:55 3-4 3-4 1 AFFINITY-FACTOR 5   15-21   2 NOVARTIS NTO BARBERÀ-CHIRINGUITO BOYS