Barcelona 2019
24-08-2019

Equips Podi

Edició Esport Mod. Medalla Logo Equip
bcn2019 Bàsquet U Primer - OR URIACH-1
    U Segon - PLATA TECH DATA-1
    U Tercer - BRONZE IT NOW-1
bcn2019 Bowling F$ Primer - OR ZIMMER BIOMET-CHELINIS
    F$ Segon - PLATA ZIMMER BIOMET-SER
    F$ Tercer - BRONZE NOVARTIS PHARMA-GV-CASI STRIKE
bcn2019 BTT M Primer - OR NOVARTIS NTO BARBERà Jose Miguel Fuentes Campaña
    M Segon - PLATA NOVARTIS NTO PALAFOLLS Ivan Martin Pastor
    M Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO BARBERà Daniel Sánchez Cobo
bcn2019 Cros F Primer - OR LA SOCI Maria Teresa Guardiola Cerveto
    M Primer - OR NOVARTIS NTO BARBERà Sergio Gómez Puerta
    M Segon - PLATA NOVARTIS NTO BARBERà José Miguel Agudo Sierra
    M Tercer - BRONZE GRUPO CEMENTOS MOLINS Gonzalo López Sillero
bcn2019 Cursa F Primer - OR SCHNEIDER ELECTRIC Eva Comas Stokes
    F Segon - PLATA LA SOCI Ana Anguita Rovira
    F Tercer - BRONZE TOKIO MARINE HCC Jessica Dantas
    M Primer - OR SCHNEIDER ELECTRIC Manuel Peñafiel Rebutti
    M Segon - PLATA NOVARTIS NTO PALAFOLLS Xavier Bernal Baena
    M Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO PALAFOLLS Víctor Gonzalo Guirao
bcn2019 Escacs U Primer - OR CECOB Pablo Díaz Flores
    U Segon - PLATA CECOB José Sumelzo
    U Tercer - BRONZE CECOB Eduardo Murat
bcn2019 Fitness & Rhythm U Primer - OR GAES UNA MARCA AMPLIFON Cristina Ávila
    U Segon - PLATA EUROFRED Mónica Rosario Aguilar
    U Tercer - BRONZE TOKIO MARINE HCC Irene Moraleda
bcn2019 Futbol 7 M Primer - OR VOLKSWAGEN GROUP ESPAÑA DISTRIBUCIÓN-VGED
    M Segon - PLATA TOKIO MARINE HCC-1
    M Tercer - BRONZE CRÈDIT ANDORRÀ-1
bcn2019 Futbol Sala M Primer - OR CUATRECASAS-1
    M Segon - PLATA NOVARTIS NTO EL MASNOU-ALCON FUTSAL 2019
    M Tercer - BRONZE FUNDACIÓ CLAROR-1
bcn2019 Gimcana groga U Primer - OR NOVARTIS NTO BARBERà-INFRAS 1
    U Segon - PLATA NOVARTIS NTO EL MASNOU-TOBRAMICINOS
    U Tercer - BRONZE CUATRECASAS-LAS CAIDAS DE MARTA
bcn2019 Gimcana natura U Primer - OR NOVARTIS NTO PALAFOLLS-3
    U Primer - OR NOVARTIS NTO PALAFOLLS-PALADIZE ISLAND
    U Segon - PLATA NOVARTIS NTO PALAFOLLS-PARADIZE ISLAND
    U Segon - PLATA NOVARTIS NTO EL MASNOU-SARDINETES
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO BARBERà-ANALISTAS POWER
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO BARBERà-DESVIS2
bcn2019 Gimcana urbana U Primer - OR NOVARTIS PHARMA-GV-SIMPLY THE BEST
    U Segon - PLATA FIELDFISHER JAUSAS-1
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO LES FRANQUESES-LADY VANISHES
bcn2019 Karts F$ Primer - OR VOLKSWAGEN GROUP ESPAÑA DISTRIBUCIÓN-2 QUATTRO
    F$ Segon - PLATA CRÈDIT ANDORRÀ-1
    F$ Tercer - BRONZE HARIBO-1
bcn2019 Pàdel FB Primer - OR VOLKSWAGEN GROUP ESPAÑA DISTRIBUCIÓN San José/Larracoechea
    FB Segon - PLATA NOVARTIS NTO PALAFOLLS Ameller/Fotouri
    FB Tercer - BRONZE GRUPO CEMENTOS MOLINS Vega/Morales
    FC Primer - OR NOVARTIS NTO BARBERà Morell/Ruiz
    FC Segon - PLATA BUNGE IBERICA Gassiot/Vallejo
    FC Tercer - BRONZE GRUPO CEMENTOS MOLINS Majuelos/Giles
    MA Primer - OR IT NOW Pérez/Casals
    MA Segon - PLATA FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu
    MA Tercer - BRONZE GAES UNA MARCA AMPLIFON Espejo/Orbegozo
    MB Primer - OR GRUPO CEMENTOS MOLINS Baldor/Dolz
    MB Segon - PLATA HARIBO Vila/Nieto
    MB Tercer - BRONZE GRUPO CEMENTOS MOLINS Bogunya/Outomuro
    MC Primer - OR GRUPO CEMENTOS MOLINS Marin/Llopart/Fernández/Teresa
    MC Segon - PLATA GAES UNA MARCA AMPLIFON Vico/Aguilar
    MC Tercer - BRONZE GRUPO CEMENTOS MOLINS Ceron/Usach
    XA Primer - OR GAES UNA MARCA AMPLIFON Espejo/Orbegozo
    XA Segon - PLATA CUATRECASAS Codina/García-consuegra
    XA Tercer - BRONZE UPS Santos/Lencina
    XB Primer - OR AFFINITY Renom/Vilanova
    XB Segon - PLATA GRUPO CEMENTOS MOLINS Morales/Beitia
    XB Tercer - BRONZE GRUPO CEMENTOS MOLINS Ponsà/Fernández
bcn2019 Paella (concurs) U Primer - OR CDM BARCELONA-1
    U Segon - PLATA ESCUDER-2
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO BARBERà-LO MOSKUÑ@S
bcn2019 Paintball U Primer - OR HARIBO-1
    U Primer - OR HARIBO-2
    U Segon - PLATA GRUPO CEMENTOS MOLINS-LAS ALBONDIGAS ASESINAS
    U Segon - PLATA GRUPO CEMENTOS MOLINS-EPOLUXE TEAM
    U Tercer - BRONZE TECH DATA-1
    U Tercer - BRONZE SCHNEIDER ELECTRIC
bcn2019 Pitch & Putt A Primer - OR GRUPO CEMENTOS MOLINS David Diaz Cortes
    A Segon - PLATA LA SOCI Juan Marti Illa
    A Tercer - BRONZE EUROFRED Adria Gracia Carles
bcn2019 Tennis U Primer - OR ENAIRE Hidalgo/Jiménez
    U Segon - PLATA URIACH Montero/Olea
    U Tercer - BRONZE LA SOCI Martinez/Rodon
bcn2019 Tennis Taula U Primer - OR NOVARTIS NTO BARBERà Jonathan Cortes Baz
    U Segon - PLATA GRUPO CEMENTOS MOLINS Esteban Maldonado Manzano
    U Tercer - BRONZE NOVARTIS NTO LES FRANQUESES Fernando Pimentel Tovar
bcn2019 Volei platja U Primer - OR FUNDACIÓ CLAROR-1
    U Segon - PLATA NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT
    U Tercer - BRONZE BUNGE IBERICA-BARCELONA