Barcelona 2019
24-06-2019

Horaris Karts

Grup Data Hora Acció
A1 03-maig, divendres 18:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    18:30 Briefing general
    19:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    19:15 Entrenaments classificatoris
    19:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    19:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    20:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    20:55 Cerimònia de lliurament de premis
A2 03-maig, divendres 20:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:30 Briefing general
    21:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    21:15 Entrenaments classificatoris
    21:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    21:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    22:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    22:55 Cerimònia de lliurament de premis
A3 10-maig, divendres 20:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:30 Briefing general
    21:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    21:15 Entrenaments classificatoris
    21:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    21:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    22:45 Bandera a quadres i fi de cursa
B1 09-maig, dijous 20:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:30 Briefing general
    21:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    21:15 Entrenaments classificatoris
    21:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    21:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    22:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    22:55 Cerimònia de lliurament de premis
B2 10-maig, divendres 18:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    18:30 Briefing general
    19:00 Briefing estratègic als capitans d'equip
    19:15 Entrenaments classificatoris
    19:30 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    19:45 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    20:45 Bandera a quadres i fi de cursa
    20:55 Cerimònia de lliurament de premis
FINAL 17-maig, divendres 20:00 Benvinguda i acreditació dels equips
    20:20 Briefing general
    20:30 Briefing estratègic als capitans d'equip
    20:35 Entrenaments classificatoris
    20:50 Fi classificatoris i preparació graella de sortida
    21:00 Cursa de resistència 1h amb sortida F-1
    22:00 Bandera a quadres i fi de cursa
    22:05 Cerimònia de lliurament de premis