14-11-2018

Equips Top

Edició Esport Mod. Ranking Pts. Logo Equip
IH2018 Gimcana urbana A Primer - OR 10,00 HOTEL ARTS BARCELONA
    A Segon - PLATA 7,00 PRINCESS HOTELS-2
    A Tercer - BRONZE 5,00 SELENTA GROUP-1
    A Quart 3,00 PRINCESS HOTELS-1
    A Cinquè 1,00 AYRE HOTELES-2
val2018 Bowling U Primer - OR 10,00 SPB-1
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC-THE SUPPLY CHAIN BOYS
    U Tercer - BRONZE 5,00 EUROFRED-2
    U Quart 3,00 AAM-1
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC-TEMPLO'S PEOPLE
val2018 Cursa F Primer - OR 3,00 UPS Ana Isabel Sequedo Paredes
    M Primer - OR 7,50 AAM Vicent Grau Jordán
    M Segon - PLATA 5,25 UPS Arturo Cacho Carmona
    M Tercer - BRONZE 3,75 AAM Jose Miguel López Arjona
    M Quart 2,25 UPS Manuel Sanmartin Romeu
    M Cinquè 0,75 ROCHE José Ramón Villanueva Belda
val2018 Futbol 7 M Primer - OR 5,00 SPB
    M Segon - PLATA 3,50 PWC
    M Tercer - BRONZE 2,50 SCHNEIDER ELECTRIC-MELIANA 18
val2018 Karts U Primer - OR 7,50 SPB-1
    U Segon - PLATA 5,25 SCHNEIDER ELECTRIC-LECHUGA2
    U Tercer - BRONZE 3,75 SCHNEIDER ELECTRIC-LA POTENCIA SIN CONTROL NO SIRVE DE NADA
    U Quart 2,25 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS LOLAILOS
    U Cinquè 0,75 AAM-1
val2018 Pàdel U Primer - OR 10,00 DACSA Pastor/Domenech
    U Segon - PLATA 7,00 SPB Gimeno/Ferris
    U Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS Vaello/Gombau
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez
    U Cinquè 1,00 DACSA Astorga/Godoy
val2018 Paintball U Primer - OR 5,00 CUATRECASAS-EQUIPO:
    U Primer - OR 5,00 CUATRECASAS-EQUIPO: PAINTCASAS
    U Segon - PLATA 3,50 AMPLIFON-1
    U Segon - PLATA 3,50 AMPLIFON-2
mad2018 Bowling U Primer - OR 12,50 SCHNEIDER ELECTRIC-DOS CABEZAS Y MEDIA
    U Segon - PLATA 8,75 NOVARTIS SANDOZ-QLIK SENSE MASTERS
    U Tercer - BRONZE 6,25 SCHNEIDER ELECTRIC-AREVA4EVER
    U Quart 3,75 NOVARTIS SANDOZ-TRíO MALIGNO
    U Cinquè 1,25 NOVARTIS SANDOZ-BECATON
mad2018 Cursa M Primer - OR 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC Jose Miguel Diaz Cervera
    M Segon - PLATA 3,50 SCHNEIDER ELECTRIC Javier Espinosa Garcia
    M Tercer - BRONZE 2,50 CUATRECASAS Antonio Dorado SÁnchez
    M Quart 1,50 CUATRECASAS Ricardo Ruiz Gómez
mad2018 Futbol 7 M Primer - OR 7,50 ALLIANZ
    M Primer - OR 7,50 NOVARTIS SANDOZ-NIGHTMARE TEAM
    M Segon - PLATA 5,25 UPS-2
    M Segon - PLATA 5,25 TECH DATA
    M Cinquè 0,75 ROCHE
mad2018 Karts U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC-GETAFE SAT
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC-GETAFE TEAM
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS INSISTENTES
    U Quart 3,00 NOVARTIS SANDOZ-GO CUSTOMER TEAM-GUNNERS
    U Cinquè 1,00 ZIMMER BIOMET-LOS MADRILES
mad2018 Pàdel U Primer - OR 12,50 TECH DATA Hombrados/Piqueras
    U Segon - PLATA 8,75 SCHNEIDER ELECTRIC Hoya/Blas
    U Tercer - BRONZE 6,25 NOVARTIS SANDOZ Sánchez/Saez
    U Quart 3,75 T-SYSTEMS Moral/Seguer
    U Cinquè 1,25 SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero
mad2018 Paintball U Primer - OR 5,00 CUATRECASAS-1
    U Segon - PLATA 3,50 TECH DATA-ALOVERA
    U Tercer - BRONZE 2,50 TECH DATA-ALCOBENDAS
bcn2018 Bàsquet U Primer - OR 7,50 TOKIO MARINE HCC
    U Segon - PLATA 5,25 ALLIANZ
    U Tercer - BRONZE 3,75 HARIBO
    U Quart 2,25 NOVARTIS PHARMA-GV-NVS-TEAM
    U Cinquè 0,75 NOVARTIS NTO BARBERà-CELTICS BARBERA
bcn2018 Bowling U Primer - OR 20,00 TECH DATA-4
    U Segon - PLATA 14,00 GASNATURAL FENOSA-2
    U Tercer - BRONZE 10,00 HARIBO-2
    U Quart 6,00 ZIMMER BIOMET-PIN PALS
    U Cinquè 2,00 ESCUDER-1
bcn2018 BTT F Primer - OR 5,00 ZIMMER BIOMET Berta Olivera Planella
    F Segon - PLATA 3,50 NOVARTIS NTO Les Franqueses Irina García Guixé
    MC Primer - OR 10,00 ROCHE Aurelio Maranga Crispín
    MC Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS NTO BARBERà Jorge Rodríguez Garrido
    MC Tercer - BRONZE 5,00 AMPLIFON Miguel Del Jesus Rosa
    MC Quart 3,00 HARIBO Sergi Fernandez Sallo
    MC Cinquè 1,00 HARIBO Guillem Maya Antunez
    ML Primer - OR 17,50 NOVARTIS NTO BARBERà Jose Miguel Fuentes Campaña
    ML Segon - PLATA 12,25 SCHNEIDER ELECTRIC Juan Torrente Lopez
    ML Tercer - BRONZE 8,75 NOVARTIS NTO Les Franqueses Antonio Ruiz Guzman
    ML Quart 5,25 C.E. PORT DE BARCELONA Sergi Carrasco Sánchez
    ML Cinquè 1,75 ROCHE Alberto Font De Juan
bcn2018 Cros F Primer - OR 7,50 NOVARTIS NTO BARBERà Sira Angulo Jové
    F Segon - PLATA 5,25 GASNATURAL FENOSA Silvia González Ferrer
    F Tercer - BRONZE 3,75 GASNATURAL FENOSA Eva Durán Bonet
    F Quart 2,25 BANCO MEDIOLANUM Marta Faccioli
    F Cinquè 0,75 GASNATURAL FENOSA Francesca Gil Gordillo
    M Primer - OR 17,50 GASNATURAL FENOSA Pere Figueras Nart
    M Segon - PLATA 12,25 BANCO MEDIOLANUM Luís Macías Bayo
    M Tercer - BRONZE 8,75 NOVARTIS NTO BARBERà Sergio Gómez Puerta
    M Quart 5,25 EUROFRED Josep San Mateo
    M Cinquè 1,75 GASNATURAL FENOSA Mario Pablo Berdoy Muñoz
bcn2018 Cursa F Primer - OR 10,00 ZIMMER BIOMET Florence Bertholet
    F Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS NTO BARBERà Blanca Villamañán
    F Tercer - BRONZE 5,00 GASNATURAL FENOSA Francesca Gil Gordillo
    F Quart 3,00 GRUPO CEMENTOS MOLINS Pilar López Torres
    F Cinquè 1,00 GRUPO CEMENTOS MOLINS Monica Lopez Torres
    M Primer - OR 10,00 GASNATURAL FENOSA Miquel Serrano González
    M Segon - PLATA 7,00 ZIMMER BIOMET Xavier Baranda Fraile
    M Tercer - BRONZE 5,00 GRUPO CEMENTOS MOLINS Joan Pérez García
    M Quart 3,00 AFFINITY Jerôme Goff
    M Cinquè 1,00 ROCHE Daniel Portero Villalón
bcn2018 Escacs U Primer - OR 5,00 NOVARTIS NTO Les Franqueses Hilari Sánchez Ríos
    U Segon - PLATA 3,50 NOVARTIS NTO EL MASNOU Joaquim Álvarez
    U Tercer - BRONZE 2,50 TOKIO MARINE HCC Javier Cenoz
bcn2018 Fitness & Rhythm U Primer - OR 17,50 NOVARTIS NTO BARBERà Sandra González Alba
    U Segon - PLATA 12,25 T-SYSTEMS Nati Andueza Barbarin
    U Tercer - BRONZE 8,75 GRUPO SPEC Mari Carmen González Izquierdo
    U Quart 5,25 AFFINITY Elena Prieto
    U Cinquè 1,75 NOVARTIS NTO BARBERà Angélica Hurtado Rivera
bcn2018 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 FREIXENET
    M Segon - PLATA 7,00 VOLKSWAGEN GROUP ESPAÑA DISTRIBUCIÓN
    M Tercer - BRONZE 5,00 BANCO MEDIOLANUM
    M Quart 3,00 HARIBO
    M Cinquè 1,00 URGO-HEALERS
bcn2018 Futbol Sala F Primer - OR 4,00 ATRAPALO
    F Segon - PLATA 2,80 ROCHE
    M Primer - OR 5,00 CRÈDIT ANDORRÀ
    M Segon - PLATA 3,50 FUNDACIÓ CLAROR
    M Tercer - BRONZE 2,50 STUART DELIVERY-S.L.
    M Quart 1,50 CUATRECASAS
bcn2018 Gimcana groga U Primer - OR 10,00 GRUPO SPEC-NOT FAST BUT FURIOUS
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS-TOYOS
    U Quart 3,00 FUNDACIÓ CLAROR-1
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS NTO EL MASNOU-ALCON-YELLOW
bcn2018 Gimcana natura U Primer - OR 7,50 NOVARTIS NTO BARBERÀ-OPEN-SPACE-1
    U Primer - OR 7,50 NOVARTIS NTO BARBERÀ-OPEN SPACE 2
    U Segon - PLATA 5,25 NOVARTIS NTO PALAFOLLS-L@S JOVENES Y GUAP@S
    U Segon - PLATA 5,25 NOVARTIS NTO PALAFOLLS-REMEDIATION TIGERS
    U Tercer - BRONZE 3,75 NOVARTIS NTO BARBERÀ-RED LABEL
    U Tercer - BRONZE 3,75 NOVARTIS NBS-UNA DE BRAVAS
    U Quart 2,25 NOVARTIS ALCON-GV-GLOW ALCON
    U Quart 2,25 EUROFRED-1
    U Cinquè 0,75 CUATRECASAS-SÁBADO 14
    U Cinquè 0,75 CUATRECASAS-VIERNES 13
bcn2018 Gimcana urbana U Primer - OR 5,00 NOVARTIS PHARMA-GV-NVS! A POR EL ORO!
    U Segon - PLATA 3,50 NOVARTIS PHARMA-GV-INFLUENCERS I MILLÈNNIALS
    U Tercer - BRONZE 2,50 CUATRECASAS-BLONDIES
    U Quart 1,50 STUART DELIVERY-1
bcn2018 Karts F$ Primer - OR 20,00 NOVARTIS NTO PALAFOLLS-MOTORSPORT
    F$ Segon - PLATA 14,00 CRÈDIT ANDORRÀ-1
    F$ Tercer - BRONZE 10,00 EUROFRAGANCE-EUROKILLERS
    F$ Quart 6,00 VOLKSWAGEN GROUP ESPAÑA DISTRIBUCIÓN-1
    F$ Cinquè 2,00 ZIMMER BIOMET-FURIUS
bcn2018 Pàdel FB Primer - OR 7,50 ROCHE Montero/Aguiló
    FB Segon - PLATA 5,25 GRUPO CEMENTOS MOLINS Ponsà/Segovia
    FB Tercer - BRONZE 3,75 CUATRECASAS Coca/Sancho
    FB Quart 2,25 NOVARTIS PHARMA-GV Gómez/Escudero
    FB Cinquè 0,75 VOLKSWAGEN GROUP ESPAÑA DISTRIBUCIÓN Monné/Tarhon
    FC Primer - OR 7,50 AMPLIFON Vierge/Núñez
    FC Segon - PLATA 5,25 TECH DATA Muixi/Silva
    FC Tercer - BRONZE 3,75 BUNGE IBERICA Gassiot/Vallejo
    FC Quart 2,25 NOVARTIS PHARMA-GV Benlloch/Cañadell
    FC Cinquè 0,75 ROCHE Tabas/Rioja
    MA Primer - OR 20,00 ROCHE Herrero/Álvarez
    MA Segon - PLATA 14,00 FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu
    MA Tercer - BRONZE 10,00 GASNATURAL FENOSA Lara/Bas
    MA Quart 6,00 VERIPACK EMBALAJES Llovera/Medina
    MA Cinquè 2,00 BUNGE IBERICA Elvira/Torres
    MB Primer - OR 17,50 AMPLIFON Hualde/Patiño
    MB Segon - PLATA 12,25 ROCHE Manchado/Gumà
    MB Tercer - BRONZE 8,75 GRUPO CEMENTOS MOLINS Rius/Bogunyà
    MB Quart 5,25 GRUPO CEMENTOS MOLINS Outomuro/Grau
    MB Cinquè 1,75 BUNGE IBERICA Cudos/Soneira
    MC Primer - OR 7,50 URIACH Solano/Ponte
    MC Segon - PLATA 5,25 ROCHE Jiménez/Torras
    MC Tercer - BRONZE 3,75 ROCHE Ibarguen/Vieira
    MC Quart 2,25 ROCHE Vílchez/Salvador
    MC Cinquè 0,75 NOVARTIS PHARMA-GV Muntané/Lorenzo
    XB Primer - OR 10,00 T-SYSTEMS Bornay/Abad
    XB Segon - PLATA 7,00 AMPLIFON Junco/Comitini
    XB Tercer - BRONZE 5,00 URIACH Martínez/Parra
    XB Quart 3,00 VOLKSWAGEN GROUP ESPAÑA DISTRIBUCIÓN De Pedro/San José
    XB Cinquè 1,00 CUATRECASAS Suriol/Gómez
    XC Primer - OR 5,60 LABORATORIOS RUBIÓ Ros/Larmón
    XC Segon - PLATA 3,92 EUROFRED Tomás/Granados
    XC Tercer - BRONZE 2,80 AMPLIFON Núñez/Guerrero
    XC Quart 1,68 SCHNEIDER ELECTRIC Jaimes/Castro
    XC Cinquè 0,56 TECH DATA Leal/Gil
bcn2018 Paella (concurs) U Primer - OR 12,50 NOVARTIS NBS-LOS VALENCIANOS
    U Segon - PLATA 8,75 AMPLIFON
    U Tercer - BRONZE 6,25 ESCUDER-1
    U Quart 3,75 NOVARTIS NTO EL MASNOU-ANXENETAS
    U Cinquè 1,25 ESCUDER-2
bcn2018 Paintball U Primer - OR 10,00 HARIBO-5
    U Primer - OR 10,00 HARIBO-3
    U Segon - PLATA 7,00 TOKIO MARINE HCC-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 HARIBO-4
    U Tercer - BRONZE 5,00 HARIBO-2
    U Quart 3,00 EUROFRAGANCE-EUROKILLERS
    U Quart 3,00 EUROFRED-1
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS NTO BARBERÀ-INHALACION AT NIGHT 2
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS NTO BARBERÀ-INHALACION AT NIGHT 1
bcn2018 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 GRUPO CEMENTOS MOLINS David Diaz Cortes
    A Segon - PLATA 7,00 ROCHE Tomas Mcgettigan Górriz
    A Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC Roger Garcia Ribó
    A Quart 3,00 ROCHE Edgar Fando Ortega
    A Cinquè 1,00 CRÈDIT ANDORRÀ Guillem Escabrós Noves
bcn2018 Tennis U Primer - OR 7,50 ROCHE Masia/Eldagsen
    U Segon - PLATA 5,25 ROCHE Sachpazis/Berbeito
    U Tercer - BRONZE 3,75 GRUPO CEMENTOS MOLINS Ventura/Coronas
    U Quart 2,25 CUATRECASAS Tilve/Sanz
    U Cinquè 0,75 ROCHE Galindo/Miñarro
bcn2018 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 LA SOCI Jesús Cubells Rocamora
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS NTO Les Franqueses Fernando Pimentel Tovar
    U Tercer - BRONZE 5,00 CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Quart 3,00 CUATRECASAS Sergio Juárez Calvo
    U Cinquè 1,00 GRUPO SPEC José Luis López Morales
    U Cinquè 1,00 ROCHE Eric Martínez Marine
    U Cinquè 1,00 ROCHE Gabriel Romero Gutiérrez
    U Cinquè 1,00 VERIPACK EMBALAJES Jorge Riego García
bcn2018 Volei platja U Primer - OR 10,00 NOVARTIS PHARMA-GV-SET POINT
    U Segon - PLATA 7,00 FUNDACIÓ CLAROR-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS NTO BARBERà-CHIRINGUITO´S BOYS
    U Quart 3,00 AFFINITY-FACTOR 5
    U Cinquè 1,00 GRUPO CEMENTOS MOLINS-GCM 1
val2017 Bowling U Primer - OR 7,50 ROCHE-2
    U Segon - PLATA 5,25 SPB-1
    U Tercer - BRONZE 3,75 SCHNEIDER ELECTRIC-PAREJO, BARRAGÁN & GHILAS
    U Quart 2,25 EUROFRED-2
    U Cinquè 0,75 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS ÁNGELES DE FRAN
val2017 Futbol 7 M Primer - OR 5,00 SPB
    M Segon - PLATA 3,50 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS GALACTICOS
    M Tercer - BRONZE 2,50 LA SOCI
    M Quart 1,50 PWC
val2017 Karts U Primer - OR 7,50 SPB-1
    U Segon - PLATA 5,25 SCHNEIDER ELECTRIC-LECHUGA2
    U Tercer - BRONZE 3,75 SCHNEIDER ELECTRIC-AUTOS LOCOS
    U Quart 2,25 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS LOLAILOS
    U Cinquè 0,75 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
val2017 Pàdel U Primer - OR 7,50 LA SOCI González/López
    U Segon - PLATA 5,25 SCHNEIDER ELECTRIC Sánchez/Cota
    U Tercer - BRONZE 3,75 SPB Gimeno/Blanca
    U Quart 2,25 SCHNEIDER ELECTRIC Sepúlveda/Gómez
    U Cinquè 0,75 LA SOCI Martínez/Muñoz
mad2017 Bàsquet U Primer - OR 5,00 LA SOCI
    U Segon - PLATA 3,50 ALTRAN ESPAÑA
    U Tercer - BRONZE 2,50 SANDOZ FARMA-BLONCESTO
mad2017 Bowling U Primer - OR 12,50 SCHNEIDER ELECTRIC-COMO LOS DEL CADIZ
    U Segon - PLATA 8,75 SCHNEIDER ELECTRIC-WINNERS - PAST
    U Tercer - BRONZE 6,25 SCHNEIDER ELECTRIC-JUSTO TE QUEREMOS
    U Quart 3,75 ROCHE-1
    U Cinquè 1,25 SANDOZ FARMA-LOS LEBOWSKIES
mad2017 Futbol 7 M Primer - OR 5,00 UPS
    M Segon - PLATA 3,50 SANDOZ FARMA-SANDOZ
    M Tercer - BRONZE 2,50 ROCHE
    M Quart 1,50 ALTRAN ESPAÑA
mad2017 Karts U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC-GETAFE-1
    U Segon - PLATA 7,00 LA SOCI-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-FRENANDO ALONSO TEAM
    U Quart 3,00 SANDOZ FARMA-SEAT SANDOZ
    U Cinquè 1,00 SANDOZ FARMA-TE CUIDA
mad2017 Pàdel U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC Blas/Hoya
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC Galli/Parra
    U Tercer - BRONZE 5,00 ROCHE Escudero/Moreno
    U Quart 3,00 SANDOZ FARMA Gutiérrez/Salem
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC Marañón/Gómez
mad2017 Paintball U Primer - OR 7,50 SANDOZ FARMA-LOS GI & JOE
    U Segon - PLATA 5,25 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Tercer - BRONZE 3,75 SANDOZ FARMA-PIM PAM PUMM!
    U Quart 2,25 SANDOZ FARMA-PLATA O PINTURA
    U Cinquè 0,75 AMPLIFON-LOS CHARLIS
bcn2017 Aquatló F Primer - OR 5,00 TOKIO MARINE HCC Anna Zennaro
    M Primer - OR 5,00 ALCON Sergio Cuevas Luján
    M Segon - PLATA 3,50 TOKIO MARINE HCC Peter Tilbrook
    M Tercer - BRONZE 2,50 NOVARTIS FARMA-BDV Daniel Sánchez Cobo
    M Quart 1,50 TOKIO MARINE HCC Amaury Berhault
bcn2017 Bàsquet U Primer - OR 5,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU-1
    U Segon - PLATA 3,50 NOVARTIS FARMA-BDV-BARBERA
    U Tercer - BRONZE 2,50 NOVARTIS FARMA-GV-GRAN VÍA
    U Quart 1,50 LA SOCI-1
    U Cinquè 0,50 EUROFRED-1
bcn2017 Bowling U Primer - OR 20,00 HARIBO-1
    U Segon - PLATA 14,00 NOVARTIS FARMA-GV-STRIKES TEAM
    U Tercer - BRONZE 10,00 GASNATURAL FENOSA-1
    U Quart 6,00 ROCHE-3
    U Cinquè 2,00 ROCHE-5
bcn2017 BTT FC Primer - OR 5,00 ALCON Ana Luque Aranda
    FC Segon - PLATA 3,50 ROCHE Mònica Ferrer Berbegal
    MC Primer - OR 17,50 VERIPACK EMBALAJES Carlos Fernandez Rivero
    MC Segon - PLATA 12,25 HARIBO Antonio Pérez Espada
    MC Tercer - BRONZE 8,75 NOVARTIS FARMA-BDV Ramon Sánchez Fontcuberta
    MC Quart 5,25 NOVARTIS FARMA-BDV Albert Simon Badia
    MC Cinquè 1,75 SANDOZ Antonio Ruiz Guzman
    ML Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC Juan Torrente Lopez
    ML Segon - PLATA 7,00 HARIBO Sergio Alvarez Ruiz
    ML Tercer - BRONZE 5,00 SANDOZ Javier Cañas Perez
    ML Quart 3,00 HARIBO Josep Borrego Paradas
    ML Cinquè 1,00 HARIBO Marc Rodríguez Garcia
bcn2017 Cros F Primer - OR 10,00 GASNATURAL FENOSA Zoa Tomás Bonodo
    F Segon - PLATA 7,00 ALCON Leonides Barba Prada
    F Tercer - BRONZE 5,00 GASNATURAL FENOSA Raquel Simón Castaño
    F Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV Sonia Fournier
    F Cinquè 1,00 ZIMMER BIOMET Carmina Navarro Aymerich
    M Primer - OR 12,50 NOVARTIS FARMA-BDV Sergio Gómez Puerta
    M Segon - PLATA 8,75 GASNATURAL FENOSA Mario Pablo Berdoy Muñoz
    M Tercer - BRONZE 6,25 NOVARTIS FARMA-BDV Jose Miguel Agudo Sierra
    M Quart 3,75 GASNATURAL FENOSA Joan Carles Roig Serra
    M Cinquè 1,25 GASNATURAL FENOSA Xavi Carrillo Gómez
bcn2017 Cursa F Primer - OR 7,50 TOKIO MARINE HCC Pilar Nguema
    F Segon - PLATA 5,25 TOKIO MARINE HCC Kerry Mclaughlin
    F Tercer - BRONZE 3,75 ALCON Janette Parra Rojas
    F Quart 2,25 ZIMMER BIOMET Åsa Nilsson
    F Cinquè 0,75 VOLKSWAGEN GROUP Elena Lopez Martin
    M Primer - OR 10,00 INRED INSPECTION & TESTING Javier Rojo Gallardo
    M Segon - PLATA 7,00 SANDOZ Ivan Torrente Raya
    M Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS NBS Winus Steenhuisen -
    M Quart 3,00 PROMSA Joan Pérez García
    M Cinquè 1,00 ROCHE Joan Manuel López Chaveinte
bcn2017 Escacs U Primer - OR 5,00 ALCON Joaquim Alvarez
    U Segon - PLATA 3,50 TOKIO MARINE HCC Gabriel Esparza
bcn2017 Fitness & Rhythm U Primer - OR 10,00 HARIBO Mónica Fernàndez Mas
    U Segon - PLATA 7,00 EUROFRED Mónica Rosario Aguilar
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-BDV Angelica Hurtado Rivera
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV Sonia Fournier
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA-GV Alicia Garcia Galvez
bcn2017 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 VOLKSWAGEN GROUP-1
    M Segon - PLATA 7,00 GASNATURAL FENOSA-1
    M Tercer - BRONZE 5,00 BANCO MEDIOLANUM-2
    M Quart 3,00 BANDIT-1
    M Cinquè 1,00 BANCO MEDIOLANUM-1
bcn2017 Futbol Sala F Primer - OR 5,00   BASI
    F Segon - PLATA 3,50 ATRÁPALO
    F Tercer - BRONZE 2,50 ROCHE
    M Primer - OR 5,00 HARIBO-1
    M Segon - PLATA 3,50 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU-1
    M Tercer - BRONZE 2,50 ALCON-FUTSAL 2017
    M Quart 1,50 FLUIDRA-1
    M Cinquè 0,50 CRÈDIT ANDORRÀ-1
bcn2017 Gimcana groga U Primer - OR 7,50 FUNDACIÓ CLAROR-RàBIA CLAROR
    U Segon - PLATA 5,25 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Tercer - BRONZE 3,75 TOKIO MARINE HCC-2
    U Quart 2,25 NOVARTIS FARMA-GV-TRAINEES KINGS
    U Cinquè 0,75 FUNDACIÓ CLAROR-CLAROR
bcn2017 Gimcana natura U Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA-BDV-CAFé DEL SU'
    U Primer - OR 10,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Segon - PLATA 7,00 SANDOZ-CONTRAMAREA
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS NBS-A POR EL ORO!!
    U Segon - PLATA 7,00 SANDOZ-CONTRAVIENTO
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-BDV-GRAMENAHUER
    U Tercer - BRONZE 5,00 CETAQUA-3
    U Quart 3,00 ZIMMER BIOMET-V1.1
    U Quart 3,00 ZIMMER BIOMET-1
    U Cinquè 1,00 CETAQUA-1
    U Cinquè 1,00 CETAQUA-2
bcn2017 Gimcana urbana U Primer - OR 7,50 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Segon - PLATA 5,25 NOVARTIS FARMA-GV-TRIDENTE
    U Tercer - BRONZE 3,75 NOVARTIS FARMA-BDV-LAS GERTRUDIS
    U Quart 2,25 NOVARTIS FARMA-BDV-SUPERGIRLS TEAM
    U Cinquè 0,75 CRÈDIT ANDORRÀ-2
bcn2017 Karts F$ Primer - OR 17,50 VOLKSWAGEN GROUP-1
    F$ Segon - PLATA 12,25 SANDOZ-PASSARELLS MOTORSPORT
    F$ Tercer - BRONZE 8,75 HARIBO-4
    F$ Quart 5,25 ALCON-FAST&LOUD
    F$ Cinquè 1,75 SCHNEIDER ELECTRIC-1 AUTOS LOCOS
bcn2017 Pàdel A Primer - OR 30,00 GASNATURAL FENOSA Escrivá/Lara
    A Segon - PLATA 21,00 FUNDACIÓ CLAROR Casacuberta/Mateu
    A Tercer - BRONZE 15,00 AMPLIFON Junco/Barcos
    A Quart 9,00 ALCON Cifuentes/Miana
    A Cinquè 3,00 HARIBO Nieto/Vila
    B Primer - OR 20,00 ALCON Miana/Moreno
    B Segon - PLATA 14,00 PROMSA Bogunya/Rius
    B Tercer - BRONZE 10,00 BANCO MEDIOLANUM Sala/Casal
    B Quart 6,00 HARIBO Garcia/Palmada
    B Cinquè 2,00 ALCON Dagas/Gomez
    C Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA-BDV Martínez/Jiménez
    C Segon - PLATA 7,00 AMPLIFON Rey/Casadevall
    C Tercer - BRONZE 5,00 EUROFRED García/Tomas
    C Quart 3,00 AMPLIFON Comitini/Vidal
    C Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC Trabal/Muñoz
bcn2017 Paella (concurs) U Primer - OR 12,50 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Segon - PLATA 8,75 NOVARTIS FARMA-BDV-LOS MOSCUÑ@S
    U Tercer - BRONZE 6,25 ESCUDER-1
    U Quart 3,75 NOVARTIS NBS-O2COOKS
    U Cinquè 1,25 ALCON-COOL GIRLS
bcn2017 Paintball U Primer - OR 10,00 HARIBO-1
    U Primer - OR 10,00 HARIBO-2
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA-BDV-INHALACION TURNO NOCHE
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA-BDV-INHALACION NOCHE 2
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS ONCOLOGIA-ONCO SUR
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV-MICROPAE
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS ONCOLOGIA-ONCONORTE
bcn2017 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 LA SOCI Juan Marti Illas
    A Segon - PLATA 7,00 AMPLIFON Elisabet Vierge Soriano
    A Tercer - BRONZE 5,00 PROMSA David Diaz Cortes
    A Quart 3,00 AMPLIFON Jordi Sanchez Fernandez
    A Cinquè 1,00 ROCHE Bernat Hosta Rovira
bcn2017 Tennis M Primer - OR 10,00 LA SOCI Ramos/Bañeras
    M Segon - PLATA 7,00 LA SOCI Garralda/Coromina
    M Tercer - BRONZE 5,00 GASNATURAL FENOSA Bofill/Ballestero
    M Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Verdes/Gómez
bcn2017 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Segon - PLATA 7,00 VERIPACK EMBALAJES Jorge Riego García
    U Tercer - BRONZE 5,00 ROCHE Luís Suárez Novau
    U Quart 3,00 HARIBO Albert Amat Barceló
    U Cinquè 1,00 ZIMMER BIOMET Sergio Villa Labrada
bcn2017 Volei platja U Primer - OR 10,00 FUNDACIÓ CLAROR-RÀBIA CLAROR
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA-GV-PINEAPPLES
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-BDV-CHIRINGUITO´S BOYS
    U Quart 3,00 ALTRAN ESPAÑA-1
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA-BDV-VIVA ER BETIS
val2016 Bowling U Primer - OR 7,50 SCHNEIDER ELECTRIC-5
    U Segon - PLATA 5,25 SPB-1
    U Tercer - BRONZE 3,75 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS BARRULLAS
    U Quart 2,25 SCHNEIDER ELECTRIC-CHURRIS TEAM
    U Cinquè 0,75 EUROFRED-1
val2016 Futbol 7 M Primer - OR 5,00 SPB
    M Segon - PLATA 3,50 SCHNEIDER ELECTRIC-F7
    M Tercer - BRONZE 2,50 MICHAEL PAGE
val2016 Karts U Primer - OR 7,50 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS AUTOS LOCOS
    U Segon - PLATA 5,25 SPB-1
    U Tercer - BRONZE 3,75 SCHNEIDER ELECTRIC-LECHUGA 6
    U Quart 2,25 SCHNEIDER ELECTRIC-LOS LOLAILOS
    U Cinquè 0,75 SCHNEIDER ELECTRIC-4
val2016 Pàdel U Primer - OR 7,50 SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo
    U Segon - PLATA 5,25 LA SOCI Lopez/Gonzalez
    U Tercer - BRONZE 3,75 SCHNEIDER ELECTRIC Mihi/Sanchez
    U Quart 2,25 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo
    U Cinquè 0,75 SPB Navarro/Gimeno
mad2016 Bowling U Primer - OR 7,50 SCHNEIDER ELECTRIC-GRI-WINNERS PAST, PRESENT AND FUTURE
    U Segon - PLATA 5,25 EUROFRED-1
    U Tercer - BRONZE 3,75 SCHNEIDER ELECTRIC-GRI-1
    U Quart 2,25 SCHNEIDER ELECTRIC-GRI-DOS CABEZAS Y MEDIA
    U Cinquè 0,75 SCHNEIDER ELECTRIC-GRI-LOS FRONTERA
mad2016 Cursa M Primer - OR 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC José Miguel Díaz Cervera
    M Segon - PLATA 3,50 LA SOCI Rafael Guerrero Molina
    M Tercer - BRONZE 2,50 SCHNEIDER ELECTRIC Javier Espinosa Garcia
    M Quart 1,50 LA SOCI Enrique Lopez Atienza
mad2016 Futbol 7 M Primer - OR 5,00 ISOLUX CORSÁN
    M Segon - PLATA 3,50 TRAGSA
    M Tercer - BRONZE 2,50 ROCHE
    M Quart 1,50 ATENTO
mad2016 Karts U Primer - OR 5,00 LA SOCI-1
    U Segon - PLATA 3,50 SCHNEIDER ELECTRIC-GET-1
    U Tercer - BRONZE 2,50 SCHNEIDER ELECTRIC-GET-2
    U Quart 1,50 EUROFRED-1
    U Cinquè 0,50 EUROFRED-2
mad2016 Pàdel U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC Hoya/Blas
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC Burgos/García
    U Tercer - BRONZE 5,00 ROCHE Moreno/Escudero
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli
    U Cinquè 1,00 ARAG Gómez/Blázquez
mad2016 Paintball U Primer - OR 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-GRI-1
    U Segon - PLATA 3,50 EUROFRED-1
    U Segon - PLATA 3,50 SCHNEIDER ELECTRIC-GRI-GONORREAS
bcn2016 Bàsquet U Primer - OR 7,50 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA 5,25 IT NOW
    U Tercer - BRONZE 3,75 BANCO MEDIOLANUM
    U Quart 2,25 NOVARTIS FARMA-GV-GRAN VíA
    U Cinquè 0,75 GASNATURAL FENOSA
bcn2016 Bowling U Primer - OR 20,00 GASNATURAL FENOSA-2
    U Segon - PLATA 14,00 CSI-1
    U Tercer - BRONZE 10,00 HARIBO-1
    U Quart 6,00 HARIBO-3
    U Cinquè 2,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
bcn2016 BTT FC Primer - OR 5,00 BOEHRINGER INGELHEIM Montserrat Montilla García
    FC Segon - PLATA 3,50 SANDOZ Ana B López Casasola
    MC Primer - OR 17,50 VERIPACK EMBALAJES Carlos Fernandez Rivero
    MC Segon - PLATA 12,25 HARIBO Antonio Munoz Esquiva
    MC Tercer - BRONZE 8,75 HARIBO Antonio Pérez Espada
    MC Quart 5,25 ROCHE Aurelio Maranga Crispín
    MC Cinquè 1,75 NOVARTIS FARMA-BdV Jose Miguel Fuentes Campaña
    ML Primer - OR 10,00 HARIBO Sergio Alvarez Ruiz
    ML Segon - PLATA 7,00 SANDOZ Ivan Gil Palacios
    ML Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC Juan Torrente Lopez
    ML Quart 3,00 SANDOZ Antonio Carrasco García
    ML Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA-BdV José Mª Sánchez Fernández
bcn2016 Cros F Primer - OR 7,50 PUIG Kirsty Bushrod
    F Segon - PLATA 5,25 GASNATURAL FENOSA Francesca Gil Gordillo
    F Tercer - BRONZE 3,75 PUIG Anna Sicart Domec
    F Quart 2,25 PUIG Elisa Costa Valenzuela
    F Cinquè 0,75 ALCON-GV Lucía Serrano Marco
    M Primer - OR 12,50 NOVARTIS FARMA-BdV Sergio Gómez Puerta
    M Segon - PLATA 8,75 NOVARTIS FARMA-BdV Victor Bravo Valdivia
    M Tercer - BRONZE 6,25 GASNATURAL FENOSA Gorka Bonals Sastre
    M Quart 3,75 GASNATURAL FENOSA Miquel Serrano González
    M Cinquè 1,25 LACER, S.A Albert Farré Porta
bcn2016 Cursa F Primer - OR 12,50 NOVARTIS FARMA-BdV Sira Angulo Jové
    F Segon - PLATA 8,75 ARAG Anna Mitja Tristany
    F Tercer - BRONZE 6,25 GASNATURAL FENOSA Zoa Tomás Bonodo
    F Quart 3,75 TOKIO MARINE HCC Kerry Mclaughlin
    F Cinquè 1,25 GASNATURAL FENOSA Francesca Gil Gordillo
    M Primer - OR 17,50 HARIBO David Garcia Sanchez
    M Segon - PLATA 12,25 GASNATURAL FENOSA Carlos Rojo Gallardo
    M Tercer - BRONZE 8,75 INRED INSPECTION & TESTING Javier Rojo Gallardo
    M Quart 5,25 SANDOZ Christian Plaza Carmena
    M Cinquè 1,75 CSI Jordi Monserrat Taltavull
bcn2016 Fitness & Rhythm U Primer - OR 12,50 HARIBO Mónica Fernàndez Mas
    U Segon - PLATA 8,75 NOVARTIS FARMA-BdV Mayra Cayero Romero
    U Tercer - BRONZE 6,25 NOVARTIS FARMA-BdV Angelica Hurtado Rivera
    U Quart 3,75 CRÈDIT ANDORRÀ Estel Sarda Espuga
    U Cinquè 1,25 HARIBO Cristina Cano Cortes
bcn2016 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 GASNATURAL FENOSA-1
    M Segon - PLATA 7,00 BANCO MEDIOLANUM-1
    M Tercer - BRONZE 5,00 VW-AUDI-VAESA
    M Quart 3,00 ROCHE-1
    M Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
bcn2016 Futbol Sala F Primer - OR 5,00 ROCHE
    F Segon - PLATA 3,50 ATRÁPALO
    M Primer - OR 7,50 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    M Segon - PLATA 5,25   OMEGA
    M Tercer - BRONZE 3,75 HARIBO
    M Quart 2,25 CRÈDIT ANDORRÀ
    M Cinquè 0,75 FLUIDRA
bcn2016 Gimcana groga U Primer - OR 10,00 AVAN AMICS DE LA NEUROLOGIA-2
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV-LAS NANCYS CASI RUBIAS
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA-BDV-MICROPAE2
bcn2016 Gimcana natura U Primer - OR 5,00 FUNDACIó CLAROR-2
    U Primer - OR 5,00 FUNDACIó CLAROR-1
    U Segon - PLATA 3,50 SCHNEIDER ELECTRIC-1
    U Segon - PLATA 3,50 SANDOZ-ASEPTIC TEAM
    U Tercer - BRONZE 2,50 NOVARTIS NBS-NBS 1&2 ( GOLD MEDAL :P)
    U Tercer - BRONZE 2,50 NOVARTIS NBS-NBS 2&1 ( GOLD MEDAL :P)
    U Quart 1,50 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Quart 1,50 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Cinquè 0,50 APPCO DIRECT GROUP ESPAÑA SL-2
    U Cinquè 0,50 APPCO DIRECT GROUP ESPAÑA SL-1
bcn2016 Gimcana urbana U Primer - OR 5,00 SANOFI-2
    U Segon - PLATA 3,50 ZIMMER-2
    U Tercer - BRONZE 2,50 SANOFI-1
    U Quart 1,50 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Cinquè 0,50 NOVARTIS FARMA-BDV-1
bcn2016 Karts GF Primer - OR 10,00 NOVARTIS NBS-RACING
    GF Segon - PLATA 7,00 VW-AUDI-Lemans
    GF Tercer - BRONZE 5,00 CALES DE PACHS-1
    GF Quart 3,00 HARIBO-4
    GF Cinquè 1,00 HARIBO-2
bcn2016 Pàdel A Primer - OR 20,00 FLUIDRA Ikuegbuwa/Fernández
    A Segon - PLATA 14,00 GASNATURAL FENOSA Bas/Lara
    A Tercer - BRONZE 10,00 GASNATURAL FENOSA Escrivá/Fernández
    A Quart 6,00 ALCON Nicolas/Cifuentes
    A Cinquè 2,00 LA SOCI Mateos/Faulo
    B Primer - OR 17,50 NOVARTIS NBS Corzo/Ramos
    B Segon - PLATA 12,25 AMPLIFON Hualde/Vidal
    B Tercer - BRONZE 8,75 CSI Fernández/Muñoz
    B Quart 5,25 ROCHE Martín/Hereu
    B Cinquè 1,75 ROCHE Torrecilla/García
bcn2016 Paella (concurs) U Primer - OR 10,00 VERIPACK EMBALAJES-1
    U Segon - PLATA 7,00 ALCON-GV-PAELLATA
    U Tercer - BRONZE 5,00 ZIMMER-2
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV-NO BEER NO PAELLA
    U Cinquè 1,00 HARIBO-2
bcn2016 Paintball U Primer - OR 10,00 HARIBO-2
    U Primer - OR 10,00 HARIBO-1
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-6
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-5
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-BDV-THE PINKYE BOYS
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-BDV-THE PINKIES BOYS COMEN TWINKIS IN DA HOUSE
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV-BAND APART 2
    U Quart 3,00 VERIPACK EMBALAJES-1
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BDV-BAND APART
    U Quart 3,00 VERIPACK EMBALAJES-2
    U Cinquè 1,00 SANDOZ-PALAFOLLS-2
    U Cinquè 1,00 SANDOZ-PALAFOLLS
bcn2016 Pitch & Putt A Primer - OR 17,50 LA SOCI Juan Marti Illa
    A Segon - PLATA 12,25 ROCHE Bernat Hosta Rovira
    A Tercer - BRONZE 8,75 AMPLIFON Jordi Sánchez Fernández
    A Quart 5,25 CRÈDIT ANDORRÀ Josep Escabrós Duró
    A Cinquè 1,75 GASNATURAL FENOSA Ramon Jardí Martí
bcn2016 Tennis M Primer - OR 5,00 GASNATURAL FENOSA Rodríguez/Abella
    M Segon - PLATA 3,50 LA SOCI Campaña/Campaña
    M Tercer - BRONZE 2,50 AVAN AMICS DE LA NEUROLOGIA Costa/Ramos
bcn2016 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 LA SOCI Jesús Cubells Rocamora
    U Segon - PLATA 7,00 CECOB Vicenç Mateu Fernández
    U Tercer - BRONZE 5,00 VERIPACK EMBALAJES Jorge Riego García
    U Quart 3,00 EUROFRED Marc Bastidas Morella
    U Cinquè 1,00 AMPLIFON Joan Ros Cardona
bcn2016 Volei platja U Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR-1
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA-BDV-THE CHIRINGUITO´S BOYS
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS NBS-:-)
    U Quart 3,00 FUNDACIó CLAROR-2
    U Cinquè 1,00 PROMSA-1
    U Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Cinquè 1,00 BOEHRINGER INGELHEIM-1
val2015 Bowling U Primer - OR 10,00 SPB-1
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Albalat Team
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Bolos Locos
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Unos bolos de calidad
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Las incredibowls
val2015 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 DULCESOL
    M Segon - PLATA 7,00 SPB
    M Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC
    M Quart 3,00 LA SOCI
val2015 Karts U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC-La Potencia Sin Control No Sirve De Nada
    U Segon - PLATA 7,00 SPB-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Los Autos Locos
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Lechuga2
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Los Lolailos
val2015 Pàdel U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC Colomer/Sanchez
    U Tercer - BRONZE 5,00 SPB Ferris/Morcillo
    U Quart 3,00 LA SOCI De La Fuente/Martinez
    U Cinquè 1,00 CUATRECASAS Parra/Casp
mad2015 Bowling U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Los Arevitas Return
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Coletas Survival Año 5
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Los Pelacables
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Un Calvo Y Dos Mujeres
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Macauli
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Dos Cabezas Y Media
mad2015 Cursa F Primer - OR 10,00 LA SOCI Inmaculada Guerra Colsa
    F Segon - PLATA 7,00 EUROFRED Esmeralda Garcia De La Torre
    F Tercer - BRONZE 5,00 HP María Luisa Cuesta
    M Primer - OR 10,00 HP José Manuel Álvarez Vega
    M Segon - PLATA 7,00 HP Álvaro Navascues
    M Tercer - BRONZE 5,00 EUROFRED Samuel Ruiz Garvin
    M Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC Javier Espinosa Garcia
    M Cinquè 1,00 LA SOCI German Ignacio Garcia Utrabo
mad2015 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 CEPSA-1
    M Segon - PLATA 7,00 HP-1
    M Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Telvent
    M Quart 3,00 ROCHE-1
mad2015 Karts U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Cat2000
    U Segon - PLATA 7,00 LA SOCI-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Los Aparcaos Oooole
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC-5 Notingas Prisas
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Los Ultimos
mad2015 Pàdel U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC Cardeña/De La Morena
    U Segon - PLATA 7,00 HP De Mier/De La Torre
    U Tercer - BRONZE 5,00 HP Martínez/Tang
    U Quart 3,00 HP Jove/Rodríguez
    U Cinquè 1,00 HP Benito/Villanueva
mad2015 Paintball U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Vais a morir - Pim Pam Toma Lacasitos
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-Chicos
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Ots Team Paintball
    U Tercer - BRONZE 5,00 EUROFRED-1
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-Chicas
bcn2015 Aquatló F Primer - OR 10,00 PROMSA Elena Colomina Milán
    F Segon - PLATA 7,00 PROMSA Marta Casasayas Ribalta
    F Tercer - BRONZE 5,00 ALCON Mari Carmen Márquez Salas
    M Primer - OR 10,00 ALCON Sergio Cuevas Luján
    M Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA-BdV Javier Muñoz Rodríguez
    M Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-GV Winus Steenhuisen -
    M Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-GV Toni Cosmo
    M Cinquè 1,00 B. BRAUN Esteve Parera Vilageliu
bcn2015 Bàsquet U Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA-GV-ALCON
    U Segon - PLATA 7,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Tercer - BRONZE 5,00 IT NOW
    U Quart 3,00 PROMSA
    U Cinquè 1,00 B. BRAUN
bcn2015 Bowling U Primer - OR 10,00 GASNATURAL FENOSA-2
    U Segon - PLATA 7,00 ALCON-SAFETY
    U Tercer - BRONZE 5,00 HARIBO-4
    U Quart 3,00 ROCHE-3
    U Cinquè 1,00 HARIBO-1
bcn2015 BTT FC Primer - OR 10,00 BOEHRINGER INGELHEIM Hanna Stockhecke
    FC Segon - PLATA 7,00 GASNATURAL FENOSA Encarna Verdú Roca
    FC Tercer - BRONZE 5,00 SANDOZ Ana B López Casasola
    FC Quart 3,00 GASNATURAL FENOSA Paloma Rosado De Arteaga
    MC Primer - OR 10,00 VERIPACK EMBALAJES Carlos Fernandez Rivero
    MC Segon - PLATA 7,00 HARIBO Antonio Pérez Espada
    MC Tercer - BRONZE 5,00 B. BRAUN Santiago Abel Bermudez Anton
    MC Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BdV David Regal Moreno
    MC Cinquè 1,00 ROCHE Aurelio Maranga
    ML Primer - OR 10,00 CUMSA Daniel Carbó
    ML Segon - PLATA 7,00 SANDOZ Antonio Carrasco García
    ML Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Alberto Vizuete Sierra
    ML Quart 3,00 B. BRAUN Domingo Sancho Porras
    ML Cinquè 1,00 BOEHRINGER INGELHEIM Jordi Pajuelo Muñoz
bcn2015 Cros F Primer - OR 10,00 GASNATURAL FENOSA Zoa Tomás Bonodo
    F Segon - PLATA 7,00 GASNATURAL FENOSA Rosa Asensio
    F Tercer - BRONZE 5,00 GASNATURAL FENOSA Francesca Gil Gordillo
    F Quart 3,00 HEWLETT-PACKARD Lea Morgenthaler
    F Cinquè 1,00 ZIMMER Vima Delgado Gómez
    M Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA-BdV Sergio Gómez Puerta
    M Segon - PLATA 7,00 GASNATURAL FENOSA Mario Pablo Berdoy Muñoz
    M Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-BdV Victor Bravo Valdivia
    M Quart 3,00 GASNATURAL FENOSA Edgar García Corominas
    M Cinquè 1,00 GASNATURAL FENOSA Joan Carles Roig Serra
bcn2015 Cursa F Primer - OR 10,00 KPMG Anna Garcia
    F Segon - PLATA 7,00 FUNDACIÓ POLITÈCNICA DE CATALUNYA Ana Vanessa Garrido Moreno
    F Tercer - BRONZE 5,00 B. BRAUN Olga Cobos Porcel
    F Quart 3,00 KPMG Ainara Anton
    F Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Ángela Castillo España
    M Primer - OR 10,00 HARIBO David Garcia Sanchez
    M Segon - PLATA 7,00 SANDOZ Christian Plaza Carmena
    M Tercer - BRONZE 5,00 ROCHE Luis Martín De Rioja
    M Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-GV Ferran Corzo
    M Cinquè 1,00 ROCHE Ricardo Quintana Carrasco
bcn2015 Escacs U Primer - OR 10,00 KPMG Carles Otero
    U Segon - PLATA 7,00 CECOB Pablo Díaz Flores
    U Tercer - BRONZE 5,00 CECOB Eduard Murat
    U Quart 3,00 CECOB Jacinto Plaza Castro
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA-BdV Agustín Jurado García
bcn2015 Fitness & Rhythm U Primer - OR 10,00 HARIBO Mónica Fernàndez Mas
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA-GV Natalia Osorio Álvarez
    U Tercer - BRONZE 5,00 IPSEN Lina Ruiz Gómez
    U Quart 3,00 ALCON Sandra Torrent Orús
    U Cinquè 1,00 HARIBO Carmen Madueño Gomez
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA-GV Laura Cantó
bcn2015 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 ESTEVE
    M Segon - PLATA 7,00   UB-QUÍMICA
    M Tercer - BRONZE 5,00 B. BRAUN
    M Quart 3,00 VW-AUDI
    M Cinquè 1,00 HEWLETT-PACKARD
bcn2015 Futbol Sala F Primer - OR 10,00 ROCHE
    F Segon - PLATA 7,00   URLL
    F Tercer - BRONZE 5,00 ATRÁPALO
    M Primer - OR 10,00 UB-FARMÀCIA
    M Segon - PLATA 7,00 HARIBO
    M Tercer - BRONZE 5,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU-fsa
    M Quart 3,00 B. BRAUN
    M Cinquè 1,00 SANOFI
bcn2015 Gimcana aquàtica U Primer - OR 10,00 CUMSA-LIBERAD A WILLY!
bcn2015 Gimcana groga U Primer - OR 10,00 CETAQUA-2
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-4
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Cinquè 1,00 KPMG-3
bcn2015 Gimcana natura U Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR-1
    U Primer - OR 10,00 B. BRAUN-5
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 SANDOZ-Endotoxinas
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-GV-Fusión BCN-MADRID
    U Quart 3,00 B. BRAUN-Qualifacturing II
    U Quart 3,00 B. BRAUN-Qualifacturing I
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC-No siempre es lunes
    U Cinquè 1,00 KPMG-3
bcn2015 Gimcana urbana U Primer - OR 10,00 VERIPACK EMBALAJES-1
    U Segon - PLATA 7,00 ALCON-QUíMICA
    U Tercer - BRONZE 5,00 SANOFI-1
    U Quart 3,00 ZIMMER-Walking Girls
    U Cinquè 1,00 AMPLIFON-1
bcn2015 Karts GF Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA-GV-NBS Racing
    GF Segon - PLATA 7,00 B. BRAUN-Reencuentro
    GF Tercer - BRONZE 5,00 VW-AUDI-3
    GF Quart 3,00 B. BRAUN-NitroMermas
    GF Cinquè 1,00 CALES DE PACHS-1
bcn2015 Pàdel U Primer - OR 10,00 KPMG Francia/Vilalta
    U Segon - PLATA 7,00 KPMG Tudela/Sala
    U Tercer - BRONZE 5,00 GASNATURAL FENOSA Cabeza/Salgado
    U Quart 3,00 KPMG Manada/Martinez
    U Cinquè 1,00 NESTLÉ Campos/Suau
bcn2015 Paella (concurs) U Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA-BdV-Chefguevara Team
    U Segon - PLATA 7,00 EUROFRED-Callejeros Paelleros
    U Tercer - BRONZE 5,00 HARIBO-2
    U Quart 3,00 ALCON-Cooking Girl´s 2
    U Cinquè 1,00 VERIPACK EMBALAJES
bcn2015 Paintball U Primer - OR 10,00 HEWLETT-PACKARD-1
    U Primer - OR 10,00 HARIBO-1
    U Segon - PLATA 7,00 HARIBO-4
    U Segon - PLATA 7,00 HARIBO-3
    U Tercer - BRONZE 5,00 HEWLETT-PACKARD-3
    U Tercer - BRONZE 5,00 HEWLETT-PACKARD-2
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BdV-What else?
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BdV-LOS RAYAOS
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-3
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA-BdV-THE PAINTERS
    U Cinquè 1,00 B. BRAUN-4
    U Cinquè 1,00 B. BRAUN-1
bcn2015 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 ROCHE Bernat Hosta Rovira
    A Segon - PLATA 7,00 EUROFRED Francesc Gelabert
    A Tercer - BRONZE 5,00 CRÈDIT ANDORRÀ Guillem Escabrós Noves
    A Quart 3,00 GASNATURAL FENOSA Ramon Jardí Martí
    A Cinquè 1,00 LA SOCI Antoni Bonvehi Mas
bcn2015 Tennis U Primer - OR 10,00 ROCHE Herrera /de la Fuente
    U Segon - PLATA 7,00 HEWLETT-PACKARD Hernanz/Coolen
    U Tercer - BRONZE 5,00 KPMG Lardy/Herrero
    U Quart 3,00 KPMG Perez/Martin
    U Cinquè 1,00 B. BRAUN Gomez/Romero
bcn2015 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 VERIPACK EMBALAJES Jorge Riego García
    U Segon - PLATA 7,00 CUMSA Ricardo Lopes
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA-BdV Aarón González García
    U Quart 3,00 CUMSA David Navarra Estañol
    U Cinquè 1,00 CUMSA Toni Montesinos
bcn2015 Volei platja U Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR
    U Segon - PLATA 7,00 HEWLETT-PACKARD
    U Tercer - BRONZE 5,00 ALCON-Viajes
    U Quart 3,00 PROMSA-Eu que sei
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA-BDV-Monarquía
val2014 Bowling U Primer - OR 10,00 SUAVIZANTES Y PLASTIFICANTES BITUMINOSOS-1
    U Segon - PLATA 7,00 COLEBEGA, S.A.-2
    U Tercer - BRONZE 5,00 COLEBEGA, S.A.-3
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC-EL TRIDENTE
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Beers TEAM
val2014 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 SPB
    M Segon - PLATA 7,00 DULCESOL
    M Tercer - BRONZE 5,00 GRUPO DIARIO DE LEVANTE
    M Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-F7
val2014 Karts GF Primer - OR 10,00 COLEBEGA, S.A.-3
    GF Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC-La potencia sin control, no sirve de nada.
    GF Tercer - BRONZE 5,00 SUAVIZANTES Y PLASTIFICANTES BITUMINOSOS-1
    GF Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC-LECHUGA6
    GF Cinquè 1,00 COLEBEGA, S.A.-1
val2014 Pàdel U Primer - OR 10,00 GRUPO DIARIO DE LEVANTE García/Vallbona
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo
    U Tercer - BRONZE 5,00 GRUPO DIARIO DE LEVANTE Mouro/Dombriz
    U Quart 3,00 ATENTO Gómez/Moreno
    U Cinquè 1,00 SPB Gómez/Ibáñez
val2014 Paintball U Primer - OR 10,00 DULCESOL
    U Segon - PLATA 7,00 COLEBEGA, S.A.-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
mad2014 Bàsquet U Primer - OR 10,00 CEPSA
    U Segon - PLATA 7,00 FUNDACIÓN BOBATH
mad2014 Bowling U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-LOS PELACABLES
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-LOS JUGONES
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-2 PELOS Y MEDIO
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-SIN CALVO NO HAY GLORIA
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-GÜANSINNAIS
mad2014 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 INFOJOBS-SCM
    M Segon - PLATA 7,00 CEPSA-1
mad2014 Karts GF Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-CAT2000
    GF Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-RACING TEAM
    GF Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-GASOIL MONKEY
    GF Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    GF Cinquè 1,00 EUROFRED-1
mad2014 Pàdel M Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Blas/Hoya
    M Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Cardeña/Lafuente
    M Tercer - BRONZE 5,00 CEPSA Martinez/Alvarez
    M Cinquè 1,00 NOVARTIS SANDOZ Vara/Gutiérrez
    U Quart 3,00 CEPSA Pinalla/Frechilla
mad2014 Paintball U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-LOS DEL MEDIO
    U Segon - PLATA 7,00 EUROFRED-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-3
    U Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-4
bcn2014 Aquatló F Primer - OR 10,00 CITIGROUP Emilie Therolle
    F Segon - PLATA 7,00 PROMSA Elena Colomina Milán
    M Primer - OR 10,00 B. BRAUN Samuel Madrid Giménez
    M Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS CH Alex Pardo Ferrandiz
    M Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS ALCON Sergio Cuevas Luján
    M Quart 3,00 ZIMMER Fernando Dañobeitia Bordeje
    M Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA BdV Javier Muñoz Rodríguez
bcn2014 Bàdminton U Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR Albert Riudebàs Coquard
    U Segon - PLATA 7,00 HEWLETT-PACKARD Joan Vidal Fortià
    U Tercer - BRONZE 5,00 FUNDACIó CLAROR Ignasi Casacuberta Martí
    U Quart 3,00 HEWLETT-PACKARD Li Qian
    U Cinquè 1,00 HEWLETT-PACKARD-Hua Zhao
bcn2014 Bàsquet U Primer - OR 10,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA 7,00 IT NOW
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA GV
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA BDV-A POR EL ORO
    U Cinquè 1,00 ALLIANZ
bcn2014 Bowling U Primer - OR 10,00 GASNATURAL FENOSA-1
    U Segon - PLATA 7,00 CSI-GROUP
    U Tercer - BRONZE 5,00 GASNATURAL FENOSA-2
    U Quart 3,00 KPMG-1
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA GV-PIMPINELA
    U Cinquè 1,00 B. BRAUN-1
bcn2014 BTT FC Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA BdV Aïda Muntal Coronado
    FC Segon - PLATA 7,00 GASNATURAL FENOSA Paloma Rosado De Arteaga
    MC Primer - OR 10,00 HARIBO Sergio Alvarez Ruiz
    MC Segon - PLATA 7,00 HARIBO Antonio Ramirez Montenegro
    MC Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA BdV Jorge Rodríguez Garrido
    MC Quart 3,00 HARIBO Antonio Perez Espada
    MC Cinquè 1,00 GASNATURAL FENOSA Jordi Villena Arto
    ML Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA Emilio José González Moreno
    ML Segon - PLATA 7,00 CUMSA Daniel Carbó
    ML Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA BdV Albert Simon Badia
    ML Quart 3,00 EUROFRED Serafi Pérez Galindo
    ML Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA BdV Jose Miguel Fuentes Campaña
bcn2014 Cros F Primer - OR 10,00 HARIBO Montse Soler Casals
    F Segon - PLATA 7,00 GASNATURAL FENOSA Zoa Tomás Bonodo
    F Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA BdV Sira Angulo Jové
    F Quart 3,00 GASNATURAL FENOSA Virginia López Rebollo
    F Cinquè 1,00 GASNATURAL FENOSA María Dolores Cid López
    M Primer - OR 10,00 HARIBO David Garcia Sanchez
    M Segon - PLATA 7,00 LA SOCI German Jover Vinuesa
    M Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA BdV Sergio Gómez Puerta
    M Quart 3,00 NOVARTIS FARMA BdV Carlos Salvador Castro
    M Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA Roberto Medina Anton
bcn2014 Cursa F Primer - OR 10,00 KPMG Anna Garcia
    F Segon - PLATA 7,00 PROMSA Núria Tutusaus Quesada
    F Tercer - BRONZE 5,00 FUNDACIÓ POLITÈCNICA DE CATALUNYA Ana Vanessa Garrido Moreno
    F Quart 3,00 KPMG Ainara Anton
    F Cinquè 1,00 B. BRAUN Isabel Hernández
    M Primer - OR 10,00 GASNATURAL FENOSA Carlos Rojo Gallardo
    M Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS SANDOZ Christian Plaza Carmena
    M Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS ALCON Ignasi Nosàs Garcia
    M Quart 3,00 GASNATURAL FENOSA Edgar García Corominas
    M Cinquè 1,00 B. BRAUN Ivan Martínez López
bcn2014 Escacs U Primer - OR 10,00 GASNATURAL FENOSA Carlos Enrique Bravo Tous
    U Segon - PLATA 7,00 CECOB Pablo Díaz Flores
    U Tercer - BRONZE 5,00 B. BRAUN José María Fortes Gil
    U Quart 3,00 KPMG Carles Otero
    U Cinquè 1,00 GASNATURAL FENOSA Albert Gómez Carrasco
bcn2014 Fitness & Rhythm U Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA BdV Amalia Martínez Romea
    U Segon - PLATA 7,00 HARIBO Mónica Fernàndez Mas
    U Tercer - BRONZE 5,00 PROMSA Mariona Massana Figueras
    U Quart 3,00 NOVARTIS CH Teresa Candela Peñarrubia
    U Cinquè 1,00 IPSEN Monica I. Rodríguez Fernández
bcn2014 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 B. BRAUN-2
    M Segon - PLATA 7,00 UB
    M Tercer - BRONZE 5,00 KPMG-1
    M Quart 3,00 GASNATURAL FENOSA
    M Cinquè 1,00 HARIBO-3
bcn2014 Futbol Sala F Primer - OR 10,00 UB-2
    F Segon - PLATA 7,00 UB-1
    F Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA GV-GIRLS
    F Quart 3,00 ATRAPALO
    M Primer - OR 10,00 UB
    M Segon - PLATA 7,00 FLUIDRA
    M Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-MOLINS
    M Quart 3,00 HEWLETT-PACKARD
    M Cinquè 1,00 VW-AUDI
bcn2014 Gimcana aquàtica U Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA BDV-SURCANDO CANALES
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA BDV-STORMTROOPERS
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS FARMA BDV-SURCANDO CANALES III
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA BDV-GUACHICANDEIRA
bcn2014 Gimcana urbana U Primer - OR 10,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 B. BRAUN-PIñA Y POLLO
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA BDV-CAZAFANTASMAS
    U Cinquè 1,00 CUMSA-CONSENS
bcn2014 Karts GF Primer - OR 10,00 VW-AUDI-1
    GF Segon - PLATA 7,00 B. BRAUN-BRAWN GP
    GF Tercer - BRONZE 5,00 B. BRAUN-3
    GF Quart 3,00 VW-AUDI-2
    GF Cinquè 1,00 B. BRAUN-REENCUENTRO
bcn2014 Pàdel U Primer - OR 10,00 KPMG Vilalta/Francia
    U Segon - PLATA 7,00 GASNATURAL FENOSA Cabeza/Prats
    U Tercer - BRONZE 5,00 GASNATURAL FENOSA Bas/Lara
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA Jarillo/Vila
    U Cinquè 1,00 B. BRAUN Blanco/Herrero
bcn2014 Paella (concurs) U Primer - OR 10,00 IPSEN
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA-BDV-CHEFGUEVARA TEAM (LA REVOLUSIóN DE LAS PAELLAS)
    U Tercer - BRONZE 5,00 CALES DE PACHS
    U Quart 3,00 CUMSA-2
    U Cinquè 1,00 B. BRAUN-COMPRAS
bcn2014 Paintball U Primer - OR 10,00 KPMG-3
    U Primer - OR 10,00 KPMG-2
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA BDV-PERDEDORES DE LA NOCHE
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS FARMA BDV-LOS AMOS DE LA NOCHE
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-DARK AVENGERS
    U Tercer - BRONZE 5,00 KPMG-1
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA BDV-LOS PAQUETES
    U Cinquè 1,00 SANDOZ-S SANDOZ-MELENDI
bcn2014 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 EUROFRED Francesc Gelabert
    A Segon - PLATA 7,00 GASNATURAL FENOSA Ramon Jardí Martí
    A Tercer - BRONZE 5,00 HARIBO Francesc Xavier Miñano Viñuales
    A Quart 3,00 CRÈDIT ANDORRÀ Guillem Escabrós Noves
    A Cinquè 1,00 CRÈDIT ANDORRÀ Josep Escabrós Duró
bcn2014 Raid natura Reptes U Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR
    U Segon - PLATA 7,00 CITIGROUP-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 CALES DE PACHS-1
    U Quart 3,00 IPSEN-1
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA BDV-LAS NANCIS CASI RUBIAS
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA BDV-LAS NANCIS RUBIAS
bcn2014 Tennis U Primer - OR 10,00 NOVARTIS FARMA GV Soldevilla/Collazos
    U Segon - PLATA 7,00 LA SOCI Campaña/Campaña
    U Tercer - BRONZE 5,00 KPMG Iturgoyen/Perez
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA BdV Muñoz/Giménez
bcn2014 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 LA SOCI Jesús Cubells Rocamora
    U Segon - PLATA 7,00 LA SOCI Jorge Rins Claramonte
    U Tercer - BRONZE 5,00 HEWLETT-PACKARD Rene Fortes-Sanchez
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA BdV Xavier Casals Navarro
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS FARMA BdV Aarón González García
bcn2014 Volei platja U Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR
    U Segon - PLATA 7,00 HEWLETT-PACKARD
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS ALCON-LICENCIA PARA GANAR
    U Quart 3,00 NOVARTIS FARMA BDV-2
    U Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA
mad2013 Bowling U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-A por el bronce!!! Si se puede...
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Los Güachinnain
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Se nos han cruzado los cables
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-No me toquéis los bolo
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Con dos bolos y un palito
mad2013 Karts GF Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Penúltimos
    GF Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Perlis-Meison
    GF Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Schneider Racing Team
    GF Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    GF Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
mad2013 Pàdel U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Burgos/Garcia
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Torrens/Parra
    U Tercer - BRONZE 5,00 FOSTER WHEELER Garcia/L'hotellerie-fallois
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Bonitch/Gómez
    U Cinquè 1,00 FOSTER WHEELER Amesti/Miro
mad2013 Paintball U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Los chocolomos
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-2
    U Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-3
val2013 Bowling U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-See5 Beer's Team
    U Segon - PLATA 7,00 COLEBEGA, S.A.-7
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Almasee1
    U Quart 3,00 COLEBEGA, S.A.-1
    U Cinquè 1,00 COLEBEGA, S.A.-5
val2013 Golf U Primer - OR 10,00 BOSAL Luís Fernando Millán Herrera
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Roberto Gregorio Rodrigo
    U Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Francisco Ferrandis Pons
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Bernardo García Úbeda
val2013 Karts GF Primer - OR 10,00 COLEBEGA, S.A.-3
    GF Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-La Potencia Sin Control No Sirve De Nada
    GF Tercer - BRONZE 5,00 COLEBEGA, S.A.-4
    GF Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Que Fas & Que Furius
    GF Cinquè 1,00 COLEBEGA, S.A.-1
val2013 Paintball U Primer - OR 10,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA
    U Segon - PLATA 7,00 COLEBEGA, S.A.
    U Tercer - BRONZE 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Pim Pam Pum
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Super Nenas 44
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Las Marchosas Maquineras
bcn2013 Aquatló F Primer - OR 10,00 OPTUM SPAIN Maria Rosa Manich Tarradellas
    F Segon - PLATA 7,00 CITIGROUP Emilie Therolle
    F Tercer - BRONZE 5,00 OPTUM SPAIN Montse Camps Plana
    M Primer - OR 10,00 NOVARTIS-Alcon Sergio Cuevas
    M Segon - PLATA 7,00 OPTUM SPAIN Fernando Rojas Sanchez
    M Tercer - BRONZE 5,00 GATES P.T. SPAIN S.A. Miquel Peña Pitarch
bcn2013 Bàsquet U Primer - OR 10,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA 7,00 IT NOW
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-Pharma_BdV
    U Quart 3,00 TROVIT
    U Cinquè 1,00 VW-AUDI
bcn2013 Bowling U Primer - OR 10,00 INFOJOBS.NET-1
    U Segon - PLATA 7,00 DAMM-CERVECERIA
    U Tercer - BRONZE 5,00 CITIGROUP
    U Quart 3,00 HARIBO-1
    U Cinquè 1,00 INFOJOBS.NET-2
bcn2013 BTT FC Primer - OR 10,00 ATRAPALO Inés Ures Nogués
    MC Primer - OR 10,00 VW-AUDI Borja Alonso Castellet
    MC Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Edwin Alejandro Cañas Guarin
    MC Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-Alcon Miguel Angel Armenteros Vilchez
    MC Quart 3,00 DAMM Jordi Calomarde Español
    MC Cinquè 1,00 DAMM Sergio Tapia Martin
    ML Primer - OR 10,00 ATRAPALO Manuel Roca Pintado
    ML Segon - PLATA 7,00 KPMG Eduard Rosell
    MM Primer - OR 10,00 VW-AUDI Daniel Márquez Solé
    MM Segon - PLATA 7,00 DAMM Antonio Zárate García
    MM Tercer - BRONZE 5,00 DAMM Pere Monrás Paxau
    MM Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Sergio Seguer Perez
    MM Cinquè 1,00 VW-AUDI Fco. Javier Fernandez Lopez
bcn2013 Cros F Primer - OR 10,00 NOVARTIS-Pharma_BdV Sandra Sánchez Carmona
    F Segon - PLATA 7,00 CSI Sandra Anglès
    F Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-Pharma_BdV África López-Braña Olea
    M Primer - OR 10,00 NOVARTIS-Pharma David Verdura
    M Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS-Pharma_BdV Sergio Gómez Puerta
    M Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-Pharma_BdV Andres Lopez Serrano
    M Quart 3,00 CSI Daniel Perales Carbonero
    M Cinquè 1,00 NOVARTIS-Pharma_BdV Enrique Rodriguez Navajas
bcn2013 Cursa F Primer - OR 10,00 NESTLE Nadia Solana Garcia
    F Segon - PLATA 7,00 TROVIT Camille López Carreno
    F Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-Pharma_BdV Sira Angulo Jove
    F Quart 3,00 EUROFRAGANCE Iris Clusella
    F Cinquè 1,00 TROVIT Hannah Murphy
    M Primer - OR 10,00 HARIBO David Garcia Sanchez
    M Segon - PLATA 7,00 NESTLE Rubén Martín Peinado
    M Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-Sandoz Christian Plaza Carmena
    M Quart 3,00 NOVARTIS-Alcon Ignasi Nosàs Garcia
    M Cinquè 1,00 NOVARTIS-Pharma_BdV Daniel Sanchez Cobo
bcn2013 Escacs U Primer - OR 10,00 CECOB Pablo Díaz Flores
    U Segon - PLATA 7,00 SICMA21 Jordi Mateu Cama
    U Tercer - BRONZE 5,00 SICMA21 Miguel García Márquez
    U Quart 3,00 DAMM Jesús Fernández Ruiz
    U Cinquè 1,00 DAMM Rafael Garcia Pastor
bcn2013 Esquaix M Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR Ignasi Casacuberta Martí
    M Segon - PLATA 7,00 KPMG Andreu Molina
bcn2013 Fitness & Rhythm U Primer - OR 10,00 NOVARTIS-Vaccines Laura Rodríguez Saldana
    U Segon - PLATA 7,00 HARIBO Mónica Fernàndez Mas
    U Tercer - BRONZE 5,00 TROVIT Andrea Rodríguez Bonmatí
    U Quart 3,00 NOVARTIS-Pharma_BdV Amalia Martínez Romea
    U Cinquè 1,00 DAMM Jimena Szescielisnki Laino
bcn2013 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 KPMG
    M Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Sant Boi
    M Tercer - BRONZE 5,00 DAMM-ESTRELLA DAMM-1
    M Quart 3,00 DAMM-ORANGE
    M Cinquè 1,00 DAMM-ESTRELLA DAMM-2
bcn2013 Futbol Sala F Primer - OR 10,00   BLUE & YELL, co
    F Segon - PLATA 7,00   TEAM Coaching
    F Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-Pharma-F
    F Quart 3,00 ATRAPALO
    M Primer - OR 10,00 FLUIDRA
    M Segon - PLATA 7,00   OMEGA
    M Tercer - BRONZE 5,00 DAMM-ESTRELLA DAMM
    M Quart 3,00 NOVARTIS-Pharma_BdV-M
    M Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Molins
bcn2013 Gimcana aquàtica U Primer - OR 10,00 KPMG-3
    U Segon - PLATA 7,00 KPMG-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-Pharma_BdV-1
    U Quart 3,00 NOVARTIS-Pharma
    U Cinquè 1,00 KPMG-2
bcn2013 Gimcana urbana U Primer - OR 10,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-Cuatrevalentes
    U Segon - PLATA 7,00 VW-AUDI
    U Tercer - BRONZE 5,00 TROVIT-1
    U Quart 3,00 TROVIT-2
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS-Pharma_BdV
bcn2013 Karts GF Primer - OR 10,00 VW-AUDI-2
    GF Segon - PLATA 7,00 VW-AUDI-4
    GF Tercer - BRONZE 5,00 CALES DE PACHS-1
    GF Quart 3,00 DAMM-DC
    GF Cinquè 1,00 CRÈDIT ANDORRÀ-1
bcn2013 Pàdel U Primer - OR 10,00 KPMG Larregola/Selva
    U Segon - PLATA 7,00 FUNDACIó CLAROR Casacuberta/Pérez
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-Pharma Cuello de oro/Perez
    U Quart 3,00 CRÈDIT ANDORRÀ Escoriza/Ros
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS-Pharma Marín/Soldevilla
bcn2013 Paella (concurs) U Primer - OR 10,00 CALES DE PACHS-1
    U Segon - PLATA 7,00 DAMM-LA PAELLA INEDIT
    U Tercer - BRONZE 5,00 TROVIT-2
    U Quart 3,00 DAMM-PAELLA ESTRELLA
    U Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-Cuatrearrossos
bcn2013 Paintball U Primer - OR 10,00 TROVIT-1
    U Primer - OR 10,00 DAMM-PRAT
    U Segon - PLATA 7,00 HARIBO-2
    U Segon - PLATA 7,00 DAMM-THE WALKING DAMM
    U Tercer - BRONZE 5,00 HARIBO-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 HARIBO-3
    U Quart 3,00 NOVARTIS-Pharma_BdV-5
    U Quart 3,00 NOVARTIS-Pharma_BdV-4
    U Cinquè 1,00 KPMG-4
    U Cinquè 1,00 KPMG-2
bcn2013 Pitch & Putt A Primer - OR 10,00 NOVARTIS-Pharma Mercè Grau Farré
    A Segon - PLATA 7,00 HARIBO Francesc Xavier Miñano Vinuales
    A Tercer - BRONZE 5,00 CRÈDIT ANDORRÀ Josep Escabrós Duró
    A Quart 3,00 NOVARTIS-Pharma Joan Alcázar Pons
    A Cinquè 1,00 GATES P.T. SPAIN S.A. Valenti Tuneu Granados
bcn2013 Raid natura Reptes U Primer - OR 10,00 IPSEN-2
    U Segon - PLATA 7,00 CALES DE PACHS-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 CITIGROUP
    U Quart 3,00 FUNDACIó CLAROR-1
    U Cinquè 1,00 INFOJOBS.NET
    U Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-Chusma que te mueres
bcn2013 Tennis A Primer - OR 10,00 KPMG Iturgoyen/Perez
    A Segon - PLATA 7,00 KPMG Chepurnaya/Roca
    A Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-PharmaBdV Giménez/Muñoz
    A Quart 3,00 HARIBO Padilla/Torres
bcn2013 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 KPMG Albert Llongueras
    U Segon - PLATA 7,00 INFOJOBS.NET Francesc Llauradó Almonacid
    U Tercer - BRONZE 5,00 KPMG Eduard Omedes
    U Quart 3,00 NOVARTIS-Pharma_BdV Aarón González García
    U Cinquè 1,00 HARIBO Antonio Padilla Cortes
    U Cinquè 1,00 INFOJOBS.NET Eduard Cruellas Miret
bcn2013 Volei platja U Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR
    U Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS-Alcon
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS-Pharma
    U Quart 3,00 BARCELONA ACTIVA SAU
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS-Pharma_BdV-1
mad2012 Bàsquet U Primer - OR 10,00 EVERIS
    U Segon - PLATA 7,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Tercer - BRONZE 5,00 SAVE THE CHILDREN
mad2012 Bowling U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Los Ángeles de Justo
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Revival parte 2
    U Tercer - BRONZE 5,00 DISNEY-1
    U Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Los Pelacables
    U Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Las Chispazo
mad2012 Cursa F Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Gemma Ferrer Moncho
    F Segon - PLATA 7,00 DISNEY Irma Vidal Requena
    F Tercer - BRONZE 5,00 APPCO DIRECT GROUP ESPAÑA SL Belén Fernández
    F Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Nancy Vázquez Monasterios
    M Primer - OR 10,00 DISNEY Manuel Pedrosa Lavin
    M Segon - PLATA 7,00 DISNEY Alberto Félez De Torres
    M Tercer - BRONZE 5,00 DISNEY Eduardo Ayuso Martín
    M Quart 3,00 DISNEY Ignacio Rodríguez Caballero
mad2012 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 EVERIS
    M Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA
    M Tercer - BRONZE 5,00 FOSTER WHEELER
    M Quart 3,00 DISNEY
mad2012 Golf A Primer - OR 10,00 DISNEY Juan Antonio Jiménez Díaz
    A Segon - PLATA 7,00 DISNEY Francisco Villaseñor Navas
    A Tercer - BRONZE 5,00 DISNEY Rafael Martín Ortega
    A Quart 3,00 DISNEY Juan Muro Aguilar
    A Cinquè 1,00 DISNEY Carlos Moreno De Barreda Halcón
mad2012 Karts GF Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Notinganprisa
    GF Segon - PLATA 7,00 EVERIS-1
    GF Tercer - BRONZE 5,00 DISNEY-8
    GF Quart 3,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Frenando Alfondo
    GF Cinquè 1,00 DISNEY-3
mad2012 Pàdel A Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Parra/Torrens
    B Primer - OR 10,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Gómez/Bonitch
    C Tercer - BRONZE 5,00 FOSTER WHEELER Hernández/Soriano
    D Quart 3,00 FOSTER WHEELER Amesti/Miró
    D Cinquè 1,00 DISNEY Palacios/Verdú
mad2012 Paintball U Primer - OR 10,00 DISNEY-1
    U Segon - PLATA 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Matuja S.A.
    U Tercer - BRONZE 5,00 DISNEY-2
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA-1
    U Cinquè 1,00 DISNEY-6
val2012 Bowling U Primer - OR 10,00 COLEBEGA, S.A.-1
    U Segon - PLATA 7,00 EVERIS-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 EVERIS-4
    U Quart 3,00 COLEBEGA, S.A.-3
    U Cinquè 1,00 COLEBEGA, S.A.-2
val2012 Cursa F Primer - OR 10,00 EVERIS Teresa Zarzo Marques
    M Primer - OR 10,00 EVERIS Enric Samper Sosa
    M Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Javier Molina Vega
    M Tercer - BRONZE 5,00 COLEBEGA, S.A. Juan Francisco Martínez Alarcón
    M Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Tomas Costa Isabel
    M Cinquè 1,00 COLEBEGA, S.A. Mariano Martínez Andrés
val2012 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 JOHNSON CONTROLS
    M Segon - PLATA 7,00 ESTEVE
    M Tercer - BRONZE 5,00 UPV
    M Quart 3,00 EVERIS
    M Cinquè 1,00 TECNOCOM
val2012 Golf U Primer - OR 10,00 EVERIS Pablo Lozano Rojas
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA José María Cardós Elena
    U Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Martín Estrela Jiménez
    U Quart 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Francisco Ferrandis Pons
    U Cinquè 1,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Carlos Gómez-taylor Corominas
val2012 Karts GF Primer - OR 10,00 EVERIS-1
    GF Segon - PLATA 7,00 COLEBEGA, S.A.-1
    GF Tercer - BRONZE 5,00 COLEBEGA, S.A.-7
    GF Quart 3,00 EVERIS-3
    GF Cinquè 1,00 COLEBEGA, S.A.-2
val2012 Pàdel A Primer - OR 10,00 COLEBEGA, S.A. Sanchis/Zorio
    A Quart 3,00 JOHNSON CONTROLS España/Harris
    B Segon - PLATA 7,00 COLEBEGA, S.A. Artal/Raduá
    C Tercer - BRONZE 5,00 COLEBEGA, S.A. Calvete/Martínez
    C Cinquè 1,00 ERNST & YOUNG Ovando/Sanhermelando
val2012 Paintball U Primer - OR 10,00 EVERIS-1
    U Segon - PLATA 7,00 EVERIS-2
bcn2012 Aquatló F Primer - OR 10,00 CITIGROUP Emilie Therolle
    M Primer - OR 10,00 NESTLE Rubén Martín Peinado
    M Segon - PLATA 7,00 EVERIS Joseba Arana Escalada
    M Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS David Verdura
    M Quart 3,00 EVERIS David Sabata Salles
    M Cinquè 1,00 GATES P.T. SPAIN S.A. Jorge Chueca IbaÑez
bcn2012 Bàsquet U Primer - OR 10,00 HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU
    U Segon - PLATA 7,00 ESTEVE
    U Tercer - BRONZE 5,00 CRÈDIT ANDORRÀ
    U Quart 3,00 INFOJOBS.NET
    U Cinquè 1,00 VW-AUDI
bcn2012 Bowling U Primer - OR 10,00 DAMM-CERVEZAS DAMM
    U Segon - PLATA 7,00 INFOJOBS.NET-1
    U Tercer - BRONZE 5,00 INFOJOBS.NET-2
    U Quart 3,00 DAMM-ROSELLÓN XXL
    U Cinquè 1,00 NOVARTIS-Alcon-2
bcn2012 BTT FL Primer - OR 10,00 CRÈDIT ANDORRÀ Patricia Nogal Guardiola
    MC Primer - OR 10,00 NOVARTIS Pedro Aparicio
    MC Segon - PLATA 7,00 KPMG Jorge Castiñeira
    MC Tercer - BRONZE 5,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Álvaro Escuder Duft
    MC Quart 3,00 DAMM Josep Escabies Sola
    MC Cinquè 1,00 BAYER Salvador Prieto Holgado
    ML Primer - OR 10,00 NOVARTIS Antonio Carrasco García
    ML Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS Javier Checa
    ML Tercer - BRONZE 5,00 DAMM David Campos Campos
    ML Quart 3,00 DAMM Javier Ruano Ramos
    ML Cinquè 1,00 DAMM Javier Ortega García
bcn2012 Cros F Primer - OR 10,00 UOC Montse Serra Vizern
    M Primer - OR 10,00 NOVARTIS David Verdura
    M Segon - PLATA 7,00 VERIPACK EMBALAJES Bernardo Becerra Rivera
    M Tercer - BRONZE 5,00 UOC Marc Vilalta Reixach
    M Quart 3,00 UOC Josep Prieto Blazquez
    M Cinquè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Xavier Barnils Castany
bcn2012 Cursa F Primer - OR 10,00 NESTLE Bela Mateeva
    F Segon - PLATA 7,00 UOC Anna Busquets Alemany
    F Tercer - BRONZE 5,00 CALES DE PACHS Anna Salamé Alvarez
    F Quart 3,00 UOC Alba Téllez Marco
    F Cinquè 1,00 INFOJOBS.NET Mercè Perez Latonda
    M Primer - OR 10,00 NOVARTIS Christian Plaza Carmena
    M Segon - PLATA 7,00 NOVARTIS Xavier Bernal
    M Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS Gerard Morillas Ordoñez
    M Quart 3,00 PICIS Fernando Rojas Sanchez
    M Cinquè 1,00 INFOJOBS.NET Òscar Carrasco Luque
bcn2012 Escacs U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Esteban Montilla Carrillo
    U Segon - PLATA 7,00 CECOB Pablo Díaz Flores
    U Tercer - BRONZE 5,00 CECOB Jacinto Plaza Castro
    U Quart 3,00 CECOB Miguel Ángel López Mayoral
    U Cinquè 1,00 EVERIS Bernat Rodriguez Balcells
bcn2012 Esquaix M Primer - OR 10,00 FUNDACIó CLAROR Ignasi Casacuberta Martí
    M Segon - PLATA 7,00 UOC Roger Griset
    M Tercer - BRONZE 5,00 EVERIS Christian Paul Benito
    M Quart 3,00 EVERIS Xavier Pi Taulé
    M Cinquè 1,00 UOC Jordi Serres Marimon
bcn2012 Fitness & Rhythm U Primer - OR 10,00 DAMM Elisabteh Casas Romero
    U Segon - PLATA 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Elvira Vargas Hortigüela
    U Tercer - BRONZE 5,00 NOVARTIS Sílvia Esmerats
    U Quart 3,00 NOVARTIS Zaira César
    U Quart 3,00 DAMM Meritxell Amigó i Garcia
    U Quart 3,00 DAMM Cristina Abejón Luzón
bcn2012 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 BLUMAQ
    M Segon - PLATA 7,00 KPMG-2