Madrid 2015
14-12-2019

Horaris Pàdel

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
13-06 L A HP De Mier/De La Torre 13-06 09:00 ROCHE Caballero/Escudero P4
    A SCHNEIDER ELECTRIC Luque/Marañon 13-06 09:00 HP Benito/Villanueva P5
    B SCHNEIDER ELECTRIC Cardeña/De La Morena 13-06 09:00 ROCHE Heras/Infante P6
    B HP Plaza/Cruz 13-06 09:00 HP Frías/Kotsias P7
    C HP Carbone/Requejo 13-06 09:40 HP Jove/Rodríguez P4
    C HP Carbone/Requejo 13-06 09:40 HP Martínez/Tang P5
    A HP De Mier/De La Torre 13-06 09:40 HP Benito/Villanueva P6
    A SCHNEIDER ELECTRIC Luque/Marañon 13-06 09:40 ROCHE Caballero/Escudero P7
    B SCHNEIDER ELECTRIC Cardeña/De La Morena 13-06 10:20 HP Frías/Kotsias P4
    B HP Plaza/Cruz 13-06 10:20 ROCHE Heras/Infante P5
    C HP Martínez/Tang 13-06 10:20 HP Jove/Rodríguez P6
    C HP Carbone/Requejo 13-06 10:20 HP Jove/Rodríguez P7
    A HP De Mier/De La Torre 13-06 11:00 SCHNEIDER ELECTRIC Luque/Marañon P4
    A HP Benito/Villanueva 13-06 11:00 ROCHE Caballero/Escudero P5
    B SCHNEIDER ELECTRIC Cardeña/De La Morena 13-06 11:00 HP Plaza/Cruz P6
    B HP Frías/Kotsias 13-06 11:00 ROCHE Heras/Infante P7
    C HP Carbone/Requejo 13-06 11:40 HP Martínez/Tang P4
    C HP Martínez/Tang 13-06 11:40 HP Jove/Rodríguez P5
13-06 4F 4F HP De Mier/De La Torre (1A) 13-06 12:20 HP Frías/Kotsias (3B) P4
    4F SCHNEIDER Cardeña/De La Morena (1B) 13-06 12:20 HP Benito/Villanueva (3A) P5
    4F HP Jove/Rodríguez (1C) 13-06 12:20 ROCHE Caballero/Escudero (2A) P6
    4F HP Plaza/Cruz (2B) 13-06 12:20 HP Martínez/Tang (2C) P7
13-06 SF SF HP De Mier/De La Torre (1) 13-06 13:00 HP Martínez/Tang (4) P4
    SF SCHNEIDER Cardeña/De La Morena (2) 13-06 13:00 HP Jove/Rodríguez (3) P5
13-06 5-7 5-7 HP Plaza/Cruz 13-06 13:00 HP Frías/Kotsias P6
    5-7 HP Plaza/Cruz 13-06 13:20 HP Benito/Villanueva P6
    5-7 HP Frías/Kotsias 13-06 13:40 HP Benito/Villanueva P6
13-06 F F HP De Mier/De La Torre 13-06 14:00 SCHNEIDER Cardeña/De La Morena P4
13-06 3-4 3-4 HP Martínez/Tang 13-06 14:00 HP Jove/Rodríguez P5