Madrid 2017
18-08-2019

Resultats Pàdel

Data Hora F Grup Equip1 Logo Resultat Logo Equip2
10-06 08:30 L A SCHNEIDER ELECTRIC Blas/Hoya 9-1 ALTRAN ESPAÑA García/Martínez
    L A ALTRAN ESPAÑA Díaz/Arróspide 7-4 SANDOZ FARMA Vara/Vázquez
    L B ROCHE Escudero/Moreno 0-9 wo SCHNEIDER ELECTRIC Marañón/Gómez
    L B UPS Andrino/Rodríguez 1-11 ALTRAN ESPAÑA Conde/Barreras
    L A SCHNEIDER ELECTRIC Blas/Hoya 8-2 SANDOZ FARMA Vara/Vázquez
    L A ALTRAN ESPAÑA Díaz/Arróspide 5-9 ALTRAN ESPAÑA García/Martínez
    L B ROCHE Escudero/Moreno 7-3 ALTRAN ESPAÑA Conde/Barreras
    L B UPS Andrino/Rodríguez 2-11 SCHNEIDER ELECTRIC Marañón/Gómez
    L A SCHNEIDER ELECTRIC Blas/Hoya 10-4 ALTRAN ESPAÑA Díaz/Arróspide
    L A SANDOZ FARMA Vara/Vázquez 2-10 ALTRAN ESPAÑA García/Martínez
    L B ROCHE Escudero/Moreno 11-2 UPS Andrino/Rodríguez
    L B ALTRAN ESPAÑA Conde/Barreras 3-7 SCHNEIDER ELECTRIC Marañón/Gómez
    L C SCHNEIDER ELECTRIC Galli/Parra 16-1 ALTRAN ESPAÑA Cascales/González
    L C SANDOZ FARMA Ortin/Daucik 9-2 SANDOZ FARMA Sánchez/Núñez
    L D SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero 9-8 ALTRAN ESPAÑA Gómez/Galache
    L D SANDOZ FARMA Gutiérrez/Salem 8-0 SANDOZ FARMA Arrabal/Buñuel
    L C SCHNEIDER ELECTRIC Galli/Parra 6-8 SANDOZ FARMA Sánchez/Núñez
    L C SANDOZ FARMA Ortin/Daucik 12-1 ALTRAN ESPAÑA Cascales/González
    L D SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero 13-5 SANDOZ FARMA Arrabal/Buñuel
    L D SANDOZ FARMA Gutiérrez/Salem 9-3 ALTRAN ESPAÑA Gómez/Galache
    L C SCHNEIDER ELECTRIC Galli/Parra 7-8 SANDOZ FARMA Ortin/Daucik
    L C SANDOZ FARMA Sánchez/Núñez 7-4 ALTRAN ESPAÑA Cascales/González
    L D SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero 6-9 SANDOZ FARMA Gutiérrez/Salem
    L D SANDOZ FARMA Arrabal/Buñuel   ALTRAN ESPAÑA Gómez/Galache
10-06 12:00 4F 4F SCHNEIDER ELECTRIC Blas/Hoya (1A)   10-3   SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero (2D)
    4F 4F SCHNEIDER ELECTRIC Marañón/Gómez (1B)   3-5   SCHNEIDER ELECTRIC Galli/Parra (2C)
    4F 4F SANDOZ FARMA Ortin/Daucik (1C)   4-5   ROCHE Escudero/Moreno (2B)
    4F 4F SANDOZ FARMA Gutiérrez/Salem (1D)   6-1   ALTRAN ESPAÑA García/Martínez (2A)
10-06 12:40 SF SF SCHNEIDER ELECTRIC Blas/Hoya (1)   7-5   ROCHE Escudero/Moreno (4)
    SF SF SCHNEIDER ELECTRIC Galli/Parra (2)   6-5   SANDOZ FARMA Gutiérrez/Salem (3)
10-06 12:40 5-6 5-6 SANDOZ FARMA Ortin/Daucik   0-9 aband.   SCHNEIDER ELECTRIC Marañón/Gómez
10-06 12:40 7-8 7-8 SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero   6-4   ALTRAN ESPAÑA García/Martínez
10-06 13:20 F F SCHNEIDER ELECTRIC Blas/Hoya (1)   12-3   SCHNEIDER ELECTRIC Galli/Parra (2)
10-06 13:20 3-4 3-4 ROCHE Escudero/Moreno   7-3   SANDOZ FARMA Gutiérrez/Salem