Madrid 2018
25-08-2019

Horaris Pàdel

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
08-06 L MB01 SCHNEIDER ELECTRIC Hoya/Blas 08-06 17:00 TECH DATA Hombrados/Piqueras P1
    MB01 T-SYSTEMS Amargo/Mer 08-06 17:00 AMPLIFON González/Sancho P2
    XB01 NOVARTIS FARMA Vicente/Cañizares 08-06 17:00 TECH DATA Martín/Perez P3
    XB01 T-SYSTEMS Espiñeira/Martínez 08-06 17:00 SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero P4
    MB01 SCHNEIDER ELECTRIC Hoya/Blas 08-06 17:35 AMPLIFON González/Sancho P1
    MB01 T-SYSTEMS Amargo/Mer 08-06 17:35 TECH DATA Hombrados/Piqueras P2
    XB01 NOVARTIS FARMA Vicente/Cañizares 08-06 17:35 SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero P3
    XB01 T-SYSTEMS Espiñeira/Martínez 08-06 17:35 TECH DATA Martín/Perez P4
    MB01 SCHNEIDER ELECTRIC Hoya/Blas 08-06 18:10 T-SYSTEMS Amargo/Mer P1
    MB01 AMPLIFON González/Sancho 08-06 18:10 TECH DATA Hombrados/Piqueras P2
    XB01 NOVARTIS FARMA Vicente/Cañizares 08-06 18:10 T-SYSTEMS Espiñeira/Martínez P3
    XB01 SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero 08-06 18:10 TECH DATA Martín/Perez P4
    MB03 ROCHE Moreno/Escudero 08-06 18:45 TECH DATA Quintian/Mendez P1
    MB03 CUATRECASAS Martínez/Fernández 08-06 18:45 T-SYSTEMS Moral/Seguer P2
    MB02 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli 08-06 18:45 ZIMMER BIOMET Narbona/García P3
    MB02 TECH DATA Buenhombre/Benito 08-06 18:45 GRUPO SPEC Frutos/Ortega P4
    MB03 ROCHE Moreno/Escudero 08-06 19:20 T-SYSTEMS Moral/Seguer P1
    MB03 CUATRECASAS Martínez/Fernández 08-06 19:20 TECH DATA Quintian/Mendez P2
    MB02 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli 08-06 19:20 GRUPO SPEC Frutos/Ortega P3
    MB02 TECH DATA Buenhombre/Benito 08-06 19:20 T-SYSTEMS Menor/Carrillo P4
    MB03 ROCHE Moreno/Escudero 08-06 19:55 CUATRECASAS Martínez/Fernández P1
    MB03 T-SYSTEMS Moral/Seguer 08-06 19:55 TECH DATA Quintian/Mendez P2
    MB02 TECH DATA Buenhombre/Benito 08-06 19:55 ZIMMER BIOMET Narbona/García P3
    MB02 GRUPO SPEC Frutos/Ortega 08-06 19:55 T-SYSTEMS Menor/Carrillo P4
    MB04 CUATRECASAS Domínguez/Arriaga 08-06 20:30 NOVARTIS SANDOZ Sánchez/Saez P1
    MB04 AMPLIFON De Miguel/Carmona 08-06 20:30 NOVARTIS SANDOZ De La Calle/Gutiérrez P2
    MB02 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli 08-06 20:30 T-SYSTEMS Menor/Carrillo P3
    MB02 GRUPO SPEC Frutos/Ortega 08-06 20:30 ZIMMER BIOMET Narbona/García P4
    MB04 CUATRECASAS Domínguez/Arriaga 08-06 21:05 NOVARTIS SANDOZ De La Calle/Gutiérrez P1
    MB04 AMPLIFON De Miguel/Carmona 08-06 21:05 NOVARTIS SANDOZ Sánchez/Saez P2
    MB02 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli 08-06 21:05 TECH DATA Buenhombre/Benito P3
    MB02 T-SYSTEMS Menor/Carrillo 08-06 21:05 ZIMMER BIOMET Narbona/García P4
    MB04 CUATRECASAS Domínguez/Arriaga 08-06 21:40 AMPLIFON De Miguel/Carmona P1
    MB04 NOVARTIS SANDOZ De La Calle/Gutiérrez 08-06 21:40 NOVARTIS SANDOZ Sánchez/Saez P2
09-06 8F 8F ROCHE Escudero/Barreras (2MB03) 09-06 09:00 TECH DATA Martín/Perez (1XB01) P1
    8F T-SYSTEMS Menor/Carrillo (3MB02) 09-06 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero (2XB01) P2
    8F NOVARTIS SANDOZ De La Calle/Gutiérrez (2MB04) 09-06 09:00 TECH DATA Hombrados/Mozun (2MB01) P3
09-06 4F 4F SCHNEIDER ELECTRIC Hoya/Blas (1MB01) 09-06 09:40 ROCHE Escudero/Barreras (2MB03/1XB01) P1
    4F TECH DATA Buenhombre/Benito (2MB02) 09-06 09:40 NOVARTIS SANDOZ Sánchez/Saez (1MB04) P2
    4F T-SYSTEMS Moral/Seguer (1MB03) 09-06 09:40 SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero (3MB02/2XB01) P3
    4F TECH DATA Hombrados/Mozun (2MB04/2MB01) 09-06 09:40 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli (1MB02) P4
09-06 5-6 5-6 SCHNEIDER ELECTRIC Milla/Romero 09-06 10:20 TECH DATA Buenhombre/Benito P1
09-06 7-8 7-8 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli 09-06 10:20 TECH DATA Martín/Perez P2
09-06 9-10 9-10 [9-10] 1   09-06 10:20   [9-10] 2 P3
09-06 SF SF SCHNEIDER ELECTRIC Hoya/Blas (1) 09-06 11:00 NOVARTIS SANDOZ Sánchez/Saez (4) P1
    SF T-SYSTEMS Moral/Seguer (3) 09-06 11:00 TECH DATA Hombrados/Mozun (2) P2
09-06 F F SCHNEIDER ELECTRIC Hoya/Blas (1) 09-06 11:40 TECH DATA Hombrados/Mozun (2) P1
09-06 3-4 3-4 T-SYSTEMS Moral/Seguer 09-06 11:40 NOVARTIS SANDOZ Sánchez/Saez P2