Madrid 2019
08-12-2019

Horaris Pàdel

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
07-06 L M1 SCHNEIDER ELECTRIC Burgos/Garcia 07-06 17:00 ADP Lara/Vazquez P1
    M1 IBEREXT S.A. Calvo/Salamanca 07-06 17:00 ENAIRE Gómez-pastrana/Mateos P2
    M2 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Agenjo/Cuenca 07-06 17:00 ADP González/Rodríguez P3
    M2 BIOGEN SPAIN-4 07-06 17:00 ENAIRE Mora/García P4
    X1 ENAIRE García/García 07-06 17:00 ADP Heredia/Collazo P5
    X1 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Romero/Galindo 07-06 17:00 BIOGEN SPAIN Torres/Zubieta P6
    M1 SCHNEIDER ELECTRIC Burgos/Garcia 07-06 17:30 ENAIRE Gómez-pastrana/Mateos P1
    M1 IBEREXT S.A. Calvo/Salamanca 07-06 17:30 ADP Lara/Vazquez P2
    M2 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Agenjo/Cuenca 07-06 17:30 ENAIRE Mora/García P3
    M2 BIOGEN SPAIN-4 07-06 17:30 ADP González/Rodríguez P4
    X1 ENAIRE García/García 07-06 17:30 BIOGEN SPAIN Torres/Zubieta P5
    X1 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Romero/Galindo 07-06 17:30 ADP Heredia/Collazo P6
    M1 SCHNEIDER ELECTRIC Burgos/Garcia 07-06 18:00 IBEREXT S.A. Calvo/Salamanca P1
    M1 ENAIRE Gómez-pastrana/Mateos 07-06 18:00 ADP Lara/Vazquez P2
    M2 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Agenjo/Cuenca 07-06 18:00 BIOGEN SPAIN-4 P3
    M2 ENAIRE Mora/García 07-06 18:00 ADP González/Rodríguez P4
    X1 ENAIRE García/García 07-06 18:00 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Romero/Galindo P5
    X1 BIOGEN SPAIN Torres/Zubieta 07-06 18:00 ADP Heredia/Collazo P6
    M3 UPS Carpio/Gallardo 07-06 18:30 SCHNEIDER ELECTRIC Courtade/García P1
    M3 ENAIRE Torres/Álvarez 07-06 18:30 LINEA DIRECTA ASEGURADORA García/Segura P2
    F1 ENAIRE Castillo/Pérez 07-06 18:30 ENAIRE Martín/Barriopedro P3
    F1 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Pajares/Sanz 07-06 18:30 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Montero/Somoza P4
    X2 TECH DATA Martin/Perez 07-06 18:30 ADP Davila/Lopez P5
    X2 ENAIRE Lozano/Comino 07-06 18:30 BIOGEN SPAIN Mayordomo/De Solis P6
    M3 UPS Carpio/Gallardo 07-06 19:00 LINEA DIRECTA ASEGURADORA García/Segura P1
    M3 ENAIRE Torres/Álvarez 07-06 19:00 SCHNEIDER ELECTRIC Courtade/García P2
    F1 ENAIRE Castillo/Pérez 07-06 19:00 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Montero/Somoza P3
    F1 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Pajares/Sanz 07-06 19:00 ENAIRE Martín/Barriopedro P4
    X2 TECH DATA Martin/Perez 07-06 19:00 BIOGEN SPAIN Mayordomo/De Solis P5
    X2 ENAIRE Lozano/Comino 07-06 19:00 ADP Davila/Lopez P6
    M3 UPS Carpio/Gallardo 07-06 19:30 ENAIRE Torres/Álvarez P1
    M3 LINEA DIRECTA ASEGURADORA García/Segura 07-06 19:30 SCHNEIDER ELECTRIC Courtade/García P2
    F1 ENAIRE Castillo/Pérez 07-06 19:30 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Pajares/Sanz P3
    F1 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Montero/Somoza 07-06 19:30 ENAIRE Martín/Barriopedro P4
    X2 TECH DATA Martin/Perez 07-06 19:30 ENAIRE Lozano/Comino P5
    X2 BIOGEN SPAIN Mayordomo/De Solis 07-06 19:30 ADP Davila/Lopez P6
    M4 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli 07-06 20:00 ENAIRE Guerrero/Torres P1
    M4 UPS Rodríguez/Pires 07-06 20:00 TECH DATA Gomez/Hombrados P2
    M5 TECH DATA Rebollo/Buenhombre 07-06 20:00 BIOGEN SPAIN Neira/Jiménez P3
    M5 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Rey/Cabezas 07-06 20:00 SCHNEIDER ELECTRIC Peña/Mellado P4
    M4 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli 07-06 20:30 TECH DATA Gomez/Hombrados P1
    M4 UPS Rodríguez/Pires 07-06 20:30 ENAIRE Guerrero/Torres P2
    M5 TECH DATA Rebollo/Buenhombre 07-06 20:30 SCHNEIDER ELECTRIC Peña/Mellado P3
    M5 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Rey/Cabezas 07-06 20:30 BIOGEN SPAIN Neira/Jiménez P4
    M4 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli 07-06 21:00 UPS Rodríguez/Pires P1
    M4 TECH DATA Gomez/Hombrados 07-06 21:00 ENAIRE Guerrero/Torres P2
    M5 TECH DATA Rebollo/Buenhombre 07-06 21:00 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Rey/Cabezas P3
    M5 SCHNEIDER ELECTRIC Peña/Mellado 07-06 21:00 BIOGEN SPAIN Neira/Jiménez P4
08-06 8F 8F 1M1 SCHNEIDER ELECTRIC Burgos/García 08-06 09:00 2M2 ENAIRE Mora/García P1
    8F 1M5 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Rey/Cabezas 08-06 09:00 2X1 ENAIRE García/García P2
    8F 1M3 LINEA DIRECTA ASEGURADORA García/Segura 08-06 09:00 2M4 ENAIRE Guerrero/Torres P3
    8F 2F1 ENAIRE Martín/Barriopedro 08-06 09:00 1X2 ENAIRE Lozano/Comino P4
    8F 2X2 TECH DATA Martín/Pérez 08-06 09:45 1F1 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Pajares/Sanz P1
    8F 2M3 UPS Carpio/Gallardo 08-06 09:45 1M4 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli P2
    8F 1X1 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Romero/Galindo 08-06 09:45 2M5 BIOGEN SPAIN Neira/Jiménez P3
    8F 2M1 IBEREXT Calvo/Salamanca 08-06 09:45 1M2 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Agenjo/Cuenca P4
08-06 4F 4F 1 SCHNEIDER ELECTRIC Burgos/García   08-06 10:30   8 TECH DATA Martín/Pérez P1
    4F 4 SCHNEIDER ELECTRIC Parra/Galli   08-06 10:30   5 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Rey/Cabezas P2
    4F 3 LINEA DIRECTA ASEGURADORA García/Segura   08-06 10:30   6 BIOGEN SPAIN Neira/Jiménez P3
    4F 2 IBEREXT Calvo/Salamanca   08-06 10:30   7 ENAIRE Lozano/Comino P4
08-06 SF SF 1 SCHNEIDER ELECTRIC Burgos/García   08-06 11:15   4 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Rey/Cabezas P1
    SF 2 ENAIRE Lozano/Comino   08-06 11:15   3 LINEA DIRECTA ASEGURADORA García/Segura P2
08-06 F F 1 LINEA DIRECTA ASEGURADORA Rey/Cabezas   08-06 12:00   2 LINEA DIRECTA ASEGURADORA García/Segura P3
08-06 3-4 3-4 1 SCHNEIDER ELECTRIC Burgos/García   08-06 12:00   2 ENAIRE Lozano/Comino P4