València 2010
18-08-2019

Equips Top

Edició Esport Mod. Ranking Pts. Logo Equip
val2010 Bàsquet U Primer - OR 10,00 FERRO SPAIN-1
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS-1
val2010 Bowling U Primer - OR 10,00 COLEBEGA, S.A.-5
    U Segon - PLATA 9,00 COLEBEGA, S.A.-4
    U Tercer - BRONZE 8,00 COLEBEGA, S.A.-1
    U Quart 7,00 COLEBEGA, S.A.-2
    U Cinquè 6,00 EVERIS-2
    U Sisè 5,00 EVERIS-1
    U Setè 4,00 COLEBEGA, S.A.-3
val2010 Cursa M Primer - OR 10,00 EVERIS Enric Samper Sosa
    M Segon - PLATA 9,00 FERRO SPAIN Isaias Segarra Esbri
    M Tercer - BRONZE 8,00 FERRO SPAIN Jose Carlos Delgado Santizo
    M Quart 7,00 COLEBEGA, S.A. Miguel Ángel Baviera Company
    M Cinquè 6,00 COLEBEGA, S.A. Mariano Martínez Andrés
    M Sisè 5,00 EVERIS Sergio de la Llana Alamar
    M Setè 4,00 FERRO SPAIN Erick Pineda Maldonado
    M Vuitè 3,00 FERRO SPAIN Deymar Gamboa Sanchez
val2010 Esquaix M Primer - OR 10,00 UPV Alexis González
    M Segon - PLATA 9,00 UPV Lluís Hernández
    M Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Raúl Juanes Pascual
    M Quart 7,00 EVERIS Alejandro García Terencio
    M Cinquè 6,00 EVERIS Jesús Ferrando Sancho
    M Sisè 5,00 COLEBEGA, S.A. Enrique Navarro Álvarez
val2010 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 JOHNSON CONTROLS
    M Segon - PLATA 9,00 BLUMAQ
    M Tercer - BRONZE 8,00 EMT VALENCIA
    M Quart 7,00 UPV
    M Cinquè 6,00 COLEBEGA, S.A.-2
    M Sisè 5,00 COLEBEGA, S.A.-1
    M Setè 4,00 FAURECIA
    M Vuitè 3,00 EVERIS
val2010 Karts GF Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-NO POR MUCHO CORRER AMANECE MAS TEMPRANO
    GF Segon - PLATA 9,00 COLEBEGA, S.A.-1
    GF Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-LA POTENCIA SIN CONTROL, NO SIRVE DE NADA
    GF Quart 7,00 EVERIS-3
    GF Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-LABO CONTRA EL MUNDO
    GF Sisè 5,00 COLEBEGA, S.A.-2
    GF Setè 4,00 UPV
    GF Vuitè 3,00 CAPGEMINI-1
    GF Novè 2,00 EVERIS-1
    GF Desè 1,00 EVERIS-2
val2010 Pàdel A Primer - OR 10,00 COLEBEGA, S.A. Alcocer/Martín
    A Setè 4,00 CAPGEMINI Salcedo/Ibáñez
    B Segon - PLATA 9,00 UPV Jabalolles/Martínez
    B Vuitè 3,00 COLEBEGA, S.A. Andreu/Valera
    B Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Cardona/Marqués
    C Tercer - BRONZE 8,00 UPV Jabalolles/Rodríguez
    C Sisè 5,00 CAPGEMINI Cornaglia/Llorens
    D Quart 7,00 CAPGEMINI Hernández/Alegre
    D Cinquè 6,00 EVERIS Olmos/Negre
    D Novè 2,00 COLEBEGA, S.A. López/Zorio
val2010 Paintball U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-MINDUNDIS DE WICHITA
    U Segon - PLATA 9,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-BEHIND THE MUSGO
val2010 Tennis A Primer - OR 10,00 COLEBEGA, S.A. Artal/Fedriani
    A Tercer - BRONZE 8,00 CAPGEMINI Ferrando/Iranzo
    A Sisè 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Latorre/Tórtola
    B Segon - PLATA 9,00 EVERIS Ramos/Vicente
    B Quart 7,00 CAPGEMINI Hernández/Llorens
    B Cinquè 6,00 COLEBEGA, S.A. García/González