València 2011
18-08-2019

Equips Top

Edició Esport Mod. Ranking Pts. Logo Equip
val2011 Bowling U Primer - OR 10,00 EVERIS-1
    U Segon - PLATA 9,00 COLEBEGA, S.A.-1
    U Tercer - BRONZE 8,00 COLEBEGA, S.A.-2
    U Quart 7,00 COLEBEGA, S.A.-3
val2011 Cursa F Primer - OR 10,00 EVERIS Teresa Zarzo Marqués
    M Primer - OR 10,00 EVERIS Enric Samper Sosa
    M Segon - PLATA 9,00 EVERIS Sergio de la Llana Alamar
    M Tercer - BRONZE 8,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Tomas Costa Isabel
    M Quart 7,00 COLEBEGA, S.A. Mariano Martínez Andrés
    M Cinquè 6,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Sergio Acera Canet
val2011 Esquaix A Primer - OR 10,00 UPV Vicente Fuertes Miquel
    A Segon - PLATA 9,00 EVERIS Jesús Ferrando Sancho
    A Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Mario Montero Pascual
    A Quart 7,00 COLEBEGA, S.A. Enrique Navarro Álvarez
val2011 Futbol 7 M Primer - OR 10,00 BLUMAQ
    M Segon - PLATA 9,00 UPV
    M Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS
    M Quart 7,00 NOVARTIS
    M Cinquè 6,00 COLEBEGA, S.A.-2
    M Sisè 5,00 CUATRECASAS, GP-VALENCIA
    M Setè 4,00 COLEBEGA, S.A.-1
val2011 Golf U Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC Daniel Javaloyas Esteve
    U Segon - PLATA 9,00 EVERIS Federico Baeza Pastor
    U Tercer - BRONZE 8,00 EVERIS Pablo Lozano Rojas
    U Quart 7,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA José Mª Cardós Elena
    U Cinquè 6,00 NOVARTIS Ramón Martínez Massuet
    U Sisè 5,00 SCHNEIDER ELECTRIC Bernardo García Úbeda
    U Setè 4,00 SCHNEIDER ELECTRIC Roberto Gregorio Rodrigo
    U Vuitè 3,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Carlos Gómez-taylor Corominas
    U Novè 2,00 CUATRECASAS, GONÇALVES PEREIRA Luís Montés Reig
val2011 Karts GF Primer - OR 10,00 SCHNEIDER ELECTRIC-La potencia sin control, no sirve de nada
    GF Segon - PLATA 9,00 EVERIS-4
    GF Tercer - BRONZE 8,00 COLEBEGA, S.A.-5
    GF Quart 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC-No por mucho correr amanece más temprano
    GF Cinquè 6,00 EVERIS-2
    GF Sisè 5,00 UPV
    GF Setè 4,00 EVERIS-3
    GF Vuitè 3,00 COLEBEGA, S.A.-8
    GF Novè 2,00 COLEBEGA, S.A.-1
    GF Desè 1,00 SCHNEIDER ELECTRIC-Laboteam morro o mono
val2011 Pàdel A Primer - OR 10,00 FCC Cano/Ivars
    A Setè 4,00 UPV Casamayor/Alfani
    A Novè 2,00 COLEBEGA, S.A. Martín/Alcocer
    B Tercer - BRONZE 8,00 COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio
    B Vuitè 3,00 FCC Gonzalez/Rubio
    C Segon - PLATA 9,00 FCC Ortin/Crespo
    D Cinquè 6,00 FCC Ruiperez/Romero
    D Desè 1,00 FCC Antón/Gómez-Ferrer
    E Quart 7,00 FCC Corts/Iglesias
    F Sisè 5,00 FCC Martín/Ayala
val2011 Paintball U Primer - OR 10,00 EVERIS-1
    U Segon - PLATA 9,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Mindundis de Wichita
    U Tercer - BRONZE 8,00 UPV
    U Quart 7,00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA-Behind the musgo
    U Cinquè 6,00 EVERIS-2
val2011 Tennis A Primer - OR 10,00 UPV Domene/Igual
    A Segon - PLATA 9,00 COLEBEGA, S.A. González/Raduá
val2011 Tennis Taula U Primer - OR 10,00 UPV José Mª Vercher Sanchis
    U Segon - PLATA 9,00 COLEBEGA, S.A. Fernando García García
    U Tercer - BRONZE 8,00 SCHNEIDER ELECTRIC Gino Paul Huatuco Najera