València 2011
14-12-2019

Horaris Pàdel

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
18-06 L E EVERIS Ascorbe/Juanes 18-06 09:00 EVERIS Samper/Llinares P1
    F EVERIS Pardo/Cámara 18-06 09:00 EVERIS Martínez/Aanen P2
    C EVERIS Puchades/Martín 18-06 09:00 COLEBEGA, S.A. Andreu/López P3
    C FCC Ortin/Crespo 18-06 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martínez/Molina P4
    D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Peiró/Civera 18-06 09:40 EVERIS García/Bóveda P1
    D FCC Ruiperez/Romero 18-06 09:40 FCC Antón/Gómez-Ferrer P2
    E EVERIS Ascorbe/Juanes 18-06 09:40 FCC Corts/Iglesias P3
    F EVERIS Pardo/Cámara 18-06 09:40 FCC Martín/Ayala P4
    C EVERIS Puchades/Martín 18-06 10:20 FCC Ortin/Crespo P1
    C COLEBEGA, S.A. Andreu/López 18-06 10:20 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martínez/Molina P2
    D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Peiró/Civera 18-06 10:20 FCC Ruiperez/Romero P3
    D EVERIS García/Bóveda 18-06 10:20 FCC Antón/Gómez-Ferrer P4
    E EVERIS Samper/Llinares 18-06 11:00 FCC Corts/Iglesias P1
    F EVERIS Martínez/Aanen 18-06 11:00 FCC Martín/Ayala P2
    C EVERIS Puchades/Martín 18-06 11:00 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martínez/Molina P3
    C COLEBEGA, S.A. Andreu/López 18-06 11:00 FCC Ortin/Crespo P4
    D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Peiró/Civera 18-06 11:40 FCC Antón/Gómez-Ferrer P1
    D EVERIS García/Bóveda 18-06 11:40 FCC Ruiperez/Romero P2
    A COLEBEGA, S.A. Martín/Alcocer 18-06 11:40 UPV Casamayor/Alfani P3
    A FCC Cano/Ivars 18-06 11:40 FCC Estarelles/Tortajada P4
    E EVERIS Samper/Llinares 18-06 12:20 EVERIS Ascorbe/Juanes P1
    F EVERIS Martínez/Aanen 18-06 12:20 EVERIS Pardo/Cámara P2
    B COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio 18-06 12:20 EVERIS Martínez/Iturralde P3
    B FCC Gimeno/Rubio 18-06 12:20 FCC Gonzalez/Rubio P4
    A COLEBEGA, S.A. Martín/Alcocer 18-06 13:00 FCC Cano/Ivars P1
    A UPV Casamayor/Alfani 18-06 13:00 FCC Estarelles/Tortajada P2
    E FCC Corts/Iglesias 18-06 13:00 EVERIS Ascorbe/Juanes P3
    F FCC Martín/Ayala 18-06 13:00 EVERIS Pardo/Cámara P4
    B COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio 18-06 13:40 FCC Gimeno/Rubio P1
    B EVERIS Martínez/Iturralde 18-06 13:40 FCC Gonzalez/Rubio P2
    E FCC Corts/Iglesias 18-06 13:40 EVERIS Samper/Llinares P3
    F FCC Martín/Ayala 18-06 13:40 EVERIS Martínez/Aanen P4
    A COLEBEGA, S.A. Martín/Alcocer 18-06 16:00 FCC Estarelles/Tortajada P1
    A UPV Casamayor/Alfani 18-06 16:00 FCC Cano/Ivars P2
    B COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio 18-06 16:00 FCC Gonzalez/Rubio P3
    B EVERIS Martínez/Iturralde 18-06 16:00 FCC Gimeno/Rubio P4
18-06 E E [1/4] 1º D - FCC Ruipérez/Romero 18-06 16:40 [1/4] 1º E - FCC Corts/Iglesias P1
    E [1/4] 1º C - FCC Ortín/Crespo 18-06 16:40 [1/4] 1º F - FCC Martín/Ayala P2
    E [SEMIFINAL] 1º A - FCC Cano/Ivars 18-06 17:00 [SEMIFINAL] 1º D/E - FCC Corts/Iglesias P1
    E [SEMIFINAL] 1º B - COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio 18-06 17:00 [SEMIFINAL] 1º C/F - FCC Ortín/Crespo P2
    E [FINAL] A/D/E - FCC Cano/Ivars 18-06 18:00 [FINAL] B/C/F - FCC Ortín/Crespo P1
    E [3º-4º] FCC Corts/Iglesias 18-06 18:00 [3º-4º] COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio P2